Na topie

Ghost Recon: Breakpoint - nadciąga nowa odsłona serii. Zobacz trailer i gameplay

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Po świetnym Ghost Recon: Wildlands nadciąga Ghost Recon: Breakpoint. Fani tej pierwszej gry nie powinni być zawiedzeni.

 • Ghost Recon: Breakpoint - nadciąga nowa odsłona serii. Zobacz trailer i gameplay
A A

Ghost Recon: Breakpoint – tak brzmi tytuł najnowszej odsłony znanej i lubianej serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego. Firma Ubisoft pokazała zwiastun i gameplay, a do tego zdradziła najważniejsze informacje na temat tej gry.

Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się, że fabularnie Breakpoint będzie powiązane ze świetnym Ghost Recon: Wildlands (które przyciągnęło już ponad 15 milionów graczy), a pod względem rozgrywki stanowić będzie jego rozwinięcie. 

Ghost Recon: Breakpoint screen 1

Trafimy na wyspę Auroa, gdzie (dobrze nam już znana) korporacja Skell od lat realizuje przyszłościową misję, mającą na celu wyeliminowanie przestępczości za pomocą dronów i innych maszyn wyposażonych w sztuczną inteligencję. Te jednak zostały przejęte przez „tych złych” i jest to problem, z którym – jako Duch – będziemy musieli sobie poradzić.

Ghost Recon: Breakpoint – trailer zapowiadający grę:

Jak wspomnieliśmy, rozgrywka w Ghost Recon: Breakpoint będzie podobna do tej, jaką znamy z Wildlands, ale twórcy obiecują większą liczbę opcji i jeszcze większą swobodę. Ze względu na zabójcze maszyny będziemy musieli mieć oczy dookoła głowy. To ważne, bo obrażenia będą skutecznie utrudniać poruszanie się czy korzystanie z broni. Dlatego istotny będzie też dobry kamuflaż. 

Ghost Recon: Breakpoint screen 2

Ubisoft zapowiada rozbudowaną kampanię fabularną oraz sieciowy tryb PvP. Potwierdził też, że podobnie jak w przypadku innych swoich tytułów, planuje regularne dodawanie treści: map, broni czy trybów. Tymczasem zerknijcie jak wygląda rozgrywka…

Ghost Recon: Breakpoint – gameplay (13 minut):

Premiera Ghost Recon: Breakpoint została zaplanowana na 4 października. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. 

Źródło: Ubisoft, VG247

Odsłon: 3179 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. ECRYGIGS
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-10 18:15

  Jedna z lepszych gier.

  Skomentuj

 2. Ghola
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-10 22:48

  Oj będzie grane :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!