Na topie

Dziś premiera NieR: Automata - 9/10 [AKT. - już jest na PC]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Od dziś pecetowcy mogą grać w kolejny świetny tytuł - NieR: Automata od PlatinumGames.

  • Dziś premiera NieR: Automata - 9/10 [AKT. - już jest na PC]
A A

AKTUALIZACJA [17.03.2017]: Zgodnie z zapowiedzią gra NieR: Automata, z tygodniowym opóźnieniem względem wersji na PS4, zadebiutowała dziś na platformie Steam. Innymi słowy, pecetowcy – możecie już rozpocząć zabawę. Jeśli zaś dopiero przymierzacie się do zakupu, to najlepiej jeśli najpierw sprawdzicie wymagania sprzętowe (o, tutaj)

NEWS [10.03.2017]: Dynamiczne i efektowne starcia, różnorakie elementy urozmaicające rozgrywkę, interesująca opowieść i świetny sposób jej opowiedzenia oraz mistrzowska estetyka – tak recenzenci podsumowują grę NieR: Automata, która dziś wreszcie wylądowała na polskich półkach sklepowych.

Gra NieR: Automata to bez wątpienia najbardziej ambitny z dotychczasowych projektów PlatinumGames, a najlepsze jest to, że twórcy Bayonetty, Vanquish i ostatnich Star Foksów, zdecydowali podołali zadaniu. By się o tym przekonać, wystarczy rzucić okiem na oceny – średnia na podstawie ponad 50 not to 9/10, najniższą oceną jest 7,8/10 od Game Informer, a kilka redakcji pokusiło się o przyznanie „dyszki”.

Jeżeli jednak nie ufacie krytykom, możecie też zobaczyć najnowszy z serii mistrzowskich zwiastunów tej produkcji, przygotowany specjalnie na premierę filmik zatytułowany „Death is Your Beginning”:

NieR: Automata przenosi graczy do roku 11945, czasu XIV wojny maszynowej, podczas której wygnana z Ziemi ludzkość próbuje odzyskać swój świat rękami armii androidów. Wcielamy się w jednego z nich, konkretnie długonogą i niezwykle zwinną Yorha 2B, która ze swoimi oponentami potrafi rozprawić się na kilka różnych sposobów. Grę doskonale obrazują dwa poprzednie zwiastuny:

Fabularny:

I poświęcony arsenałowi naszej protagonistki:

Gra NieR: Automata debiutuje dzisiaj na konsoli PlayStation 4. Na pecety (za pośrednictwem Steama) dotrze z lekkim opóźnieniem, dokładnie za tydzień.

Źródło: Square Enix

Odsłon: 5042 Skomentuj newsa
Komentarze

31

Udostępnij
  1. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2017-03-10 10:59

    Serio 9/10? Dziwne...

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-17 20:09

      szczerze, tez jestem zaskoczony bo pograłem w demko i jakos kompletnie nie przemawia do mnie.
      Gra wygląda na niskobudżetową, ale może coś ma takiego ze się ludziom podoba.

      Skomentuj

  2. wanakamura
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2017-03-10 11:33

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    ten miecz na plecach... 1/10

    Skomentuj

  3. duxdaro
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-10 11:52

    Mam za sobą parę godzin gry i zapowiada się bardzo dobry, i przede wszystkim oryginalny, tytuł. Gra ma świetny, z lekka oldschoolowy, klimat :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-03-17 20:11

      ale co w niej przyciąga ? nie kumam fenomenu tej gry, ja odpaliłem i po 15 min włączyłem cos innego. o co chodzi ?

      Skomentuj

      1. silvver
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-03-17 21:36

        Wszystko, ciekawa fabuła, świat, system walki, klimat.. Nawet questy są fajne.
        Nie kumam czego nie kumasz :)

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2017-03-17 22:24

          pograłem troche i jakos nie widziałem tej fajności wiec pytam

          Skomentuj

      2. Kieresz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-03-18 15:21

        bo grales w wersje demo ktora sie ma nijak do calosci....geniusz

        Skomentuj

  4. darioz
    Oceń komentarz:

    -17    

    Opublikowano: 2017-03-10 12:35

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Kolejne japońskie dziwadło dla zboczeńców i nolifefów którzy będą walić gruchę przed kompem!

    https://www.youtube.com/watch?v=YHmn6OUKplg

    Skomentuj

    1. Shunex
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2017-03-10 13:36

      Kolejny typ który mierzy innych swoją miarą

      Skomentuj

    2. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-03-10 13:44

      darioz to kolejny bezmózg wywalający żółć na forum. Idz się wybiczuj albo se gru..e potrzep

      Skomentuj Historia edycji

    3. csr777
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-03-10 13:58

      Zawsze mnie zastanawia skąd się takie bezmózgi jak ty biorą.

      Skomentuj

    4. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-18 09:34

      Czyli dla Ciebie

      Skomentuj

    5. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-18 09:34

      Czyli dla Ciebie

      Skomentuj

  5. csr777
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-10 13:57

    Na PC wersji w pudełku nie będzie? :|

    "Jeżeli jednak nie ufacie krytykom, możecie też zobaczyć najnowszy z serii mistrzowskich zwiastunów tej produkcji, przygotowany specjalnie na premierę filmik zatytułowany „Death is Your Beginning”:"

    Trzeba było dać wersję z oryginalnymi głosami. Robi o wiele lepsze wrażenie. Jak to zwykle bywa.

    Skomentuj Historia edycji

  6. darioz
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2017-03-10 15:27

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Prawda w oczy kole! Nikt normalny na zachodzie gier z półnagimi kobietami, które można podglądać co mają pod spódnicą nie robi! Tylko japońcom wpadają takie chore pomysły do głowy!
    Tylko czekać aż złamią Denuvo w wersji PC, to dopiero zboczuszki się ucieszą, bo dla tej gry nude patche zaczną wyrastać jak grzyby po deszczu!

    Skomentuj

    1. Shunex
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-03-10 15:54

      No tak no np w takim conan exiles nie trzeba podglądać tylko rozbierasz postać :D

      Skomentuj

    2. adamgr
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-03-10 16:34

      Jestem tolerancyjny ale nie lubię jak ktoś narzuca mi swoje inne orientacje seksualne.
      Jak tak cię brzydzą kobiety to zapisz się do seminarium. Tam będziesz miał dużo "kolegów" a w przyszłości zabawy z ministrantami.

      Skomentuj

    3. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-03-10 19:18

      Ty trolu pewnie półnagiej kobiety na żywo w życiu nie widziałeś, jak ci już mówiłem, pomarszcz kapucyna może ci ulży i wrzucisz na luz

      Skomentuj

    4. csr777
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-03-11 14:19

      "Tylko japońcom wpadają takie chore pomysły do głowy!"
      I za to między innymi uwielbiam ten kraj.
      Mam serdecznie dość pruderyjności i zakłamania, oraz poprawności politycznej.

      Skomentuj Historia edycji

  7. Wiskas
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-11 14:45

    Czytam komentarze i nic odnosnie gry, zadnej sensownej konwersacji- szkoda bajtów na karmienie takiego trolla, o rozmowie już nie wspomnę, IGNOROWAĆ i tyle. Jeszcze nigdy nie gralem w żadną tego typu produkcję, z ciekawości może zryzykuję

    Skomentuj

  8. csr777
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-17 18:24

    Świetnie!
    Kolejna beta wersja gry. Gra jest uwalona. Ciągłe crashe. Świetnie. Po prostu świetnie. Czyli sobie nie pogram jednak. Kolejna nauczka, żeby nie kupować gier na premierę....
    http://steamcommunity.com/app/524220/discussions/0/135511757698385222

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-03-17 20:09

      pecety, taki urok.

      i nie chodzi o #ps4masterrace tylko o fakt ze pecety są tak różnorakie że takie cos jest nieuniknione.

      Skomentuj

      1. csr777
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-03-17 20:24

        Kij z tym, że ludzie mają problem z tym na dosłownie każdej konfiguracji. Czy to zielone, czy czerwone karty. Również CPU. Co innego jakby to był problem jakichś egzotycznych zestawów. Ale nie, RX480/70 i FX8350 to nie jest egzotyczny zestaw. Podobnie jak ten sam GPU z najpopularniejszymi i5 i i7. Podobnie jak nv 1060 i 1070. To są najpopularniejsze karty graficzne.

        Skomentuj

        1. csr777
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-03-20 20:00

          Tak jakby ktoś w przyszłości czytał. Pomogło wgranie starszych sterowników. A gracze z "zielonymi kartami" mają nadal problem :)

          Skomentuj

  9. patol1984
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-03-17 20:00

    Gra wygląda na niskobudżetową, skąd taka cena ? ;ooo
    Jakaś niesamowicie skomplikowana mechanika gry? Czy za dużo wydanej kasy na reklamy

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-17 20:11

      no ale ludziom się podoba, nie wiem tez dlaczego, może trzeba dłużej pograc i wtedy wciagac zaczyna. Mi ten klimat nie przypadł do gustu

      Skomentuj

  10. silvver
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-17 21:31

    Gra jest świetna, gram od tygodnia na ps4. Fabuła, design świata, muzyka, klimat, system walki - całość się składa na bardzo fajną przygodę.

    Cena na PC jest trochę zaporowa, szczególnie jak ktoś już tu pisał są problemy z wersją PC. Dlatego lepiej zabrać wersję na ps4 lub poczekać na rozwiązanie problemów na PC.

    Skomentuj

    1. Chong-li
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-18 23:54

      Grasz od tygodnia??? To chyba po 30 minut dziennie bo ja gre przeszedłem w jeden dzień.

      Skomentuj

      1. csr777
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-03-19 08:47

        Zdajesz sobie sprawę, że pierwsze dotarcie do końca to nawet nie połowa gry? Grania jest na około 35 godzin BEZ misji pobocznych.