Na topie

GoodGame League w Poznaniu

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport gra sieciowa

Stolica Wielkopolski dołącza do mapy rozgrywek e-sportowych w Polsce.

 • GoodGame League w Poznaniu
A A

Już 24 czerwca na INEA Stadionie w Poznaniu odbędzie się pierwszy turniej CS:GO z serii GG League.

Turniej został podzielony, tradycyjnie na dwa etapy: eliminacje on-line i finały LAN. Do fazy eliminacji może się zgłosić każdy, po uiszczeniu 100 zł opłaty wpisowej. Zgłoszone zespoły będą rywalizowały w obrębie grup w trybie BO1, w formacie double elimination. Zwycięzcy w każdej z grup biorą udział w finale LAN, natomiast ekipy znajdujące się na drugich miejscach, wezmą udział w barażach.

W finale oprócz drużyn zakwalifikowanych drogą eliminacji, znajdzie się także sześć ekip zaproszonych przez organizatora. Dwanaście zespołów znów zmierzy się w trybie grupowym. Najlepsi wezmą udział w rozgrywkach finałowych realizowanych w trybie BO3. Turniej będzie rozgrywany na trzech scenach. Pula nagród wynosi ponad 20 tys. złotych.

Oprócz emocjonujących turniejów organizatorzy przygotowali strefę wolnego grania, gdzie każdy może spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach. Przewidziana jest także strefa expo. Na evencie będzie można też spotkać znane postacie z e-sportowego świata m.in. Akukuleum, KXN’a, Ptezora, czy Kubika.

Odsłon: 2731 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. rlistek
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-06-06 14:29

  BO1? LuL, niezly random bedzie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!