Na topie

Galaxy S10 X może okazać się prawdziwym potworem (bardzo drogim)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy S10 X będzie obsługiwał sieci 5G. Poza tym może zostać wyposażony w nawet 12 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 5000 mAh.

  • Galaxy S10 X może okazać się prawdziwym potworem (bardzo drogim)
A A

Już w lutym odbędzie się konferencja prasowa, na której zobaczymy smartfony Galaxy S10. Do tej pory nieoficjalne doniesienia mówiły o premierze trzech modeli, ale być może ostatecznie pojawią się aż cztery nowości.

Do Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 Lite dołączyć może Galaxy S10 X. I jeśli tak się stanie to właśnie ten ostatni model będzie cechował się najbardziej imponującą specyfikacją. Jak się zapewne domyślacie, pójdzie to w parze z bardzo wysoką cenę. I jeśli nawet ona nie będzie dla kogoś odstraszająca to mogą pojawić się problemy z dostępnością.

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy S10 X będzie obsługiwał sieci 5G. Specyfikacja obejmować ma tutaj 6.7-calowy wyświetlacz Super AMOLED, 10 GB lub nawet 12 GB pamięci RAM, aż 1 TB pamięci wewnętrznej, sześć aparatów (cztery na tyle oraz dwa na froncie), a także baterię o pojemności 5000 mAh. Padają też wzmianki odnośnie rozbudowanych algorytmów sztucznej inteligencji.

Galaxy S10 X

Wielce prawdopodobne, że Galaxy S10 X będzie dostępny jedynie w USA oraz Korei Południowej. Ceny mogą sięgnąć nawet 1600 dolarów.

Źródło: androidauthority, lowyat.net (foto)

Odsłon: 7977 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij
  1. sertiel
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2019-01-15 21:03

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Szczerze jak dla mnie to Ich z tymi rozmiarami telefonów POPIER.......... do potęgi !!! Kupiłem 5 msc temu iphona se w końcu mam telefon w kieszeni w spodniach który się mieści !!! Nie rozumie tego trendu im większy wyświetlacz tym lepiej powalone

    Skomentuj

    1. Dudzio993
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-01-15 22:56

      Kolega ma trochę prehistoryczne myślenie, dzisiaj telefony oferują większe ekrany względem mniejszych ramek, dzięki temu telefony nie rosną tak bardzo jak kiedyś ;)

      Skomentuj

    2. PL_SBX
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-15 23:10

      Nie wiem w czym problem. Posiadam Note8 i normalnie mieszczę w kieszeni w jeansach nie mówiąc już o dresach które uwielbiam.

      Skomentuj

      1. altronix
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2019-01-16 08:24

        ja od lat mam note 4 i zawsze jest problem z kupieniem spodni, bo sie normalnie nie miesci w niektorych

        Skomentuj

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-01-16 12:53

          Jeśli łazisz w "slim fit" albo innych rajstopkach dla chucherek to może i tak. W normalnych męskich spodniach do kieszeni wejdzie ci nawet cegła.

          Skomentuj

    3. HardCorak
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-15 23:58

      5,5 calowy Iphone 8 Plus jest takiego samego rozmiaru co taki Huawei Mate 20 z 6,5 calowym wyświetlaczem.

      Podstawowy model s10 powinien mieć rozmiar 5,8-6 cali dodatkowo będzie miał lepiej wykorzystaną przestrzeń niż s9 co za tym idzie będzie wielkości starego 5 calowego smartfona z grubymi ramkami.

      Skomentuj Historia edycji

    4. Takaszi
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2019-01-16 07:00

      Hmmmm...... to może przestań nosić tzw. ściskodupce? :-).

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-01-16 11:04

        Jajognioty ^^

        Skomentuj

    5. Dizzy
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-01-16 09:42

      Tak to jest, jak się chodzi w "rurkach" :D

      Skomentuj

    6. ahael
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-16 11:03

      Jakbyś nie miał w nim tych dwóch pasów startowych to by t3n iPhone miał 6 cali przy tych samych rozmiarach obudowy :).
      6.2 cała S9+ bez problemu nawet w Slim Fit.

      Skomentuj

    7. misiofazi
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-16 16:49

      Jak się chodzi w rurkach to się nie mieści

      Skomentuj

  2. sn00p
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2019-01-15 21:06

    1600$ lol :)

    Skomentuj

  3. -Curtix-
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-01-15 22:45

    Jedyne co jest spoko to bateria 5000mAh w telefonie no prawie normalnych rozmiarów. Czyli da się upchnąć jeszcze większą baterię....

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-16 00:01

      Oczywiście że się da note 9 który jest o tylko 0,2 cala większy od s9+ ma baterię można powiedzieć aż 500 mah większą. Jeszcze jakby było mało to znalazło się nawet miejsce na rysik który mały nie jest a zagospodarowane miejsce na jego schowanie też swoje zajmuje.

      Skomentuj Historia edycji

    2. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-16 11:05

      Wszystko się da jaj się chce i gdyby nie było takiego pędu to i lepiej by projektowali ...

      Skomentuj

  4. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-16 08:05

    Mam nadzieję że dzięki tej cenie samsung dużo straci tak jak apple

    Skomentuj

    1. Shifted92
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-16 11:50

      nie straci bo są tańsze alternatywy. W applu budżetowy model kosztuje 3.5k, a to jest strzał w kolano :)

      Skomentuj

  5. anarchist
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-16 08:34

    1600$. Cóż... bez względu na to jaki nie jest i czego nie oferuje to telefon nie jest dla mnie wart więcej niż 1000PLN. Może latać na księżyc i robić ciasto ale za 1600$ i tak go nie kupię. Telefon za 2500/3000/400/5000 PLN to dla mnie tylko ciekawostki z neta całkowicie nic niemające wspólnego z realnym życiem. Taka fantastyka...

    Używany OnePlus One rok temu kupiłem za 650PLN i to jeszcze długo myślałem czy za tak dużą cenę kupować telefon czy to nie jest jakaś głupia zachcianka.

    Klienci powinni zbojkotować taki produkt. Wtedy się okaże że będzie sprzedawany za 400$ i to jeszcze z zyskiem.

    Skomentuj

    1. anarchist
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-01-16 08:36

      I za te 400$ z taką specyfikacją byłoby to już adekwatne/uczciwe mimo i bym nie dziwował mimo że więcej niż 200$ za tala (przy obecnej wartości nabywczej pieniądza i płacach średniej/minimalnej) i tak by nie dał bo to bez sensu.

      Skomentuj

    2. anarchist
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-16 09:24

      I za te 400$ z taką specyfikacją byłoby to już adekwatne/uczciwe i bym nie dziwował wtedy, mimo że więcej niż 200$ za tala (przy obecnej wartości nabywczej pieniądza i płacach średniej/minimalnej) i tak by nie dał bo to bez sensu.

      (Poprawiony wpis, bo tamten wyszedł jakość dziwnie a edytować nie mogę już).

      Skomentuj

        1. anarchist
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-17 11:16

          Ni jest to dla mnie tyle warty abym chciał tyle za to zapłacić bez względu czy stać mnie czy nie stać. nie przedstawia to dla mnie takiej wartości zwłaszcza, ze ceny rosną z generacji na generację niewspółmiernie wyżej niż inflacja a więc jest to jakaś tam machlojka. Takie rzeczy bojkotuję. Chcesz kupić za średnią krajową... spoko. Nie moja sprawa. Dla mnie skoda kasy na to do dzwonienia używam takiego z klawiaturą normalną a smarta mam tylko do neta i ten za 650 w pełni mi wystarcza i spełnia moje oczekiwania.

          Skomentuj

  6. maciuch2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-16 10:12

    A się śmiał Samsung z ajfona, że telefony kosztują po 4000pln. 2500 to max za jakikolwiek telefon z topową specyfikacją biorąc pod uwagę polskie realia. Za 1600usd można kupić wypasionego laptopa.

    Skomentuj

  7. ahael
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-16 11:07

    Po co komu w Polsce 5G, którego nie ma i poza tym jeszcze wiele miejsc ms problem z 4G :-)

    Skomentuj

    1. Shifted92
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-16 11:54

      dlatego napisane jest że prawdopodobnie będzie tylko w usa i korei. Komentować powinno się po przeczytaniu artykułu ;)

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2019-01-16 12:01

        Przeczytałem ale uwierz ,że pomimo tego uważam że wielu debili kupi to chciałem dodać by nie zmarnowali kasy...

        Skomentuj

      2. ahael
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2019-01-16 12:03

        Zresztą też mnie bawi jak podkreślają kategorię LTE jakie obsługuje modem 4G jak w PL mało kto ma powyżej tych 40 Mbit/s. Nisza ma powyżej 100...5G według mnie na razie to taka niszowa ciekawostka.

        Skomentuj

        1. rumcajsek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-16 18:38

          5G w telefonii podobnie jak 8K w TV niby jest, ale praktycznie szkoda kupować odbiornik.