Gry

Forza Horizon 4: porównanie świata gry do rzeczywistości

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-06-29

Tym razem podziwiać mamy krajobrazy Wielkiej Brytanii. Jak świat gry wypada w porównaniu do rzeczywiście istniejących miejsc?

Forza Horizon 4 wydaje się mieć wszelkie dane ku temu, aby powtórzyć sukces swoich poprzedników. Każde kolejne materiały wideo to potwierdzają i to nie tyko te, które publikowane są przez samego producenta.

Wedle zapowiedzi, Forza Horizon 4 oferować będzie duży i otwarty świat. Tym razem podziwiać mamy krajobrazy Wielkiej Brytanii. I właśnie im przyjrzała się redakcja IGN, której udało się zestawić kilka lokacji z gry z ich odpowiednikami w rzeczywistości. Padło między innymi na wiatrak Chesterton, Scott Monument czy zamek w Edynburgu.


Wydaje się, że twórcy bardzo dobrze wywiązują się ze swojej pracy. Oprawa graficzna ma być tutaj bardzo mocnym punktem. Warto dodać, że świat gry będzie się dynamicznie zmieniał, dzięki sporej nowości - porom roku.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października tego roku. Gra dostępna będzie na Xbox One i PC z Windows 10.

Źródło: IGN

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Przy nie których modelach to się chwile musiałem zastanawiać który filmik pochodzi z reala, a który z gry. Jakby ludzi nie było to ciężko było by rozróżnić co jest co.
  Zaloguj się
 • avatar
  Pewnie dostane od groma minusów, ale: Jak to jest UK to powinni kierowców zrobić karnacji Indyjskiej albo Arabskiej bo tacy się najbardziej lansują samochodami. BMW, Mietki i wycie z wydechu. Tak to przynajmniej widzę na swojej ulicy... ;) Pozdrawiam cieplutko.
  Zaloguj się
 • avatar
  tyłka nie urywa ,jedynie zamek w 1:24 wygląda spoko , a oprócz tego wszystko takie rozmazane mało szczegółowe widziałem gry z lepszą grafiką...
 • avatar
  Znowu jazda lewą stroną ?? eee czekam na FH5 :D
  Zaloguj się
 • avatar
  Co tu dużo gadać, na PC i XOX najlepszy graficznie racer.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jak zwykle niepoważni ludzie dają dziwne wpisy, hejt na najlepszych ZAWSZE musi być (a forza jest najlepsza).

  Bez dwóch zdań forza robi robotę, zamiata GT z ps4 jak zwykła to robić.

  Gdyby Forza nie wychodziła na PC to napisałbym, że zamiata również wszystkie ścigałki z pecetów ;).

  Już Horizon 3 jest majstersztykiem, 4 może być TYLKO lepsza.
  Zaloguj się
 • avatar
  Właśnie. Z daleka dzięki technikom oświetlenia może i wygląda ładnie, ale z bliska pewnie pikseloza i blur siermiężny i moce rydwanów PC z 1080 tu niewiele pomogą.
 • avatar
  daje lajka podwójnego ! :) Miesiąc temu byłęm w edynburgu, odwzorowane perfekcyjnie. Scott monument na miniaturce odrazu rzucił się w oko :)
 • avatar
  Zapowiada się konkretnie, FH3 dała mi dużo frajdy a tu bedzie jeszcze lepiej!