Na topie

Destiny 2 dość szybko doczekało się oficjalnego zwiastuna premierowego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Destiny 2 zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC. Właściciele tych ostatnich poczekają jednak dłużej.

  • Destiny 2 dość szybko doczekało się oficjalnego zwiastuna premierowego
A A

Bungie i Activision zapewniają, że Destiny 2 będzie lepsze od poprzednika niemal w każdym elemencie. Nic dziwnego, że nadzieje graczy są spore. Właśnie przypomniano, kiedy można będzie skonfrontować je z rzeczywistością. Opublikowany został oficjalny zwiastun premierowy.

A skoro już w centrum uwagi znalazła się premiera gry, warto na chwilę się przy tym zatrzymać. Wspomina się bowiem o dacie 6 września, ale dodać trzeba, że dotyczy ona wyłącznie wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4. Właściciele PC będą musieli poczekać dłużej, do 24 października.

„Twórcy gry Destiny przedstawiają Destiny 2 – długo wyczekiwaną kontynuację doskonałej strzelaniny. Daj się porwać filmowej kampanii fabularnej, sprawdź się w ramach innowacyjnego trybu współpracy i tocz zaciekłe pojedynki w trybach rywalizacji. Podróżuj po niezbadanych światach, wypróbuj szeroki wachlarz broni i zdobądź niesamowite zdolności bojowe.”

Destiny 2 oferowane będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Małą próbkę dubbingu otrzymujemy na omawianym zwiastunie.


Źródło: destinygame

Odsłon: 2049 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!