Na topie

CD Projekt RED opóźnia betę Gwint: wiedźmińska gra karciana

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Okazuje się, że CD Projekt RED ma nieco więcej pracy niż jeszcze nie tak dawno sądzono.

  • CD Projekt RED opóźnia betę Gwint: wiedźmińska gra karciana
A A

Skoro już CD Projekt RED udało się zapracować na bardzo dobrą opinię wśród graczy czynić trzeba wszystko, aby taki stan rzeczy nie uległ zmianie. Czasami będziemy musieli w związku z tym uzbroić się w odrobinę cierpliwości o czym teraz przekonają się czekający na Gwint: wiedźmińska gra karciana.

Zapowiadając grę producent zadeklarował, iż we wrześniu odbędą się jej beta testy. Okazuje się jednak, że pracy jest jeszcze nieco więcej niż sądzono i dlatego też plany uległy zmianie. Chcący testować Gwint: wiedźmińska gra karciana poczekają do końcówki października.

„Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej.”

Gdybyście planowali wizytę na targach Gamescom 2016 w Kolonii to warto pamiętać, iż właśnie tam odbędzie się pierwszy publiczny pokaz Gwint: wiedźmińska gra karciana.

Wracając natomiast do samej bety, zgłaszać można się do niej za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Dotyczy to osób korzystających z PC i Xbox One, ale ostatecznie gra zawitać ma także na PlayStation 4.

Źródło: playgwent

Odsłon: 5507 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. gieteiks
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-08-13 20:51

    Gerald wyszczuplał

    Skomentuj

    1. pablo11
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-08-13 22:40

      I ma wyraźnie kobiece rysy twarzy.

      Skomentuj

    2. zaroowka
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-08-14 09:01

      "Gerald"

      ...serio?

      Skomentuj

  2. Fiona
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2016-08-13 21:16

    Utrzymaj tyle kobiet to zostanie z Ciebie skóra i kości.....

    ;)

    Skomentuj

  3. komputerowynoob
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-08-13 22:33

    będę czekał nawet do stycznia jak gra mam być przez to lepsza :)

    Skomentuj

  4. neXt___
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-08-13 23:06

    O co chodzi z tym murzynem w czapce z szopa? Jakiś Zerrikańczyk? To oficjalny, stworzony przez CDP Red art, czy wygłupy jakiegoś fana?

    Skomentuj

    1. Wasek
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2016-08-13 23:35

      Drużyna A.

      Skomentuj

    2. TheEquinoxe
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-08-14 09:41

      Niestety, z tego co sie orientuje to jest oficjalny art...

      Skomentuj

    3. Detrioux
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2016-08-14 13:57

      albo słaby trol albo jestes beznadziejnie głupi.

      Chodzi o to że każdy może stać się bohaterem/potworem sagi Wiedźmińskiej... nawet Afroamerykanin

      Skomentuj

      1. Vassago
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-15 16:13

        Nawet afroamerykanin? To w tej grze można kraść? :)

        Skomentuj

      2. ICE1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-16 07:25

        od kiedy w wiedzminie znajduje sie : Afryka i Ameryka?
        Debilizm poprawnosci politycznej zaslania niektorym logiczne myslenie....

        Skomentuj

  5. maro893211
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-14 02:30

    Strach przed elder scrolls, i bardzo dobrze dla nas, dopracowana gra:)

    Skomentuj

  6. pcmasterrace
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-08-14 17:41

    Nie mogło zabraknąć politycznie poprawnego Murzyna.

    Skomentuj

  7. hasati
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-14 20:14

    Co się zobaczyło już się nie odzobaczy ....