Na topie

E3 2017: Tak Sony reklamuje PS4 Pro

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Konsole do gier

Kategoria: Gry Gry na konsole Sprzęt do gier Gry PlayStation 4 Konsole do gier Tematyka: e3 Producenci: SONY

PlayStation 4 Pro czy Xbox One X? Zadaniem Sony wybór może być tylko jeden.

  • E3 2017: Tak Sony reklamuje PS4 Pro
A A

Można chyba bez obaw twierdzić, iż prezentacja konsoli Xbox One X to jedno z najważniejszych wydarzeń tegorocznej odsłony targów E3. Nic dziwnego, że konkurencyjna propozycja z logo Sony została odsunięta nieco w cień, ale Japończycy przypominają, że nie mają się czego wstydzić.

A chodzi tutaj oczywiście o konsolę PlayStation 4 Pro, która już od pewnego czasu dostępna jest w sprzedaży. Wprawdzie to Xbox One X określany jest teraz najpotężniejszą konsolą do gier, ale w specjalnie przygotowanym zwiastunie Sony zaznacza, że wymagający gracze nie zwiodą się również na PlayStation 4 Pro.

W niespełna 3 minuty omówionych zostało kilka istotnych kwestii związanych z aspektami technicznymi. Oczywiście nie zabrakło tego co najważniejsze, a więc gier. Przez cały czas trwania omawianego materiału pojawiają się wstawki z produkcji oferowanych (już bądź w najbliższej przyszłości) na PlayStation 4 Pro.


Osoby posiadające już PlayStation 4 Pro raczej nie będą planowały przesiadki na Xbox One X. Jeśli jednak stanęlibyście przed wyborem jeden z tych platform, to na którą byście postawili?

Źródło: PlayStation

Sony PlayStation 4 Pro

Cena od 1 592.10 do 1 769

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 5754 Skomentuj newsa
Komentarze

49

Udostępnij
  1. hex3n
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-06-18 20:07

    Niech PS4 Pro walczy z XBox X a ja i tak zostanę przy swojej SP4 (bez Pro) bo po co mi to :)

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-18 22:39

      no jak juz posiadasz to przesiadka na inna konsole to w sumie hmm czy ja wiem czy warto. Jak nie jarasz sie ogladaniem pixeli z bliska to nie ma roznicy.

      Skomentuj

    2. KENJI512
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2017-06-18 23:08

      Niech PS4 Pro walczy z XBox X a ja i tak zostanę przy swoim PC :)

      Skomentuj

      1. musslik
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2017-06-18 23:30

        Nadchodzące perturbacje związane z bańką spekulacyjną przy kopaniu krypto walut może sprawić, że jednak będziesz musiał się przesiąść bo będzie ciężko zdobyć nieużywaną kartę...

        Skomentuj

        1. Kieresz
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-06-20 13:12

          hahahaha...retard....do kopania sa karty AMD....nvidia i tak lepsza do gier ;D

          Skomentuj

          1. musslik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-21 17:42

            a te rosnące ceny kart nVidia to myślisz czym są spowodowane zainteresowaniem graczy?

            Skomentuj

          2. HardCorak
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-21 21:35

            jak zabrakło amd to biorą co zostało czyli nvidie. za jakiś czas wrócą normalne ceny.

            Skomentuj

          3. musslik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-07 19:13

            taaaaa, jak bańska pęknie bańska na krypto walutach a kiedy to nastąpi nie wiadomo :)

            Skomentuj

    3. ifeelveryblah
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-19 11:40

      Na Surface Pro 4 grasz w gry?

      Skomentuj

    4. HardCorak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-21 21:39

      ale jak ps4 pro ma walczyć z XOX jak ps4 ma skalowane 4k z (1440p) a XOX ma mieć prawdziwe 4k (2160p)

      Skomentuj

  2. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-18 20:23

    PS4Pro czy Xbox One X wybieram PC ze względu na wszechstronność

    Skomentuj

    1. chrisu1982gd
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-18 21:24

      błędne myślenie, nikt nie pisze o wybieraniu, posiadanie jednego nie wyklucza drugiego ;)
      jeśli masz auto rodzinne to równie dobrze możesz mieć sportowe albo quada albo motor
      twierdzenie, że jedno jest lepsze od drugie nie ma sensu
      bo wszystko kwestia kiedy i do czego używasz, przez lata PES i FIFA były lepsze na konsolach i co mi po super mocnym piecu jak FIFA śmigała lepiej na kosnoli
      rozumiesz o co mi chodzi?

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-06-18 22:23

      Serio musisz wybierac ?
      jak idziesz do sklepu i kupujesz lody to co ? 3 gałki tego samego smaku i musisz sie zastanawiac jaki ?

      ja to tam biore zawsze 3 rózne i jestem zadowolony.
      PC wszechstronny, ale nie dla kazdego jest to plus.
      Mam mocny sprzęt ale rownie dobrze moglbym miec I3 + integra m-itx tak zeby miejsca nie zabierał bo i tak na PC praktycznie nie gram.

      nawet z gier multi wyleczyłem się na PC ze wzgledu na cheaterów itp.
      Ostatnio probowałem grac w division - daj spokoj. Praktycznie gra zzarta przez cheaterów.
      Odpalam sobie na PS4 i nagle problem znika.
      Troche mnie to wyleczyło z grania na PC na dłużej.

      Skomentuj

    3. Wulfen4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-19 00:23

      "PS4Pro czy Xbox One X wybieram PC ze względu na wszechstronność "

      polecam laptopa(wszechstronność) i prawdziwy sprzęt przystosowany do gier czyli ps4 lub ps4 pro.

      Skomentuj

    4. Michał 06
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-06-19 01:10

      ps4 pobiera mniej prądu zajmuje mniej miejsca i można zanieść do kolegi który niema pc ani konsoli :)

      Skomentuj

  3. chrisu1982gd
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-06-18 20:57

    konsole sprzedają gry, a nie parametry
    wiele razy w historii mocniejsze konsole odpadały z braku tytułów
    MS łatwo mieć nie będzie bo last of us 2, spiderman, uncharted to są tytułe na najbliższe lata, poza tym jest jeszcze jedna kwestia, mam mocnego peceta, mam ps4 pro, po co mi xbox x jak w forze zagram na pececie, troszkę ms sobie samo strzela w stope, bo bez ex-ow nikt konsoli nie kupi

    Skomentuj

    1. ifeelveryblah
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-06-18 21:54

      Tak na pewno nikt nie kupi. Mało tego, sprzedaż będzie ujemna!

      Skomentuj

      1. chrisu1982gd
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-18 22:15

        pewnie kupi od cholery, ba nawet ja pewnie kupię bo mam ps4, mam x-a i pewnie kiedyś sobie podmienie na nowszą, ale nie zmienia to faktu, że podstawa to tytuły, a nie parametry

        Skomentuj

  4. drumlin
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-06-18 21:33

    e-sport rośnie w siłę i wykończy konsole. U mnie w okolicy mało kto ma jeszcze konsole wszyscy posprzedawali bo modny jest cs go. I niestety jedno wyklucza drugie bo polska to biedny kraj i dla 3 gier nikt konsoli nie będzie kupował. wszechstronność to dla polskiej cebuli priorytet.

    Skomentuj

    1. olszi
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2017-06-18 21:45

      u mnie na wsi*

      Skomentuj

      1. Jake_24
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-06-19 12:03

        Masz coś do wsi???

        Ja mieszkam na wsi, mam mocny PC oraz PS4, taki to ze mnie wieśniak...

        Skomentuj

    2. Adrian Waleczny
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-18 22:07

      E-sport wykończy konsole?Co ty pieprzysz?,,I niestety jedno wyklucza drugie bo polska to biedny kraj i dla 3 gier nikt konsoli nie będzie kupował''-ja bym kupił PS4 dla jednej albo dwóch gier-The Last of Us i Journey.

      Skomentuj Historia edycji

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-06-18 22:14

      esport wykonczy konsole ??
      człowieku esport jest od dlat i niczego nie wykonczyl. TO jest zupelnie odrebne podworko i to baaaardzo ograniczone.

      To gry zdecyduja o tym czy konsole przetrwaja a o to nie trzeba sie martwic.Czas przywyknac do tego ze gra sie na kilku platformach a nie jednej.
      Ja nawet siedzac przy PC gram sobie na monitorze obok na konsoli po prostu z czystej wygody bo co to dla mnie za problem ? Ja nie musiałem bawic sie w wybieranie platformy bo moge miec 2 albo 3 i co to za roznica ?

      Skomentuj

      1. Adrian Waleczny
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-06-18 22:21

        Co ty gadasz?Gra się na kilku platformach w Polsce?Polska jest bardzo biednym krajem i ,,nikogo'' na to nie stać...

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-18 22:24

          Ze jak ?
          Ja gram na 3 platformach, moi znajomi nawet na 4. Mało kto posiada tylko PC, a Ty mi mowisz ze Polska to biedny kraj ?
          Z której wsi pochodzisz ze masz takie zasciankowe myslenie ?

          Skomentuj

          1. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-18 22:36

            To był żart:)Jak widzę komentarze narzekaczy w stylu użytkownika drumlin to mi się nóż w kieszeni otwiera:)
            Nie pal,nie chlej,zarządzaj pieniędzmi z głową a pieniądze na konsole się znajdą;)

            Skomentuj Historia edycji

          2. chrisu1982gd
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-19 08:41

            potwierdzam, około 3 lata temu wreszcie udało mi się rzucić fajki, kur... po 14 latach jarania, aby pozytywnie to odczuć postawiłem puszkę i każdego dnia zamiast na fajki 15zł wrzucałem 10 albo 20 (15 mało wygodnie bo zawsze 5 brakowało?) kuźwa po 3 miesiącach okazało się, że puszka pełna i koło 1800zł, kasa na konto, szybki przelew i kupiłem PS4
            więc przestańcie pierd... jaki to mamy biedny kraj bo dzisiaj PS4 to kosztuje mniej niż dobry telefon

            Skomentuj

          3. chrisu1982gd
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-19 08:41

            potwierdzam, około 3 lata temu wreszcie udało mi się rzucić fajki, kur... po 14 latach jarania, aby pozytywnie to odczuć postawiłem puszkę i każdego dnia zamiast na fajki 15zł wrzucałem 10 albo 20 (15 mało wygodnie bo zawsze 5 brakowało?) kuźwa po 3 miesiącach okazało się, że puszka pełna i koło 1800zł, kasa na konto, szybki przelew i kupiłem PS4
            więc przestańcie pierd... jaki to mamy biedny kraj bo dzisiaj PS4 to kosztuje mniej niż dobry telefon

            Skomentuj

    4. chrisu1982gd
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-18 22:17

      bzudry gadasz kolego, nie wiem w jakiej wsi żyjesz, ale w dużych miastach z roku na rok sprzedaż konsol czy komputerów rośnie, jedno nie wyklucza drugiego
      ps. z tą bidotą w narodzie też nie przesadzaj bo konsola dzisiaj to dziś nie taki wydatek jak 10 czy 15 lat temu
      też zagrywam się z CSa ale to nie ma niczego wspólnego bo ps4 i xa też mam, zabawki jak każde inne

      Skomentuj

      1. Adrian Waleczny
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-18 22:30

        Do mnie pisałeś ten komentarz?Bo jakby co,to żartowałem:)

        Skomentuj

  5. Hazelnutpl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-18 22:15

    Czyż bym widział przerywnik z nowego HZD? To mnie bardzo zainteresowało Alloy i jakiś 2 kompanow.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-19 00:08

      ja chce zobaczyc days gone ;) brakuje mi dobrej gry o zombie.

      Skomentuj

      1. tgolik
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-19 08:07

        Mam nadzieję, że grałeś w Dying Light.
        Nie ma i nigdy nie było lepszej gry w świecie zombie.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-19 09:11

          grałem, ale to już dawno temu było i gra trochę leciwa mimo dodatków.
          Brakuje mi czegos nowego a days gone wygląda ciekawie

          Skomentuj

      2. ifeelveryblah
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-19 11:45

        Dead Rising 4, tyle w temacie.

        Skomentuj

  6. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-18 22:16

    Hmm i tu jest troche dylemat.
    Jak ktos patrzy tylko na specyfikacje techniczną to moze kupi sobie xboxonex ale w sumie to się patrzy na gry.

    PS4 ma mocne zaplecze jesli idzie o gry a w tym tytuły na wyłącznośc. MS odstapił tytuły na wyłączność i takze są one dostepne dla PC.
    Tak wiec suma sumarum jak ktoś ma PC + PS4 to pogra sobie we wszystko.

    W sumie jakby XOneX było tak jak przypuszczam za 2199zł to pewnie bym sobie kupił i problem by się rozwiązał ale kto wie jak będzie z tytulami.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-19 20:05

      no i temat sie rozwiązał sam - nowy assasin's creed juz potwierdzony ze nie bedzie 4k i nie bedzie 60fps na xonex
      a miało byc tak pieknie.

      Skomentuj

      1. szymcio30
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-07-04 13:34

        Assassin's Creed Origins pokazana na Xbox one X to wersja alpha, więc nie ma co porównywać do pełnej wersji gry. Być może nie będzie pełnego 4K, ale po co z tego powodu płakać;) Mówimy o sprzęcie który ma kosztować 2500zł. Teraz ile trzeba wydać na PC by tą grę uciągnął chociaż w 1440p? Zapewne 2-3 razy tyle

        Skomentuj

  7. -AKATSUKI-
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-06-19 01:06

    Czyli PS4 pro ma za slabe gabaryty i zostaje w tyle jak zwykle.. A gimby co maja mokro juz zostana jak zwykle wyd..ani w kakao haha, PC gora

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-19 01:27

      nikt cie nie lubi

      Skomentuj

      1. Gorgonek
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-06-19 09:05

        Kitamo, ja tam lubię jego komentarze, rozbawia mnie ;)

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-06-19 09:11

          komentarze tak, ale jego persony to już chyba nie :D

          Skomentuj

          1. Gorgonek
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-06-19 09:46

            Nie znam osobiście, więc się nie wypowiem ;)

            Skomentuj

  8. patol1984
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-19 07:21

    PS4 słaba jakość, xonex nie ma gier, PC za drogie.
    Wszystkie opcje są do bani.

    Skomentuj

    1. Radical
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-19 08:53

      Free2play na komórkach Ci zostaje.

      Skomentuj

      1. patol1984
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-20 16:18

        Za mały ekran, słabe sterowanie, podsumowując jest do bani. Ale dobrze, że o tym wspomniałeś.

        Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-06-19 09:12

      możesz grac w gume zawsze.

      Skomentuj

  9. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-20 13:14

    jak w kazdym newsie...lament biedaków-cebulaków

    Skomentuj

  10. drumlin
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-22 10:37

    Co jest z wami nie tak? Ze względu na pracę odwiedzam dużo ludzi i pisze o szerokim zasięgu problemu w mojej okolicy a wy na to że ja mam to, ja mam tamto, ja ja ja ja ja ja ja ja. I oczywiście zakładacie że wszyscy mają to co wy. Inna sprawa totalnie bagatelizowana, zapewne dlatego że gimbaza wydoroślała. Zapomnieliście już czemu się grało jak byliście młodzi? Ilu z was grało dla zabawy co ? Bo jak ja byłem młody to grałem aby wygrać jest w młodych ludziach inne podejście niż w starym co zmęczony wraca po pracy. No ale co was to obchodzi przecież ja ja ja ja ja czyli cała polska uważa tak. A denerwuje mnie najbardziej szydzenie z biednych tacy znawcy a nie wiecie że pieniądz bardzo słabo krąży na wsiach i w małych miasteczkach. Ludzie w miastach kupują gry smartphony chodzą do kina a napędza ich tania nafaszerowana chemia żywność, oszczędzają na żywności byle na zabawki starczyło a potem jeszcze piszecie że nie ma biedy. A to że są osoby co piszą"Ja gram na 3 platformach, moi znajomi nawet na 4" to ten nierób admin mógł by banować bo fakt są takie osoby tak jak yeti czy ufo ale skrajnie niski poziom tego zjawiska osobiście nie spotkałem. Kultura nakazuje aby nie przytaczać a tym bardziej do ogółu nie porównywać.