Na topie

Dwie nowe myszki gamingowe Corsair, które mogą się podobać

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Myszki

Kategoria: Komputery Peryferia Myszki Producenci: Corsair

Mają te same (świetne) sensory, to samo 3-strefowe podświetlenie RGB i tę samą cenę, ale nie są takie same. Obydwa gryzonie wydają się jednak godne polecenia bardziej wymagającym graczom. Oto Corsair Ironclaw RGB Wireless i Glaive RGB PRO.

 • Dwie nowe myszki gamingowe Corsair, które mogą się podobać
A A

Jakie cechy powinna spełniać dobra myszka do gier? To oczywiście: wysoka precyzja, nienaganna ergonomia oraz funkcjonalność zapewniana przez większą liczbę dobrze rozmieszczonych przycisków. Kierowane do tych bardziej wymagających użytkowników modele Ironclaw RGB Wireless i Glaive RGB PRO mają sprostać tym wymaganiom, a przynajmniej zapewnia o tym ich producent, Corsair.

Jeden i drugi gryzoń został wyposażony w ceniony sensor optyczny Pixart PMW3391 o czułości sięgającej 18 000 DPI. W obu modelach zastosowano również przełączniki Omron, których żywotność szacowana jest na 50 milionów kliknięć. Kolejne cechy wspólne to: 3-strefowe podświetlenie RGB, wbudowana pamięć na ustawienia oraz konstrukcja przystosowana do chwytu typu palm.

Corsair Ironclaw RGB Wireless to nowa wersja (zaprezentowanej niedawno) myszki – tym razem z odłączanym przewodem i technologią Slipstream zapewniającą ultraszybką i niezawodną łączność bezprzewodową w paśmie 2,4 GHz, a także dodatkowym modułem Bluetooth. Dodajmy, że naładowany do pełna akumulator gwarantuje 50 godzin zabawy, a do dyspozycji użytkownika oddanych jest łącznie 10 przycisków.

7 przycisków i wyłącznie przewodowe połączenie, ale ten sam precyzyjny sensor i podświetlenie RGB oferuje nowy Corsair Glaive RGB PRO. Kolejne cechy charakterystyczne tego modelu to aluminiowe pokrętło oraz – przede wszystkim – trzy wymienne panele boczne, pozwalające dostosować konstrukcję gryzonia do własnych potrzeb i preferencji.

Obie myszki zostały wycenione na 349 zł.

Źródło: Corsair

Odsłon: 4168 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. SirMichael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-26 15:36

  Asus dawał identyczne prawie myszki za free do swoich MOBO :P

  Skomentuj

 2. człowiek-taboret
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-04-26 16:15

  Aż za bardzo podobna do Logitech G502. I Logitecha bym wybrał.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!