Na topie

Conan Exiles - data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy zapewniają, że w momencie premiery gra znacząco się rozrośnie. Obecnie dostępna jest w programie wczesnego dostępu.

 • Conan Exiles - data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej
A A

Przedstawiciele studia Funcom ujawnili datę premiery finalnej wersji gry Conan Exiles. Dowiedzieliśmy się również, że doczeka się ona wydania kolekcjonerskiego.

Conan Exiles już od dłuższego czasu oferowany jest w programie wczesnego dostępu, twórcom udało się zresztą wywołać spore kontrowersje. Ostatnio o grze było dość cicho, ale prace najwidoczniej postępują, ponieważ udało się ustalić datę premiery finalnej wersji gry. Odbędzie się ona 8 maja, na PC (39,99 dolarów) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 (49,99 dolarów).

Gra oferowana będzie w wersji cyfrowej oraz pudełkowej. Pojawi się również limitowana edycja kolekcjonerska. W jej składzie znajdzie się figurka Conana Barbarzyńcy z żywicy polimerowej o wysokości 15 cm, komiks, ścieżki dźwiękowe, album, mapa świata, cyfrowe komiksy, cyfrowy poradnik oraz e-book „Coming of Conan”.

Conan Exiles edycja kolekcjonerska

Twórcy zapewniają, że w momencie premiery gra znacząco się rozrośnie. Osoby, które zdecydowały się na udział w programie wczesnego dostępu spodziewać mogą się stosownej aktualizacji.

„W wersji, którą zaprezentujemy w dniu premiery, będzie jeszcze więcej zawartości i elementów rozgrywki niż obecnie. Świat gry będzie dwukrotnie większy niż w chwili rozpoczęcia wczesnego dostępu na PC. Dodamy jeszcze nowy obszar z wulkanem i całkiem nowy biom z dżunglą. Wprowadzimy też całkowicie przebudowany system walki i nową mechanikę rozgrywki. Zawartość ta zostanie wprowadzona do gry i będzie dostępna dla wszystkich, którzy kupili grę przed premierą – oraz po premierze.”


Źródło: Funcom, conanexiles

Odsłon: 2268 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. SirMichael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-12 16:20

  gierka ma super ideę, ale nie ma sensu budować pałacu jak ktoś ci ją rozwali goliatem w 20sek.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!