Na topie

Creative Live! Cam IP SmartHD - kamerka IP w dobrej cenie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Monitoring IP

Kategoria: Komputery Peryferia Monitoring IP Monitoring IP Producenci: Creative

Model Live! Cam IP SmartHD jest dostępny na rynku już od kilku miesięcy, ale nadal stanowi ciekawą propozycję w swojej klasie.

  • Creative Live! Cam IP SmartHD - kamerka IP w dobrej cenie
A A

Sezon wakacyjny zbliża się coraz większymi krokami. Szukacie kamerki internetowej, która pozwoli na monitorowanie domu w czasie wyjazdu? Ciekawą propozycją jest tutaj model Creative Live! Cam IP SmartHD – funkcjonalny, łatwy w obsłudze, a przy tym dostępny w niewygórowanej cenie.

Kamerka została wyposażona w obiektyw o kącie widzenia 110 stopni, a w ciemnych pomieszczeniach można wykorzystać funkcję poprawy jakości obrazu. Dodatkowym atutem jest wbudowany mikrofon i głośnik – umożliwia on zdalną komunikację z pomieszczeniem, w którym umieszczono kamerę. Kamerkę można postawić, zamontować na ścianie albo przyczepić do metalowej powierzchni dzięki magnetycznej podstawie.

Creative Live! Cam IP SmartHD
Za pomocą jednego smartfona można śledzić obraz nawet z czterech kamerek

Urządzenie komunikuje się bezprzewodowo, a do jej obsługi można wykorzystać smartfona z systemem Android lub iOS, bądź też komputer z systemem Windows lub Mac OS. Producent udostępnił opcję wykrywania ruchu lub dźwięku, natychmiast wysyłający komunikat do wskazanego telefonu komórkowego.

Najważniejsze informacje o kamerce Creative Live! Cam IP SmartHD:

  • Kąty widzenia: 110 stopni
  • Rozdzielczość nagrań wideo: 1280 x 720 px (25 kl./s)
  • Format zdjęć: jpeg
  • Format nagrań: MP4(H.264)
  • Komunikacja: Wi-Fi (802.11b/g/n)
  • Wymiary: 121 x 70 x 70 mm
  • Waga: 94 g

Kamerka występuje w białej i czarnej wersji kolorystycznej, a od czasu premiery jej cena zdążyła spaść do bardziej atrakcyjnego poziomu – obecnie bez problemu można ją dostać za niecałe 250 złotych. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, zerknijcie na naszą wideorecenzję opisywanego urządzenia.

Źródło: Creative

Odsłon: 5511 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Monitoring IP w marketplace

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!