Na topie

Diablo III - oto Nekromanta

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Poznaj umiejętności Nekromanty i zobacz go w akcji na świeżutkim filmiku z nadchodzącego rozszerzenia do gry Diablo III.

  • Diablo III - oto Nekromanta
A A

Przebudzenie Nekromantów to DLC, które wprowadzi do świata gry Diablo III nową klasę postaci, mianowicie tytułowego Nekromantę. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Nekromanta nie jest nikim nowym dla miłośników Diablo, choć w tym przypadku będzie trzeba wziąć pod uwagę pewne zmiany, które Blizzard postanowił wprowadzić. Ta klasa postaci będzie miała wiele umiejętności – zarówno bliskiego, jak i dalekiego zasięgu. 

Co potrafi Nekromanta? Ano między innymi wysysać wrogom krew, władać włócznią z kości i ponurą kosą, rzucać klątwy, wywoływać fale uderzeniowe, no i przede wszystkim: dowodzić armiami ożywionych wojowników. 

Konkretny spis umiejętności Nekromanty znajdziecie na stronie gry. Tymczasem rzućcie okiem na świeżutki zapis rozgrywki, który pokazuje naszego bohatera w akcji:

Choć rozszerzenie Przebudzenie Nekromantów nie będzie zbyt duże, wciąż nie wiemy, kiedy gracze będą mogli je pobrać (kupić). Wiemy za to, że trafi ono na PC, PS4 i Xbox One oraz że do gry konieczne będzie posiadanie „podstawki” i dodatku Reaper of Souls.

Źródło: Battle.net, Game Informer

Diablo III (PC)

Cena od 59 do 79.90

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 7851 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. Dizzy
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2017-04-14 18:57

    Kupić haha dobre. To powinno być darmowe jako patch. F***off Blizzard ;)

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-04-15 07:30

      Ciężko mi uwierzyć że w Blizzardzie wierzą że koszty produkcji im się choćby zwrócą. Zapowiada się spektakularna klapa. Jakby to wyszło rok bo RoS to może ktoś by to jeszcze kupił. Ale dzisiaj?

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-04-15 14:43

      Jest darmowy dla posiadaczy PS4 ;)
      Na PS4 wyszło Evil edition które to dostanie ten dodatek za free.

      Takie info pojawiło się na oficjalnym forum gry.

      Skomentuj Historia edycji

  2. BariGT
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-14 20:05

    20 skilli na krzyż. W D2 bylo ze 3x tyle, do tego poukładane w logiczną całość i się uzupełniające.

    Skomentuj

  3. zajdi01
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-04-14 20:50

    Pazerność Panów z Blizzarda nie zna granic....

    Skomentuj

  4. theBeoWulfIV
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-04-14 21:29

    Path of Exile. Kto gra ten wie o czym mówię ;)

    Skomentuj

    1. mrocznysedes
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-14 21:48

      Tym bardziej, że za niedługo dostaniemy 6 kolejnych aktów i jeszcze więcej zabawy. I to za całkowitą darmochę. ;-) A ja w sumie to podziwiam ekipę grającą w diablosa gdzie jedyną zagadką w grze jest to ile napotkamy elit w jednym miejscu za najbliższym rogiem. xD

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-04-15 07:33

        Tym bardziej ze po ostatnich updatach do PoE poprawiających grafikę, wprowadzających obsługę wielordzeniowych procesorów itd Diablo wygląda jak naprawdę ubogi krewny przy tej darmowej grze!!! Na dodatek w PoE również mnóstwo się dzieje na ekranie ale nie ma takiego wrażenia kakofonii wizualnej jak w Diablo gdzie czasami po prostu nie ma opcji żeby się zorientować co się dzieje jedna wielka orgia barw. Na dodatek poziom trudności w PoE jest 100 razy lepiej dobrany. Diablo jest super prostą grą w której 15 poziomów trudności wprowadza zdecydowanie więcej zamieszania niż pożytku.

        Skomentuj Historia edycji

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-15 00:43

      Dwóch znajomych przerzuciło się właśnie na PoE z Diablo i wydają się być pod wrażeniem ile więcej kontentu tam jest. Nawiasem mówiąc to nie pierwsza taka opinia jaką dane mi było usłyszeć.

      Skomentuj

    1. Noeki
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-15 12:52

      Grają grają. Wracam do gry co sezon, wbijam poziom, robię wszystkie wyzwania sezonowe i bajo. Mimo wszystko D3 to fajna odskocznia.

      Skomentuj

  5. ShifteD
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-15 10:37

    aaa tam, i tak kupie :)

    Skomentuj

  6. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-15 11:23

    Nędza.

    Skomentuj

  7. Maniek1988
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-04-15 11:30

    Ciekawe który z was w ogóle D3 ma? Pewnie hejtujecie bo rodzice wam nie chcieli kupić. PoE lepsze od D3.... Kwestia gustu.

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-15 12:32

      Mam D3 razem z dodatkiem. W mojej opinii najgorzej wydane przeze mnie 45 euro w historii już lepiej było te pieniądze przepić.

      Skomentuj

      1. Maniek1988
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-04-15 14:06

        Widzisz ja przegrałem ponad 1000h w D3 więc raczej nie mogę narzekać na źle wydane pieniądze, nie każdemu musi się podobać, ale jak dla mnie nie jest to super gra, aczkolwiek bardzo dobra już tak.

        Skomentuj

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-04-15 15:02

          1000 godzin to raptem 250 dni po 4 godziny dziennie. Trochę ponad 8 miesięcy. W Diablo 1 i Diablo 2 grałem znacznie dłużej i z radością wielokrotnie do nich wracałem. W Diablo 3 przeszedłem grę dwoma postaciami i już mi się nie chciało innymi. Dla mnie to po prostu gniot. Najbardziej rozczarowuje poziom trudności i brak wyzwań. Jak po przejściu gry miałem tak zrobioną postać że szybciej mi się życie regenerowało niż je traciłem bez względu na to z kim walczyłem i walka z którymś z głównych bosów po prostu sprowadzała się do dłuższego wciskania klawisza to dla mnie oznacza jedno że gra ma totalnie sknocony balans. Co widać zresztą na pierwszy rzut oka bo nie można kupować butelek uzupełniających życie bo są niepotrzebne. Do tego dochodzi jeszcze brak buildów z prawdziwego zdarzenia. 5 umiejętności na krzyż. Niby więcej poprzez runy ale zasadniczo nie zmienia to odczucia strasznej biedy. W PoE możesz każdą postać rozwinąć tak jak ci się podoba tworząc unikalne kombinacje. w Diablo 3 wszystko jest na jedno kopyto. A unikaty wypadają tak często że nie sposób się nimi cieszyć bo zaraz zdobywamy inny lepszy.

          Skomentuj Historia edycji

          1. ShifteD
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-04-18 14:25

            W diablo fabuła to tylko dodatek, gra się zaczyna w trybie przygodowym, zdobywanie osiągnięć sezonowych już nie jest tak proste. Są różne buildy które zmieniają się co sezon, to jest akurat fajne. Zawsze z rozpoczęciem nowego sezonu mimo ze grasz tą samą postacią to gra się nią zupełnie inaczej. Nie zmienia to faktu że cały proces jest nudny jak flaki z olejem, ciągle szczeliny, bounty i wbijanie gemów, ale jak się ma z kim grać to daje to naprawdę dużo frajdy ;)

            Skomentuj

          2. kombajn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-04-19 10:33

            Jak dla kogo dla mnie w każdej grze pretendującej choćby pobieżnie do miana RPG fabuła jest jednym z najważniejszych elementów. I w poprzednich częściach fabuła była skromna ale zaznaczona. A ten cały pożal się boże tryb przygodowy to moim zdaniem odpowiedz (którą dodano w którymś patchu) Blizzarda na to że zrobili krótką, nudną, łatwą grę dla niedzielnego gracza z konsolą i kanapą. Tryb przygodowy to podróbka mmo i to kiepska. Jeszcze jedno jeśli najważniejszą częścią gry jest tryb przygodowy to dlaczego gra nazywa się Diablo? Mogła by się nazywać dowolnie ale jeśli nazywa się Diablo to najważniejsza jest kampania fabularna prowadząca do pokonania tytułowego Diablo (z którym walka jest najłatwiejszym starciem z wszystkich części - zero wyzwania). Na dodatek całość nie trzyma się logicznej kupy bo skoro już pokonaliśmy całe zło, wszystkich lordów piekieł to skąd nagle nowi przeciwnicy? A zdobywanie jakichkolwiek osiągnięć w jakiejkolwiek grze i dostawanie za to jakiś pasków na fladze czy innego barachła czy tytułów przy imieniu postaci uważam za równie pociągające jak zapalenie płuc z przerzutami na wątrobę ;)
            P.S. W PoE również jest end game z portalami coś jak szczeliny itp ale nie jest reklamowany jako najważniejsza cześć gry dlatego że twórcy nie skopali podstawowej kampanii. Tryb przygodowy w D3 to proteza i próba ratowania gniota.

            Skomentuj

          3. silvver
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-05-07 09:47

            "Są różne buildy które zmieniają się co sezon, to jest akurat fajne."

            Fajne? Co ma być fajnego w tym, że masz jeden (dwa max) słuszny build na klasę w każdym sezonie? Jak na nim nie jedziesz to odstajesz mocno.

            Skomentuj

  8. Adios6293
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-15 13:23

    Ja mam Ultimate Evel Edition na X1 gra nie jest zla ale do Diablo II nie ma podejscia :)

    Skomentuj

  9. Adios6293
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-15 13:23

    Ja mam Ultimate Evel Edition na X1 gra nie jest zla ale do Diablo II nie ma podejscia :)

    Skomentuj

  10. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-15 14:48

    Z tego co można przeczytać na oficjalnym forum posiadacze PS4 nie będą płacili za ten dodatek tylko go dostaną.
    Tak samo jest chyba w przypadku Xone.

    Skomentuj

  11. Rebelmind
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-04-15 20:31

    "Choć rozszerzenie Przebudzenie Nekromantów nie będzie zbyt duże, wciąż nie wiemy, kiedy gracze będą mogli je pobrać (kupić)."

    Oficjalnie data premiery nie została potwierdzona, ALE Blizzard potwierdził, że Nekro będzie dostępny wraz z patchem 2.6. Patche wychodzą zawsze w przerwach między sezonami (które to przerwy trwają 1-2 tygodnie max), a sezony trwają około 3 miesięcy (+/- kilka dni). Jeżeli dołoży się do tego fakt, że rozpoczęła się zamknięta beta do tej aktualizacji, a obecny sezon wystartował 31. marca to można być prawie pewnym, że w Nekro kto chce ten zagra za jakieś 3 miesiące ~ połowa lipca.

    Nekro jednak niczego nie zmieni, bo gra jest w ostatnim stadium agonii. W przeciwnym wypadku dostalibyśmy pełnorpawne rozszerzenie jak to Blizzard miał w zwyczaju wydawać (z nowym aktem, z nową treścią dla innych postaci itp) a nie jakieś padłe DLC. Mówię to jako ktoś, kto kupił podstawkę i dodatek w dwóch kopiach (dla siebie i żony) i w tytule spędził spokojnie ponad 3000 h.

    Szczerze mówiąc chętnie bym się zamienił z kimś, kto w D3 jeszcze nie grał, bo trzeci diabełek to przyjemna gra i w sumie godny następca "dwójeczki". Tyle że po prawie 5 latach obcowania w Sanktuarium zwyczajnie nie znajduję już przyjemności w przemierzaniu tych samych ścieżek, tyle że nową postacią (brak contentu) więc to DLC sobie odpuszczę.

    Skomentuj

  12. patol1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-18 07:14

    Niby ta gra taka słaba i w ogóle, ale jest jedną z niewielu do których wracam, także nie mogę nie kupić.