Pojazdy

Klasyczna, ale elektryczna - deskorolka Goclever City Board Cyclops

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-05-23

Goclever City Board Cyclops to bardzo interesująca deskorolka elektryczna, która z wyglądu przypomina klasyczną „fiszkę”, ale silnik w piaście tylnego koła i akumulator pod spodem mają „robić robotę” za użytkownika.

Najlepsze elektryczne deskorolki to hoverboardy, które ze swoim klasycznym pierwowzorem nie mają zbyt wiele wspólnego. Jest wprawdzie Yuneec E-GO2, który łączy klasykę z nowoczesnością, ale jego cena potrafi skutecznie odstraszyć. Z pomocą przychodzi firma Govlever, która przygotowała tańszą alternatywę o nazwie City Board Cyclops.

Nie licząc czarnego „pudełka” od spodu, Goclever City Board Cyclops wygląda jak klasyczna „fiszka” i taki też właśnie był cel producenta. Platforma deskorolki to siedmiowarstwowa sklejka z drewna klonu kanadyjskiego pokryta czarnym, wodoodpornym gripem. Warto podkreślić także jej gotowość na przyjęcie nawet 110-kilogramowego użytkownika.

Goclever City Board Cyclops deska

A co kryje się w tym wspomnianym „pudełku”? Akumulator LG o pojemności 2200 mAh. Sercem gadżetu jest z kolei (umieszczony w piaście tylnego koła) silnik o mocy 350 W. Prędkość można regulować w zakresie 3 stopni (aż do 20 km/h), a przy optymalnych warunkach po jednym ładowaniu przejechać można nawet 12 kilometrów. 

Goclever City Board Cyclops LG

„2,5-calowe koła o twardości 80A zostały wykonane z trwałego tworzywa kauczukowego zapewniającego maksymalną przyczepność i absorbującego wstrząsy. [Do tego] niska waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do wygodnego i szybkiego przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej” – zachwala producent. Atutem deski na pewno jest też cena, która wynosi 599 złotych. 

Źródło: Goclever

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Fajna cena... ale mogła by być odrobinę szybsza... :/
  • avatar
    zamiast miesięcznego do szkoły dzieciakom :P
  • avatar
    wczoraj oglądałem coś podobnego w Teletorium, fajna zabawka, tylko tutaj bateria trochę mała