Na topie

Galaxy S7 na wideo, Galaxy S7 Edge na zdjęciach - powraca slot kart microSD

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge mają przed nami coraz mniej tajemnic.

Galaxy S7

AA

Jeszcze przynajmniej przez tydzień trudno będzie o bez dzień bez informacji na temat Galaxy S7. Nadchodzący flagowiec koreańskiego producenta co rusz pojawia się w kolejnych przeciekach. Te najnowsze są nadzwyczaj konkretne i miejmy nadzieję, że okażą się prawdziwe.

Portal Android Authority opublikował krótki materiał wideo oraz zdjęcie Galaxy S7. Prócz wyglądu zarówno przedniego jak i tylnego panelu (który swoją drogą zgadza się z tym, co widzieliśmy już wcześniej) pojawia się jeden bardzo istotny szczegół. Zanosi się na powrót slotu na kartę microSD, co z pewnością wiele osób ucieszy.

To jednak nie wszystko. Wedle tego samego źródła bateria w nowym modelu będzie większa niż Galaxy S6 - cechować ma się pojemnością 2800 mAh. To wprawdzie nieco mniej niż wedle wcześniejszych przecieków, ale i tak cieszy drobna zmiana na lepsze. Takową ma być także wodoszczelność - IP68 lub IP67.


Nieco wcześniej do sieci trafiły natomiast zdjęcia prezentujące już Galaxy S7 Edge. Jakość nie jest najwyższa, niemniej w tym przypadku pokazany został nie tylko smartfon, ale również zawartość opakowania.

Galaxy S7 Edge front przeciek

Galaxy S7 Edge tył przeciek

Galaxy S7 Edge opakowanie przeciek

Oficjalna prezentacja obydwu modeli już w niedzielę, 21 lutego.

Źródło:  Android Authority, sammobile

Odsłon: 9716 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Faflucy
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2016-02-17 15:05

    Nie wygląda on za pięknie.

    Skomentuj

  2. rTech
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-17 15:34

    S6 ładniejszy, ale mimo to podobny :)

    Skomentuj

  3. Arek9182
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-02-17 15:37

    Wyglada z przodu jak iPhone

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-19 11:04

      teraz wszystko wygląda jak iphone. nawet grabie :) HA HA HA

      Skomentuj

  4. ahael
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-02-17 15:42

    "trudno będzie o bez dzień bez informacji". Łatwo też nie będzie... ;)

    Skomentuj

  5. kropak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-17 15:55

    Za taki cóś to 150,- mogę dać :)

    Skomentuj

  6. humani nihil a me alienum puto
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-17 16:39

    Ja się szarpnę tak do 300,- niech stracę;)

    Skomentuj

  7. sn00p
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-17 17:00

    Samsung tworząc nowe fony w kwestii wzornictwa trzyma się 2 zasad. Albo skopiujemy wygląd IPhone albo robimy kolejną mydelniczkę. Przy decyzji chyba decyduje rzut monetą albo zakręcenie butelką :)

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-17 17:27

      Troszkę inaczej.. od S6 zmienili swój standardowy design na rzecz designu iPhone 4 z 2010 roku - metal i szkło. Nie raz to pisałem ale ogólnie jak się źle pisze o $hit$ungu to potem jest reakcja już porównywalnego grona wyznawców do Apple także reasumując chciała Korea dobić do USA to zrobiła to z nawiązką...hehe. Ja bym dodał od siebie, że ta droga jak widać po sprzedaży S6 była zła. Przede wszystkim odrzucenie wymiennej baterii, slotu karty SD oraz wodoszczelności (S5) no i dodam też USB 3.0 (N3). Teraz powraca slot SD i jak mniemam kolejne ważne kwestie w następnych modelach za pół roku? Poważnie jak można bronić takie podejście firmy ? A co z softem ? O wiele tańsze marki mają lepsze wsparcie, a i samo wspomniane Apple diametralnie lepsze bowiem obejmuje prawie całą gamę ich urządzeń. Zastanawiam się też po ilościach minusów opinii źle oceniających $zaj$unga, a także ilość artykułów pomijając inne marki jak daleko posuwa się ta marka w promowaniu siebie oraz polepszeniem wizerunku bo też kiedyś było o tym głośno. Zbliżają się też premiery LG G5 i Xiaomi Mi5 ciekawe będzie zestawienie tej trójki - zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek ceny do podzespołów oraz softu i jego wsparcia... może ktoś się pokusi? Zobaczymy.. na razie jestem zawiedziony podobieństwem LG G5 do Nexusa P... Najbardziej znani producenci widać podążają złym kierunkiem prócz Motoroli, której Droid TURBO 2 przypomina mi czasy telefonów z lat 90tych, którymi można było rzucać - i to jest kierunek, którymi powinny iść flagowce bowiem zmiana bebechów jest bez sensu jak trzeba obchodzić się jak z jajkiem... także mój typ na dziś to Motek twardy jak młotek;)

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-02-19 11:06

        Zaraz się chłopaki dopatrzycie że pudełko na kanapki ściągnęło wzornictwo z iphone :)))))))) tak trzymać. tylko apple jest najbardziejszo innowacyjniejsze :)

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-02-21 13:44

          Raczej Xiaomi i MIUI :) - zmienia się co tydzień....

          Skomentuj

  8. 4NV815
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-17 17:20

    S4 z troszkę większymi gabarytami i nowymi bebechami...

    Skomentuj

  9. qlremix
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-02-17 17:20

    Dziwne ze tacka na sim jest na ręce a zasięg ma. Kabel jest na standardowe micro USB a miało być typu C. Ciekawi mnie co to za przejściówka jest w pudełku? No i plecy ma zrobione jak w note 5, krawędzie zakrzywione do środka, powinien dobrze leżeć w dłoni.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-17 18:22

      Co do przejściówki to stawiam na micro USB do mini HDMI.

      Skomentuj

    2. NanoXen
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-17 19:16

      no właśnie, miałem nadzieję na to usb typu C.. szkoda

      a co do zakrzywień... tym edge to będzie można chyba chleb kroić.. jak ekran i plecy zaokrąglone będą ;)

      Skomentuj Historia edycji

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-02-21 13:47

        Może to też być "Samsung Connect Auto" -> https://news.samsung.com/global/samsung-ushers-in-a-new-era-of-driving-experience-with-samsung-connect-auto aczkolwiek widzę tam wyjście jakby męskie HDMI.

        Skomentuj

  10. ciomasta
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-02-17 18:58

    Sam plastik ;/
    Płacimy 60% za Logo Samsunga a resztę za plastik,podzespoły i robociznę .

    Skomentuj

    1. lubielsd
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-02-17 19:58

      a co ma k***a być ? z ołowiu ?

      Skomentuj

    2. Snack3rS7X
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-02-17 20:21

      Lepszy plastik niż tłukące się szkło po upadku telefonu

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-02-18 07:40

        A nie aluminium wyginające się w kieszeni? :)

        Skomentuj

    3. BariGT
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-02-18 07:04

      Bo koteły i pieseły na YT najlepiej sie oglada na zlotych telefonach.

      Skomentuj

  11. Streck
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-02-17 21:24

    Design telefonu za 700zł typu grand prime. Plastiki odrzucają.

    Skomentuj

  12. Nalovp
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-17 22:14

    Znam takich co mają od samsunga telewizor,pralkę,lodówkę,mikrofalę,wideło,głośniki i cała masa innego dziadostwa w kuchni.Do tego laptop,smartfon,tablet też musi być samsunga...Ci właśnie ludzie siedzą na forach i nazywają posiadacza iphone wyznawcą apple.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-18 07:39

      Czasami zastanawiam się czy wyznawcy Samsung'a nie są już mocniejsi w sile od tych z Apple...ma ktoś fotki jak czekają pod Samsung store na S7 ? :)