Na topie

Dota 2 gruntownie przebudowana - co nowego w wersji 7.00?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra sieciowa MOBA Valve

Nowy bohater, nowa lokacja i ogromne zmiany w interfejsie użytkownika - to dopiero początek zmian w Dota 2 wprowadzonych w 7.00 - "The New Journey".

 • Dota 2 gruntownie przebudowana - co nowego w wersji 7.00?
A A

Dota 2, a więc jedna z najważniejszych obecnie gier sieciowych, doczekała się nowej, ogromnej aktualizacji. Wersja 7.00 otrzymała tytuł „The New Journey”, a twórcy określają ją mianem nowego rozdziału. Czy słusznie? Wygląda na to, że tak, bo zmian jest naprawdę dużo.

Gra Dota 2 w wersji 7.00 to przede wszystkim zupełnie nowy interfejs użytkownika. Gracz ma mieć dzięki temu lepsza kontrolę nad sytuacją na mapie. Przede wszystkim jest bardziej przejrzyście i intuicyjnie, co docenią pewnie głównie amatorzy, ale dla zawodowców tez może to być dobra zmiana. Zmodyfikowane zostały też: faza przed rozpoczęciem meczu, ekran wyboru postaci (bardziej szczegółowy) oraz faza planowania (30-sekundowe przygotowanie do akcji). 

Dota 2 7.00 interfejs

Co jeszcze? Ano między innymi nowy bohater – Monkey King (walczący na niewielkim dystansie i potrafiący zmieniać swój wygląd), nowa lokacja – Roshana oraz nowe budynki – Shrines. 

Dota 2 7.00 Monkey King

Przede wszystkim jednak w grze Dota 2 pojawiły się nowe drzewka talentów (na 10, 15, 20 i 25 poziomie doświadczenia) – rozwijać będzie się można jednak tylko w jednym określonym kierunku: na przykład albo zwiększona prędkość i zadawane obrażenia, albo większa siła i więcej punktów życia, jak na zalączonym obrazku:

Dota 2 7.00 drzewko

Oczywiście nowości i zmian jest dużo więcej. Bardzo obszerne omówienie znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Dota2

Odsłon: 4694 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. rejsman
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-12-13 00:22

  Chyba po tym jak przesiadłem się na Heros of the Storm prędko nie wrócę do Doty :P

  Skomentuj

 2. teroris
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-12-14 15:54

  IceFrog spie gre. UI jest beznadziejne, nieczytelne. Fontanny przy linach - WTF harassujesz typa 5 minut a on po 15sekundach wraca z full hp/mana. Zmienili coś w silniku graficznym obraz szybciej męczy oczy. Zmiana pickowania bohaterów, beznadziejnie to wygląda, nieczytelnie - brak możliwości szukania po nazwach. Brak statów STR/AGI/INT. Jedynym plusem jest nowa postać która jest OP. Tylko czekać aż wyjdzie patch z nerfem dla małpki. Od tego patcha zastanawiam się nad zmianą MOBY. Zgranych 1160 meczy.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)