Gry

Czym jest RAGE 2? Ten zwiastun udziela odpowiedzi

z dnia 2019-04-27
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Avalanche Studios oraz id Software obiecują, iż RAGE 2 nie pozwoli się nudzić. Patrząc na najnowszy zwiastun można dawać temu wiarę.

Częstotliwość publikowania materiałów wideo promujących RAGE 2 zaczyna się nieco zwiększać, ale trudno się temu dziwić skoro premiera gry zbliża się coraz większymi krokami. Najnowszy zwiastun można śmiało pokazywać tym graczom, którzy do tej pory o RAGE 2 nie słyszeli.

Okraszono go wymownym tytułem „Czym jest Rage 2?” i nie ma co ukrywać, że bardzo dobrze pasuje on do tego, co można tu zobaczyć. Twórcy postarali się w telegraficznym skrócie przedstawić najistotniejsze założenia rozgrywki. Padają zatem wzmianki o otwartym świecie, szalonym tempie akcji, rozbudowanym arsenale i specjalnych zdolnościach, które wedle zapowiedzi będą ważną częścią zabawy.

Można zobaczyć tu również kilka środków transportu, które ułatwią przemieszczenie się po rozległych terenach oraz przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoła. Całość podano ze sporą dawką humoru, ekipy Avalanche Studios oraz id Software nie ukrywają, że RAGE 2 ma wywoływać szerokie uśmiechy na twarzach tych, którzy zdecydują się po ten tytuł sięgnąć.


Przypominamy, że premiera RAGE 2 odbędzie się 14 maja. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cenega Polska

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Coś czuje, że będzie się raczej słabo sprzedawać. Takich gierek na rynku jest raczej przesyt, ale zobaczymy co pokaże czas. Nie bardzo rozumiem, po co wydawcy pakują się w wyeksploatowane gatunki gier. Bardzo duża część graczy ma jakiś instynkt samozachowawczy i nie kupi w ciągu roku 5 podobnych gier.
 • avatar
  Jedynka jeszcze w miare była ok, klimat miała. Ta gra dla mnie osobiście nie posiada klimatu własnego, tylko krzyczy spójrzcie jaki jestem wspaniały a po chwili wszyscy zapominają o tobie mehh.
  Zaloguj się
 • avatar
  Bedzie dobry FPS!
 • avatar
  Hmm niby rozgrywka miodna, ale fabuly brak, niby wszsytko odhaczone ale jakos ciezko sie przekonac do tej gry...