Gry

GTA V otrzyma fabularny dodatek?

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-12-30

Zainteresowanych z pewnością nie zabraknie, chociaż sam producent niczego jeszcze oficjalnie nie ujawnia.

GTA V

Co powiedzielibyście na dodatek do Grand Theft Auto V? Zainteresowanych zapewne by nie zabrakło, tym bardziej gdyby okazało się, że rozszerzenie zawiera nową historię.

Zdaniem producenta szans na tego typu niespodziankę nie ma, ponieważ wszystkie siły rzucone są obecnie na rozwój GTA Online. Rockstar zawsze jest jednak bardzo tajemnicze i nie ujawnia swoich planów, nawet gdy są one już realizowane. Nieoficjalne źródła sugerują coś zupełnie innego, a mianowicie to, że fabularny dodatek do GTA V jest już przygotowywany.

Tego typu sugestie pojawiają się nie pierwszy raz, chociaż konkretów brakuje. Fabuła rozgrywać ma się w mieście Liberty City, a najnowsze informacje dotyczące rzekomego dodatku pochodzą LondonTown2004, związanego ze społecznością Grand Theft Auto gracza, któremu udało się odnaleźć pliki przygotowane podobno pod kątem fabularnego rozszerzenia.

GTA V dodatek przeciek

Wszystko traktować trzeba jeszcze ze sporym dystansem. Być może za jakiś czas pojawią się nieco dokładniejsze informacje, o ile producent rzeczywiście coś planuje.

Źródło: gearnuke, ubergizmo

marketplace

Komentarze

18
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jeżeli to będą dodatki fabularne takie jak do gta iv i z długością rozgrywki na minimum 30 godzin to warto czekać :D
  Zaloguj się
  20
 • avatar
  No to gramy w GTA Online i wyczekujemy dodatku :D
 • avatar
  Nie mogę się doczekać :)
  Zaloguj się
 • avatar
  mega przyjemnie przechodziło się singla
  aż się prosi o wydanie dlc ;)
 • avatar
  mega przyjemnie przechodziło się singla
  aż się prosi o wydanie dlc ;)
 • avatar
  ktoś to sobie wymyślił, napisał na kolanie - po co pisac takie rzeczy jak nic nie wiadomo a autor nie wie że rockstar potwierdził rozwój tylko online
  Zaloguj się
 • avatar
  Ja w online nie gram, i za taki SP dodatek chetnie bym zaplacil
 • avatar
  Artykuł można skwitować takim stwierdzeniem:
  - Czy powstanie dodatek do GTA V?
  Autor artykułu:
  Nie wiem, ale coś napiszę, żeby wygenerować ruch na stronie. Ot taki click bait. Strasznie słabe "dziennikarstwo".
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_nag%C5%82%C3%B3wk%C3%B3w_Betteridge%E2%80%99a
 • avatar
  Online ostatnio zmaga się z ogromnymi problemami. Sam mam ograne jakies 150 godzin ale i tak źle jeszcze nie było. Co druga akcja jest niemożliwa do przejścia z powodu bugów i innych glitchy. W 60% przypadków zmiana sesji kończy się błędem Timeout i automatycznym wyrzuceniem do singla co w sumie daje czas ładowania razy 4. Radzę im to porządnie ogarnąć bo takie same odczucia ma większość graczy i to z całego świata
 • avatar
  Przecież już od dawna wiadomo że aktorzy podkładający głosy nagrywają nowe kwestie. Kilka miesięcy temu było o tym głośno.
 • avatar
  wszystkie siły rzucone są obecnie na rozwój GTA Online

  hahaha dobre zart od roku niemozna sie doczekac wyszukiwarki serwerow czy tworzenia normalnych gier zkonretnymi zasadami czy wyscigow.... do tego masa haxow nie naprawione bugi.
 • avatar
  Fajnie gdyby poprawili jeszcze grafike świat Gta już teraz wygląda pięknie, ciekaw już jestem wyglądu Gta6
 • avatar
  Mi w Gta 5 brakuje prawdziwego team deathmatcha takiego jak w czwórce gdzie były prawdziwe bitwy o każdą ulicę albo walka na lotnisku. Serwery deathmatch były praktycznie caly czas pełne a tutaj pustki. Dodatkowo mam wrażenie ze gra podczas walki, celowania straciła na dynamice.
 • avatar
  Literówka, a w sumie to brak lierki. "...rzekomego dodatku pochodzą LondonTown2004, związanego ze..." Brakuje literki "z" pomiędzy "pochodzą" a "London..".