Na topie

Dong Zhuo dołącza do listy przywódców w grze Total War: Three Kingdoms

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: strategia Total War Zwiastuny gier Producenci: Cenega Creative Assembly SEGA

Dong Zhuo to przywódca dwunastej grywalnej frakcji w Total War: Three Kingdoms. Nowy zwiastun gry przybliża jego metody zdobywania kolejnych terenów.

  • Dong Zhuo dołącza do listy przywódców w grze Total War: Three Kingdoms
A A

Twórcy oraz wydawcy Total War: Three Kingdoms zaczynają wykazywać wzmożoną aktywność. Trudno się temu dziwić, ponieważ premiera gry zbliża się coraz większymi krokami. Póki co możemy jednak rzucić okiem jedynie na kolejny zwiastun.

Prezentuje on przywódcę dwunastej grywalnej frakcji w Total War: Three Kingdoms. Dong Zhuo zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim okrucieństwie, zagarnia ziemie wszystkich, którzy przeciwstawią się jego woli.

„Chciwość napędza złowrogiego Dong Zhuo, który nie pozwoli, by coś stanęło mu na drodze. Dzięki wsparciu swego adoptowanego syna Lü Bu, największego wojownika we wszystkich krainach, nikt nie dorówna ich połączonej potędze i furii. Rozsiewając wokół siebie strach i przemoc Dong Zhuo sprawi, że ci, którzy sprzeciwią się jego woli, wkrótce ugną swe karki. Zwycięstwo jest już niemal na wyciągnięcie ręki!”


Dong Zhou zostanie udostępniony jako grywalny przywódca po osiągnięciu przez gracza rangi Duke. Alternatywnym sposobem, chociaż ciężko stwierdzić, że łatwiejszym, będzie pokonanie jego armii w walce.

Premiera Total War: Three Kingdoms odbędzie się już 7 marca. Gra powstaje z myślą o PC.

Źródło: Cenega Polska

Odsłon: 7731 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!