Na topie

Drużyna Izaka po raz kolejny mistrzem ASUS ROG JTR Challenge

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: ASUS ROG CS:GO e-Sport Producenci: ASUS

„IzakOOO Team" pokonał już Amerykanów i Rosjan. Ostatnią przeszkodą w walce o podium okazali się Brytyjczycy. Polski zespół udowadnia właśnie, że nie ma mocnych na „nową falę” młodych, utalentowanych, polskich zawodników.

 • Drużyna Izaka po raz kolejny mistrzem ASUS ROG JTR Challenge
A A

Nieskromnie mówiąc Izak i spółka byli jednym z głównych faworytów tego turnieju. Przekonanie o dobrej formie Polaków upadło, po przegranej z HOUNGOUNGAGNE. Zespół Piotrka jednak po tym drobnym potknięciu parł prosto przed siebie, nie dając szans przeciwnikom.

W półfinałach drużyna Piotra Skowyrskiego trafiła na „ceh9” – rosyjską drużynę prowadzoną przez Arseniyego "ceh9" Trynozhenke. Na Trainie Rosjanie ugrali raptem 4 punkty, na Overpassie zaledwie jedno oczko więcej. Bez zbędnych przeszkód „Team IzakOOO” mogło przejść do rozgrywek finałowych, gdzie czekał na nich Henry G wraz z zespołem. Starcie z Anglikami nie należało do łatwych…

Pierwsza pistoletówka spotkania została zgarnięta przez Polaków. Na bazie pierwszej wygranej rodzimy zespół szybko zbudował przewagę pięciu punktów. Brytyjczycy dopiero wtedy zgarnęli swoją pierwszą rundę, jednak po niej polski team znów zdominował grę. Drugi punkt u Anglików przypadł dopiero na 10 zwycięstwo „Team IzakOOO”. Przed zmianą stroną wygrywaliśmy wynikiem 10:5.

Polacy przerwali natarcie przeciwników od wygranej pistoletówki na drugiej połowie Inferno. Team HenryG postawił na force’a lecz nie przyniósł on spodziewanego efektu. W międzyczasie nasi rodacy popełnili kilka błędów, jednak pod sam koniec mapy Izak rewelacyjnie uporał się z atakami oponentów i zakończył starcie na Inferno z wynikiem 16:10.

Na Nuke runda pistoletowa została zebrana przez Henry’ego i spółkę. Polacy zdobyli pierwszy full wygrywając w starciu dwóch na jednego. Chwilę potem Skowyrski i przyjaciele objęli prowadzenie. Nie mniej, przebieg pierwszej połowy był bardzo wyrównany. Obie drużyny spisały się bardzo dobrze, jednak ostatecznie przed zmianą stron Polacy wyprzedzili Anglików o trzy oczka.

Kolejna pistoletówka na Nuke również wpadła w ręce „Team HenryG”. Jednak „Team IzakOOO” po zdobyciu ekwipunku zaczął gonić przeciwników. Brytyjczycy nie umieli odnaleźć się po stronie antyterrorystów aż do wyniku 14:8. Następnie drużyna wróciła do walki, ale było już za późno, by nadrobić straty. Piotr „Izak” Skowyrski wraz z zespołem zakończył mecz wynikiem 16:11 i zgarnął tytuł mistrza.

Odsłon: 32891 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
 1. hokopl
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-08 09:41

  Nie no fantastyczne wiadomości:)
  Przykro mi bardzo ale granie w turnieju przeciwko mixom, żadna z drużyn w rankingu hltv ale artykuł na portalu musi być. Pani Martyno, brakuje pomysłów na wiadomości czy poprostu artykuł sponsorowany przez asusa ( izaka? lol ) Pytam szczerze

  Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-08 13:15

  Kogoś to interesuje?...

  Skomentuj

   1. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-08 19:03

    Prosta zasada to nie być Januszem ;)

    Ps.: Wszedłem tylko aby zobaczyć czy są komentarze... a że nie było to zadałem pytanie w interesującej mnie kwestii. Już wiem że jednak publika jest na tego typu newsy więc moja ciekawość zaspokojona. :)

    Skomentuj Historia edycji

 3. amucha
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-01-08 17:45

  Nie mogę znaleźć w jaką grę grali.

  Skomentuj Historia edycji

  1. SiLNOR3KI
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-09 07:24

   We wstępną ?

   Skomentuj

  2. noizebeat
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-11 15:41

   Tomb Raider

   Skomentuj

 4. wasptak
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-16 11:02

  Przeczytałem do połowy i poległem... W jaka to grę w ogóle był ten turniej ? :) Merytorycznie to dno...

  Skomentuj

 5. lucjanos
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-18 22:42

  Trzecie zdanie i: "... jednym z głównych faworytów" A są jacyś niegłówni faworyci ? A może faworytowie ? :D Gwoli ścisłości, faworyt jest zawsze jeden. Więcej to jest kandydatów !
  Jeszcze z jakieś sto tekstów wyjdzie spod ręki tej Pani i będzie już znośnie... Chyba...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!