Na topie

Forza Horizon 4: porównanie świata gry do rzeczywistości

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry Tematyka: Gameplay wyścigi Producenci: Playground Games

Tym razem podziwiać mamy krajobrazy Wielkiej Brytanii. Jak świat gry wypada w porównaniu do rzeczywiście istniejących miejsc?

  • Forza Horizon 4: porównanie świata gry do rzeczywistości
A A

Forza Horizon 4 wydaje się mieć wszelkie dane ku temu, aby powtórzyć sukces swoich poprzedników. Każde kolejne materiały wideo to potwierdzają i to nie tyko te, które publikowane są przez samego producenta.

Wedle zapowiedzi, Forza Horizon 4 oferować będzie duży i otwarty świat. Tym razem podziwiać mamy krajobrazy Wielkiej Brytanii. I właśnie im przyjrzała się redakcja IGN, której udało się zestawić kilka lokacji z gry z ich odpowiednikami w rzeczywistości. Padło między innymi na wiatrak Chesterton, Scott Monument czy zamek w Edynburgu.


Wydaje się, że twórcy bardzo dobrze wywiązują się ze swojej pracy. Oprawa graficzna ma być tutaj bardzo mocnym punktem. Warto dodać, że świat gry będzie się dynamicznie zmieniał, dzięki sporej nowości - porom roku.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października tego roku. Gra dostępna będzie na Xbox One i PC z Windows 10.

Źródło: IGN

Odsłon: 5150 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. sabaru
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-06-29 11:26

    Przy nie których modelach to się chwile musiałem zastanawiać który filmik pochodzi z reala, a który z gry. Jakby ludzi nie było to ciężko było by rozróżnić co jest co.

    Skomentuj

    1. X.X.X
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2018-06-29 11:34

      ty tak na serio?? bardzo jest to widoczne co jest grą a co nie.

      Skomentuj

  2. X.X.X
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-29 11:33

    tyłka nie urywa ,jedynie zamek w 1:24 wygląda spoko , a oprócz tego wszystko takie rozmazane mało szczegółowe widziałem gry z lepszą grafiką...

    Skomentuj

  3. Guczi04
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-06-29 11:59

    Właśnie. Z daleka dzięki technikom oświetlenia może i wygląda ładnie, ale z bliska pewnie pikseloza i blur siermiężny i moce rydwanów PC z 1080 tu niewiele pomogą.

    Skomentuj

  4. t_student
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-06-29 14:03

    Pewnie dostane od groma minusów, ale: Jak to jest UK to powinni kierowców zrobić karnacji Indyjskiej albo Arabskiej bo tacy się najbardziej lansują samochodami. BMW, Mietki i wycie z wydechu. Tak to przynajmniej widzę na swojej ulicy... ;) Pozdrawiam cieplutko.

    Skomentuj

  5. raffal81
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-29 16:53

    Znowu jazda lewą stroną ?? eee czekam na FH5 :D

    Skomentuj

  6. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-29 19:38

    Co tu dużo gadać, na PC i XOX najlepszy graficznie racer.

    Skomentuj

    1. Guczi04
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-06-29 21:17

      Exy na PS4 wymiatają każdą ścigałkę na PC i xkloca

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-30 15:01

        Chyba w twoich snach.

        Skomentuj

  7. Pankracy666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-30 00:12

    Jak zwykle niepoważni ludzie dają dziwne wpisy, hejt na najlepszych ZAWSZE musi być (a forza jest najlepsza).

    Bez dwóch zdań forza robi robotę, zamiata GT z ps4 jak zwykła to robić.

    Gdyby Forza nie wychodziła na PC to napisałbym, że zamiata również wszystkie ścigałki z pecetów ;).

    Już Horizon 3 jest majstersztykiem, 4 może być TYLKO lepsza.

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-09 10:35

      Mam forze 7 i GT, forza niestety nie zamiata GT, chyba ze ktos lubi symulator wózka w tesco, to jest bezkonkurencyjna. Nawalili aut, a prowadzą się tak dziwnie, że pograłem może kilka godzin i zaprzestałem. W GT mam ograne ponad 100 godzin.

      Skomentuj Historia edycji

  8. Shifted92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-30 02:56

    daje lajka podwójnego ! :) Miesiąc temu byłęm w edynburgu, odwzorowane perfekcyjnie. Scott monument na miniaturce odrazu rzucił się w oko :)

    Skomentuj

  9. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-01 15:10

    Zapowiada się konkretnie, FH3 dała mi dużo frajdy a tu bedzie jeszcze lepiej!