Na topie

Civilization VI - w ten weekend można grać za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Civilization strategia Producenci: 2K Games Firaxis Games

Z okazji premiery dodatku Rise and Fall wydawca gry Civilization VI zorganizował darmowy weekend, co oznacza, że do niedzieli rozwijanie swojej cywilizacji nie będzie nas kosztowało ani grosza. Żal nie skorzystać!

 • Civilization VI - w ten weekend można grać za darmo
A A

Wczoraj zadebiutowało w sprzedaży duże rozszerzenie do Civilization VI, zatytułowane Rise and Fall. Wydawca uznał, że może to być dobry moment, by zainteresować graczy przynajmniej podstawową wersją gry i dlatego też zorganizował darmowy weekend.

Mówiąc najprościej: od dzisiaj aż do niedzieli brak pieniędzy nie jest powodem, dla którego nie można by spędzić kilku chwil przy szóstej części serii Civilization. Nie trzeba wydawać ani złotówki, by w ten weekend rozwijać swoją cywilizację bez ograniczeń.

Choć może nie powinno się w takiej sytuacji narzekać, to mimo wszystko szkoda, że udostępniona została jedynie „podstawka”. Na pocieszenie za to przygotowana została promocja, dzięki której do 15 lutego Civilization VI można kupić za połowę ceny, czyli za 128,95 zł.

Niezależnie od tego, czy chcecie skorzystać z darmowego weekendu, czy też z rabatów, powinniście się udać na stronę gry na Steamie

Przy okazji warto przypomnieć, że w ten weekend za darmo możemy grać także w inną strategię, mianowicie w Cities: Skylines. Nie wydając ani złotówki można bawić się też przy strzelance RAID: World War II oraz dynamicznej grze sportowej Disc Jam.

Źródło: Steam, inf. własna

Odsłon: 4320 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. specialboy
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-02-09 17:39

  Chciwości na platformie Steam ciąg dalszy...

  Skomentuj

 2. Kiteł324
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-02-12 12:07

  zapraszam na strone g2a najnowsze gry np. PUBG tańszy nawet o 20%

  link: https://www.g2a.com/r/user-5a80a5ef1ddd5

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!