Na topie

Kosmiczne Dreadnought po polsku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Testująca zarówno zmysł taktyczny, jak i praktyczne umiejętności bojowe gra Dreadnought doczekała się wreszcie polskiej wersji językowej. A właściwie doczekali się jej gracze z naszego kraju, których na serwerach nie brakuje.

 • Kosmiczne Dreadnought po polsku
A A

Jeżeli gracie w Dreadnought (a wydawca chwali się, że nie brakuje Polaków na serwerach), to pewnie to zauważyliście. Jeżeli zaś nie gracie, to być może przekona was to do sprawdzenia tego tytułu. Od kilku dni mianowicie ta kosmiczna gra akcji na PC jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Spolszczenie jest jednym z elementów najnowszej aktualizacji pecetowej wersji gry, oznaczonej 1.11. Oprócz niego wprowadza ona nowy okręt bohatera Naga, dodatkowe wyposażenie i udoskonalenia oraz przeprojektowane drzewko rozwoju technologii (dzięki któremu gracze mają zyskać więcej swobody). 

Dreadnought Naga
Szczegóły okrętu Naga (kliknij, aby powiększyć).

Wracając jednak do tematu… 

„Gra Dreadnought okazała się niezwykle popularna wśród polskiej społeczności, a liczba graczy z kraju nad Wisłą dorównuje liczbom graczy z Wielkiej Brytanii czy Francji. Polska to niezwykle ważny kraj na rynku gier wideo i udostępnienie polskiej wersji gry było dla twórców naturalnym krokiem naprzód, a także zapewnieniem polskim graczom najlepszych możliwych doświadczeń z grą” – czytamy w notce prasowej.

Dreadnought polski
Dowód na obecność polskiej wersji (kliknij, aby powiększyć).

Aby pokazać, o jak dużej popularności jest mowa, przygotowana została ciekawa infografika, podsumowująca statystyki polskiej społeczności. Zobaczcie:

Dreadnought Polska

Dreadnought to darmowa, łącząca taktyczne planowanie z dynamicznym sterowaniem okrętami, kosmiczna gra akcji, w której bitwy mają wielką skalę, a statki są podatne na personalizację. Tymczasem zostawiamy was z najnowszym zwiastunem:

Dreadnought po polsku - zwiastun

Źródło: Cosmocover, Grey Box

Odsłon: 2340 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. stach122
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-02-13 09:28

  No to pora wrócić i obczaić, grałem chwilę i powiem że jest spoko.
  Powiedziałem sobie że muszę omijać tego typu produkcje bo zjadają dużo czasu a kupka wstydu szybciej rośnie :)

  Skomentuj

 2. szmalcownikżydowski
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-02-13 10:31

  Gra ktoś w tą padlinę ?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!