Na topie

Głośnik JBL Playlist ze Spotify Connect i Chromecastem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Audio

Kategoria: Komputery Peryferia RTV Audio Głośniki Tematyka: Głośniki bezprzewodowe Producenci: JBL

„To lepszy sposób słuchania muzyki w domu – muzyka odtwarzana jest bezpośrednio z chmury, a aplikacja służy jako pilot” – mówi producent.

  • Głośnik JBL Playlist ze Spotify Connect i Chromecastem
A A

Pod swoją nietuzinkową obudową skrywa nie tylko niezłe komponenty audio, ale też moduły bezprzewodowe, które sprawiają, że JBL Playlist może być nazywany głośnikiem inteligentnym. Tak przynajmniej widzi to jego producent.

Tym, co wyróżniać ma JBL Playlist, jest wbudowana funkcjonalność Chromecast i Spotify Connect. Innymi słowy, urządzenie może bezprzewodowo (czyt. za pośrednictwem Wi-Fi) łączyć się z tymi serwisami i odtwarzać naszą ulubioną muzykę bez zakłóceń. – „To głośnik, który umożliwia łatwe transmitowanie milionów utworów bezpośrednio z chmury za pomocą ulubionej aplikacji muzycznej, radia lub podcastu” – zachwala producent.

JBL Playlist smartfon

Kontrolowanie głośnika odbywa się za pomocą smartfona. To on służy do odtwarzania, wstrzymywania i przełączania utworów, jak również do ich wyszukiwania oraz regulacji głośności grania. Dzięki temu, że łączność odbywa się poprzez Wi-Fi, a nie Bluetooth, brzmienie ma być lepsze. Niemniej jednak istnieje również możliwość odtwarzania muzyki za pomocą tej drugiej technologii, jak i przewodowo, z wykorzystaniem złącza mini jack.

Spotify Connect umożliwia naturalnie odtwarzanie muzyki z serwisu Spotify. Jeśli jednak wolicie inną usługę, to z pomocą przychodzi Chromecast kompatybilny między innymi z Tidalem, Deezerem i Google Play Music. – „To lepszy sposób słuchania muzyki w domu – muzyka odtwarzana jest bezpośrednio z chmury, a aplikacja służy jako pilot” – kontynuuje JBL. Co warto podkreślić, dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może korzystać ze smartfona podczas odtwarzania muzyki.

JBL Playlist góra

Specyfikacja JBL Playlist:

  • Przetworniki: 2 x 57 mm
  • Moc: 2 x 15 W
  • Pasmo przenoszenia: 60 Hz - 20 kHz
  • Stosunek sygnału do szumu: >80 dB
  • Łączność przewodowa: mini jack
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2
  • Wymiary: 316 x 147 x 131 mm
  • Waga: 1120 g

Głośnik JBL Playlist został wyceniony na 799 złotych.

Źródło: JBL

Odsłon: 7453 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!