Na topie

Ferguson Car Assistant - funkcjonalny asystent samochodowy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Aplikacje mobilne

Kategoria: Mobile Aplikacje mobilne Tematyka: Motoryzacja Producenci: Ferguson

Ferguson Car Assistant to zestaw składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony.

 • Ferguson Car Assistant - funkcjonalny asystent samochodowy
A A

Wiele osób nie jest w stanie funkcjonować bez samochodu. A jeśli już wydajemy pieniądze na własny środek transportu to z pewnością nie chcielibyśmy mieć do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami z nim związanymi. Nie wszystkich da się uniknąć, ale Ferguson Car Assistant jest w stanie znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa.

Ferguson Car Assistant to asystent samochodowy, zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony. Po podłączeniu modułu do złącza OBDII, pobraniu aplikacji i krótkiej konfiguracji użytkownik otrzymuje szereg przydatnych funkcji.

Ferguson Car Assistant

Chociażby alarm kradzieżowy z mapą czy system wykrywania kolizji informujący o możliwości jej wystąpienia zdefiniowane numery telefonów oraz adresy e-mail. Liczyć można również kontrolę prędkości z alarmem o jej przekroczeniu, wyznaczanie tras i ich historię, nawigowanie do pojazdu (przydatne na dużych parkingach), a nawet kontrolę napięcia akumulatora.

Ferguson Car Assistant to także inteligentne gromadzenie danych pod postacią licznika przejechanych kilometrów, przypomnienia o przeglądzie czy przypomnienia o kończącej się polisie ubezpieczeniowej.

Funkcjonalność Ferguson Car Assistant zależna jest od wybranego abonamentu, najtańszy to koszt 3 złotych miesięcznie. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Aplikacja dostępna jest w wersji na Google Android oraz Apple iOS.

Źródło: car-assistant

Odsłon: 6588 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Aplikacje mobilne w marketplace

 1. vinnere
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-18 13:53

  zapłać 3 zł miesięcznie za opcje oglądania prędkościomierza w apce. SUPER DEAL XD

  Skomentuj

 2. bizum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-18 14:41

  nawet loga producenta nie usunęli z obudowy... Teltonika ma tego więcej w ofercie

  Skomentuj

 3. ferguson
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-19 09:08

  Nie jesteśmy producentem urządzenia. Teltonika to jedna z największych firm na świecie w zakresie GPS. Ferguson Car Assistant to produkt z pakietem usług. Najniższa oferta na rynku. Karta SIM bez opłat. Co do 3zł/ miesiąc to zapraszamy do zapoznania się z możliwościami usługi przed dodawaniem komentarza.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!