Na topie

Gods & Monsters - klimatyczna opowieść o ratowaniu greckich bogów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy opisują Gods & Monsters jako przygodową grę akcji. Premierę zaplanowano na 25 lutego 2020 roku.

  • Gods & Monsters - klimatyczna opowieść o ratowaniu greckich bogów
A A

Wielkiego zdziwienia nie powinny wywołać głosy, iż najbardziej klimatyczna z nowych gier prezentowanych przez Ubisoft na E3 2019 to Gods & Monsters. Jeśli dodać do tego ciekawie zapowiadającą się fabułę to kształtuje nam się obraz wartej uwagi produkcji.

A trzeba jeszcze dodać, ze powstaje ona w studiu Ubisoft Quebec, pod okiem twórców Assassin’s Creed Odyssey. Twórcy opisują Gods & Monsters jako przygodową grę akcji. Główny bohater będzie musiał wyruszyć w trudną misję ratowania greckich bogów, którzy padli ofiarą spisku Tyfona, najbardziej śmiercionośnej istoty w całej greckiej mitologii. Baśniowo wyglądająca kraina nie powinna uśpić niczyjej czujności, trzeba będzie sprawdzić się w walce z mitologicznymi potworami i przemierzyć zdradzieckie lochy z pułapkami.

„Przez ostatnie 10 lat miałem przyjemność pracować ze wspaniałym zespołem ludzi stojących za sukcesami marki Assassin Creed. Mogłem z bliska przyglądać się różnym epokom historycznym i ich odwzorowaniu w naszych grach. Assassin Creed Odyssey umożliwił nam wzięcie na warsztat zupełnie innego rodzaju opowieści - greckiej mitologii. W Gods & Monsters rozwijamy ten kierunek w zupełnie nowy sposób.” - Marc-Alexis Côté, starszy producent w Ubisoft Quebec


Premierę Gods & Monsters zaplanowano na 25 lutego 2020 roku. Gra trafi na PC (będzie dostępna w ramach abonamentu Uplay+), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Google Stadia.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2223 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)