Na topie

GTA V w wersji PC zaprezentowane na nowym zwiastunie - w 60 fps

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Na Topie Zwiastuny gier Producenci: Rockstar

Mamy tutaj graczy czekających na premierę Grand Theft Auto V w wersji PC?

GTA V gra

AA

Mamy tutaj graczy czekających na premierę Grand Theft Auto V w wersji PC? Zapewne tak, a zatem nie wypada pominąć materiału, jakim dosłownie przed chwilą pochwalił się producent.

W zeszłym tygodniu Rockstar Games opublikowało kilkanaście screenów prezentujących komputerową wersję Grand Theft Auto V i jednocześnie obiecało, iż za kilka dni pochwali się jej nowym zwiastunem. Na szczęście nie były to żarty i materiał rzeczywiście został opublikowany.

Właściwie można by w tym miejscu zakończyć pisanie i po prostu zostawić was z nowym materiałem, ale mamy jeszcze jedną informację, o której warto wspomnieć. Zwiastun działa bowiem w 60 klatkach na sekundę.

Jednocześnie przypomina on o dacie premiery, która nie powinna zostać już zmieniona. Tym samym można odliczać dni do 14 kwietnia, a wcześniej rzucić okiem na omawiany zwiastun.


Źródło: rockstargames

Grand Theft Auto V (PC)

Cena od 169.00 do 169.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 17070 Skomentuj newsa
Komentarze

111

Udostępnij
  1. Akatzuky
    Oceń komentarz:

    -42    

    Opublikowano: 2015-04-02 16:55

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Ja już czekam na GTA 6 po ostatniej zapowiedzi Rockstar ; ) Czyżby znów Vice City ? A na PC jeszcze nawet 5 nie ma ; p

    Skomentuj

    1. Ladros
      Oceń komentarz:

      20    

      Opublikowano: 2015-04-02 16:57

      Nie było żadnej zapowiedzi, jedynie komentarz, że mają mnóstwo pomysłów na kolejne części i tyle.
      Nie spodziewałbym się następnej części wcześniej niż w 2018r. albo później.

      Skomentuj

      1. Akatzuky
        Oceń komentarz:

        -29    

        Opublikowano: 2015-04-02 17:04

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Wiem kochany, co z tego nie ważne kiedy wyjdzie bo na pc wyjdzie i tak prawie dwa lata później, warto było wziąć PS4

        Skomentuj

        1. davidoff
          Oceń komentarz:

          12    

          Opublikowano: 2015-04-02 17:24

          na ps4 przecież było w listopadzie 2014

          a na swojej PS3 z kupowatą grafiką grałeś rok przed premierą na PS4

          Porównałbym to do oglądania filmu w jakości kręconą z ręki kamerą do 1080p :D

          Skomentuj

          1. szefooo
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-04-02 17:28

            Ja bym porównał raczej do blue ray contra RMVB z tureckim dubbingiem.

            Skomentuj

          2. davidoff
            Oceń komentarz:

            10    

            Opublikowano: 2015-04-02 17:33

            miałem na myśli film kręcony w kinie kamerą ;)

            Skomentuj

        2. szefooo
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2015-04-02 17:26

          Na ps4 gtaV wyszło szybciej o 5 miesięcy a nie o dwa lata szybciej.

          Z gta6 może być dwojako.
          Albo znów wyjdzie bez graficznych rewelacji. Albo wyjdzie na ps5 którego nie masz. BuHAHAHA

          Skomentuj

          1. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2015-04-02 17:52

            na ps4 to tylko remaster, odgrzewany kotlet z poprzedniej generacji. Prawdziwie next genowe gta na ps4 dopiero nadejdzie.

            Skomentuj

          2. BariGT
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2015-04-02 18:37

            Ale jakie nextgenowe? Przecież obecne "geny" ledwo to GTA5 wyciągają w 30 klatkach i to bez rewelacji graficznych. GTA6 dużo lepiej wyglądać po prostu nie może. Pogódź sie z tym...

            Skomentuj

          3. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-04-02 21:18

            To tak samo jakby powiedzieć bloodborne nie może wyglądać wiele lepiej niż remaster dark souls 2, bo przecież DS2 na ps4 nie trzyma stałych 60 fps. A jednak przeskok miedzy bloodborne a dark souls jest ogromny.

            Skomentuj

          4. silvver
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-03 00:11

            From Software? Proszę Cię, artificial difficulty gdzie walczysz z kamerą i sterowaniem a nie, że gra jest trudna. Raz kupiłem ich grę na PC (DS) i już mam dość. Totalnie olali graczy i nawet nie chciało im się poprawić sterowania, które sami zepsuli na PC. Musieli to dopiero sami fani zrobić, a twórcy się zasłaniali "aa bo to nasza pierwsza gra na PC i wypuściliśmy ją tylko dlatego że fani chcieli". Fani też chcieli naprawienia bugów ale zostali olani ciepłym moczem. Później znowu kłamali przy DSII...
            Nawet w Bloodborne ragdoll kuleje, co nie potrafili zrobić porządnie od 6 lat, wcześniej w demon's souls na ps3 było tak samo.

            Skomentuj

          5. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 12:47

            Ja akurat nie mówię o grywalności a o samej grafice. Gameplay jakoś mnie do tej gierki nie przekonouje.

            Skomentuj

          6. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2015-04-02 17:53

            do tego wersja na ps4 jest ograniczona do możliwości xboxa, bo rockstar chciało na obu konsolach 1080p.

            Skomentuj

          7. Kieresz
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2015-04-02 18:03

            ta ograniczona...i dlatego nie potrafi utrzymac 30fps? LOL.....

            Skomentuj

          8. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2015-04-02 21:22

            przecież trzyma 30fps. Zresztą jeśli już jakiś spadek się zdarzy to wynika z ograniczenia procesora. Spokojnie mogliby dokleić kilka efektów więcej nie zmniejszając ilości fps.
            W nowym gta stworzą silnik od podstaw na nowe konsole i będzie pozamiatane. Tak samo jak DS2 remaster gubi klatki, a nowszy bloodborne gniecie graficznie DS2.

            Skomentuj

          9. Mofixil
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-04-02 23:20

            "Konsole nowej generacji"
            To do zobaczenia w 2022 mam wrażenie.

            Skomentuj

        3. Sharimsejn
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2015-04-02 20:26

          Nie jestem fan boyem ani konsol ani PC choć posiadam to drugie ale muszę tutaj stanąć w obronie PC. Co to w ogóle za hipe jest żeby zagrać w coś dużo wcześniej? Przecież dobre tytuły wychodzą na konsole tylko dlatego wcześniej od PC gdyż w przypadku tej samej premiery konsole by dawno padły. Ja z kolei moim skromnym zdaniem jeśli mam mieć możliwość pograć w jakąś dobrą gr, która będzie wyglądać x2 jak na PS4 czy Xbox to mogę poczekać.

          Skomentuj

          1. Vakarian
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 12:50

            Sytuacja z dnia 30.11.2014

            GTA V na PS3 sprzedało się w liczbie: 18.87 mln sztuk
            GTA V na X360 sprzedało się w liczbie: 14.49 mln sztuk
            GTA V na PS4 i X1 sprzedało się w liczbie: +3 mln sztuk

            Akurat w przypadku Rockstar Games, premiera jednej gry na różne platformy, w znacząco odległym od siebie czasie ma uzasadnienie. W ten sposób producent, który nie wydaje tasiemców, zapewnia sobie stały dopływ gotówki. Skończy się "fame" podstawki, przyjdzie czas na dodatki, które na 90% też będą miały premierę zależnie od platformy.
            Inne gry maja premierę w tym samym czasie na wszystkich platformach i jakoś jeszcze konsole są na rynku, więc wydaje mi się, że Twoje spostrzeżenie nie jest trafione. Jesteś graczem, albo tylko udajesz i identyfikujesz się z jedną platformą.

            Skomentuj

          2. Sharimsejn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 22:08

            Widzisz. Tyle, że ja wiem o tym iż te odstępy są po to by zapewnić sobie dopływ gotówki. Szkoda tylko, że skoro piszę o czym innym czyt. premierze w tym samym czasie na wszystkich platformach to ty piszesz o czym innym więc jak ja mi ci na to odpowiedzieć?

            Skomentuj

          3. Vakarian
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2015-04-04 00:20

            Odpowiedziałem Ci dokładnie na to o czym pisałeś..
            "Przecież dobre tytuły wychodzą na konsole tylko dlatego wcześniej od PC gdyż w przypadku tej samej premiery konsole by dawno padły." - To zdanie z Twojej wypowiedzi, a ja Ci napisałem jak ja to widzę.

            Skomentuj

          4. 1234567890
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-06 10:33

            Złe masz dane aktualne dane dla GTA V to:

            PS4 - 6.28mln
            XOne- 2.54mln
            PS3-19.41mln
            X360-15.07mln

            Stan na marzec 2015

            Skomentuj

    2. peeterson
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:48

      Lubię troli, szcególnie takich jak Ty, czyli z pustym portfelem, do tego stopnia, że żeby w cokolwiek pograć, musisz sobie kupować najtańsze gówno na rynku, czyli pudełeczko na CD xD Biedaczki-konsolaczki :) My za to na naszych true-future-next-gen-uber-pro PCtach pogramy w pełną wersję, którą Ty dla nas testowałeś na swojej konsolce dla dzieciaczków :) Pozdrawiam wszystkich trolii, których nie stać na nic lepszego niż konsola, który dupa boli, że inni mają, a oni nigdy mieć nie będą :)

      Skomentuj

      1. piotrektomaszek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-02 18:25

        w pełni się zgadzam z tobą często konsolowcy to gimbusy i dzieci którym rodzice kupują gry często konsowcy to ludzie którzy się nie znają na kompach i nie umieją poskładać sobie pc
        albo nie mają kasy na kompa
        PC ZAWSZE BĘDZIE LEPSZE BO NA NIM POWSTAJĄ GRY I MODY

        Skomentuj

        1. NgiffigN
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2015-04-02 20:59

          Gimbusami to są Ci co się kłócą co lepsze. Jak ktoś woli PC, niech gra na PC, jak ktoś woli konsolę, niech gra na konsoli.

          Skomentuj

          1. bandan
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-03 00:25

            nie, gimbusy to ci co chodzą do gimnazjum.

            Skomentuj

          2. Vakarian
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-04-03 12:18

            Głupi - czyli ktoś kto wymyślił pojęcie "konsolowcy", "pececiarze"? Dobrze to rozumiem?
            Posiadam obie platformy, więc do jakiego worka mnie wrzucisz?
            "Wojenkę" najczęściej rozpoczynają "pececiarze" od tego "jaka słaba grafika, o Jezu, pewnie to wina konsol".
            Po raz kolejny słyszę pojęcie, że to konsole zatrzymują rozwój engine, kto Ci takich głupot nagadał, bo nie sądzę, że jesteś na tyle głupi aby sam to wymyślić?

            Tak parę moich spostrzeżeń:
            Masz parę gier i silników graficznych, które nigdy nie ukazały się na konsole, dajmy na to ARMA. Ostatnia trzecia odsłona dosyć, że "jaj nie urywa" oprawą graficzną to jeszcze ma wymagania z kosmosu. Nie wspomnę o tym, że najbardziej aktywni w temacie "hamowania" grafiki, to goście, co gdyby któryś producent wypalił z mega, uber graficzną oprawą, to nie mają nawet sprzętu aby zagrać na rekomendowanych wymaganiach. Więc tak naprawdę zależy im tylko i wyłącznie na tym, aby dopiec "konsolowcom", że istnieje grafika z innego świata, co z tego że ja takiej na swojej maszynie nie mam, ważne, że jest.
            Kolejna sprawa - rozwój gier, sprzętu itd. hamują sami producenci. Po co mają sprzedać Ci teraz najlepszy dostępny technologicznie sprzęt, jak mogą zarobić na powolnym rozwoju, dużo, więcej "baksów"? Światem rządzi pieniądz i tego nie zmienisz!

            Skomentuj

        2. Vakarian
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2015-04-03 00:13

          Mam 30 lat, dzieckiem może jestem dla moich rodziców, gimbazy nie kończyłem, bo za moich czasów nie było czegoś takiego. Przestań pier....ć farmazony - tak jak napisał kolega niżej (bądź wyżej, nie wiem gdzie umieści ten komentarz), odwieczną wojną PC vs Konsole jarają się tylko idioci z niskim IQ i właśnie Ci których nie stać aby kupić sobie obie (lub więcej) maszynki. Wieczne stękanie na grafikę, 30FPS itp.... Co mi powiesz na Nintendo? Wii, 3DS z Mario na czele mają serdecznie w du.ie grafikę, a są to tytuły/konsole mega grywalne i sprzedają się w olbrzymich ilościach na całym świecie!
          Tylko ktoś o tak niskim IQ jak Twoje, nie potrafi zaakceptować tego, że niektórzy graja dla przyjemności, nie po to aby walić screeny, ile to mam FPS w Metro na Ultra, Uber ustawieniach i wklejać je pod swoim profilem.
          Jaraj się cyferkami, ja tym czasem obalę sobie kolejny poziom w Mario i to z przyjemnością!

          Skomentuj

          1. Vakarian
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-03 11:45

            Źródło Wikipedia:

            "Iloraz inteligencji (IQ, od ang. intelligence quotient)"

            Poziom IQ określa, czy dana osoba rozwija się umysłowo adekwatnie do swojego wieku. Czyli jednym zdaniem i to mówiąc bardzo brzydko, osoba o niskim IQ jest cofnięta w rozwoju. IQ jest w tym wypadku, znakomitym narzędziem pomiaru inteligencji.
            Natomiast to o czym piszesz (psychomotoryka) jest wyznacznikiem tego jak szybko reagujesz na różne bodźce, inaczej refleks (dźwięk, światło itp.). To właśnie psychomotoryka ma niewiele wspólnego z IQ.

            Skomentuj

          2. Phurret
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 14:31

            IQ nie jest żadnym wyznacznikiem inteligencji, to tylko durny test, którego można się wyuczyć.

            Skomentuj

          3. Vakarian
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-04 00:13

            Potwierdzasz moją tezę. Jeżeli ktoś ma niskie IQ, to znaczy, że nie potrafi nawet... jak to ująłeś "nauczyć się durnego testu".

            Skomentuj

          4. piotrektomaszek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 12:57

            wiadomo że grafika nie jest najważniejsza dobrym przykładem jest minecraft , grow home fajne gry z słabą grafiką , ale grafika jest też ważna ponieważ postęp musi być a next geny lekko przyhamowały postęp graficzny nawet na pc ponieważ producenci gier nie będą tworzyli specjalnej wersji na pc
            ale mocny sprzęt rozwiązuje problem z optymalizacją
            wiem co to jest optymalizacja bo mi kolega wytłumaczył bo tworzy grę na unreal engine 4
            sam bym chciał ps4 i xo bo fajne exkluziwy jak forza motorsport god of war kilzone
            konsole są głównie do zabawy przed jednym ekranem z kolegami albo jak xbox do gier ruchowych
            nie mam nic do konsolowców ja tylko napisałem to co widzę po znajomych

            Skomentuj

          5. piotrektomaszek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 13:00

            dodam też że sam nie gram na ultra w niektórych grach bo nie mam super sprzętu
            jak ktoś chce zobaczyć na czym gram to zapraszam na mój profil jest tam opisane na czym gram

            Skomentuj

      2. fuckof
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-04 20:48

        mnie nie stać ano na to ani na to ale tyle mogę zrozumieć że w graniu chodzi o zabawę wiec co to za różnica czy ktoś ma ps 4, xboba czy może coś innego do grania i tak pogra i tak pogra kto ma wielkie mi przechwalanie sie czy pc czy konsola

        Skomentuj

    3. peeterson
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:51

      Sry, odpowiedź miałą być do noopka: ladros.

      Skomentuj

    1. tomx1989
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-02 19:36

      Dokładnie pod możliwości PS3 :) Przecież to zwykły remaster, na pełnoprawną 8 generacyjną część przyjdzie jeszcze troche poczekać.

      Skomentuj

  2. FlameBust3r
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:02

    Nwm czym się tu podniecać, ale może są ludzie którym sprawia frajdę oglądanie zwiastunów tej samej gry przez 2 lata :/

    Skomentuj

    1. BariGT
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:25

      Ja traktuje to co wyjdzie jako podstawkę. Moderzy zrobią resztę. Popatrz sobie na wszystkie mody do GTA4

      Skomentuj

      1. Fraa_Orolo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2015-04-02 17:57

        moderzy dorobią mody do fapowania w 5 fps.

        Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          7    

          Opublikowano: 2015-04-02 18:40

          Skończysz jakąś szkołę, pójdziesz do pracy i któregoś dnia stwierdzisz, że stać mnie na kompa za 5-7k. Żartuję, ale wyobraź sobie, że inni ludzie tak mogą mieć.

          Skomentuj

          1. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-02 21:34

            fotki z crysisa albo ze skyrima, którymi blacharze lubią wojować na forach często są robione właśnie w kilku fps na sekundę. W c1 niektórzy sobie włączali specjalne komendy żeby zwolnić grę, a potem poskładać ze zdjęc film w 30 fps. Np jak gra chodzila w 10 klatkach to blacharze zwalniali tempo 3 razy, włączali nagryanie do zdjęć a potem składali je w film w 30fps(albo w 25). Jak chodziła w np 5 klatkach to zwalniali 6 krotnie a potem skladali w 30 fps. Po złożeniu obraz wyglądał na plynny ale w rzeczywistości taki nie był.

            Skomentuj

          2. BariGT
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-04-02 22:08

            Dziwnym trafem C1 nigdy nie trafił (w oryginalnej oprawie graficznej) na konsole, domyślasz się czemu?
            Druga sprawa to czasy się zmieniły: 8 lat w technologii to 2 epoki. Crysisa1 na ultra ruszy obecnie średni laptop.
            Dlatego nawet jeśli do gry w GTA5 w ultra w 4K Sli GTX980 bedzie za słabe to za kilka miesięcy będzie to Radeon 390 albo 980Ti.
            No i trzecia sprawa: wrzucasz wszystkich blacharzy do jednego worka a to błąd. Właściciele PCtów dzielą się na płaczących tu gimbów, że "przecież GTA5 nikomu nie ruszy na PC powyżej minimalnych" bo ciągle siedzą na kompie z komunii używanym do torrentów i redtuba. Druga grupa to entuzjaści. Wśród nich większość mieszka w krajach cywilizowanych, gdzie na GTX980 zarobisz nasypując frytki przez 2 tygodnie i ci którzy chcieli mieć takie karty na premierę GTA5 to je już mają.
            Także zluzuj pośladki i pogódź się z faktem, ze gaming to PC.

            Skomentuj

          3. BariGT
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-02 22:50

            TVN? what?
            Dramatycznie zabrakło argumentów a tym bardziej umiejętności złożenia ich w zdanie. Ja to rozumiem.
            Tydzień temu w Katowicach było IEM - wielkie gamingowe wydarzenie. Zgadnij na czym grali?

            *zluzuj

            Skomentuj

          4. LuckyNumber8
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-02 23:05

            Normalny gracz patrzy na gry, a nie na sprzęt na który wychodzą. Ty natomiast jesteś najwidoczniej rasistą, nic więcej. Zdaj sobie sprawę, że nawet prawdziwym fanom konsol robisz wstyd.

            Skomentuj

          5. PiotroZ
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 13:58

            Nie tyle rasistą, co po prostu olbrzymim idiotą i betonem, którego mózg niestety nie działa zbyt dobrze ;/

            Skomentuj

          6. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-02 23:35

            "Dziwnym trafem C1 nigdy nie trafił (w oryginalnej oprawie graficznej) na konsole, domyślasz się czemu?"

            Trafił na konsole w 2011roku

            Skomentuj

          7. BariGT
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-02 23:55

            w oryginalnej oprawie graficznej?

            https://www.youtube.com/watch?v=yLkcZSp6kq0

            Skomentuj

          8. Fraa_Orolo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 00:15

            na pc całkowity brak cieni, brak hdr, brak light shaftów, brak ssao...
            Na konsolach jest taki miks ustawień medium-high-very high, Jedynie pod względem obiektów i modeli jest słabiej niż na low.

            Skomentuj

          9. piotrektomaszek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 13:07

            ja tam nie narzekam na r9 270 pogra na ultra jak wymagania są prawdziwe ja mam nawet mocnego pc'ta

            Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-02 19:05

        jeszcze sie z tymi modami zdziwicie :D

        Skomentuj

  3. legoras
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:05

    Ohh wiec to jest ten pro, uber, super, zajebisty 60 fps trailer, na PC na którego gracze czekali 1,5 roku.. który nie pokazuje NIC. Żadnego gameplay, zachęty czemu wersja na PC jest lepsza niż te konsolowe. Nic.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-02 19:06

      bo nie jest lepsza. Jest w sumie bardzo podobna tylko zmieni sie nieco oswietlenie + ostrzej w teksturach (ale nie wszystkich).

      Skomentuj

      1. jonny2003
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-02 19:24

        Do tego jeszcze możliwość ustawienia wyższej rozdzielczości na lepszym sprzęcie, 60 fps, mody, szybsze wczytywanie na ssd sata3 czyli lepsza wersja :P

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-04-02 20:37

          no szybsze wczytywanie to mozesz miec i na PS4 jak wsadzisz dysk SSD i nie ma problemu.

          Z modami to nie bylbym taki 100% pewny - to ze w poprzednich odsłonach byly nie oznacza ze i teraz beda.

          No ale 60fps da sie zrobic na lepszym sprzecie i wyzsza rozdzielczosc, tylko to musi byc naprawde dobry sprzet.

          Skomentuj

          1. jonny2003
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-04 00:27

            A właśnie że jest problem. Celowo napisałem szybsze wczytywanie z dysku ssd SATA3 bo PS4 obsługuje tylko SATA2. A to bardzo ogranicza prędkość w stosunku do PC.
            Mody zawsze będą bo to nie zależy od firmy tylko od ludzi społeczności. Takie rzeczy jak Sweet fx czy ENB na pewno będą działać już na starcie a potem podmianki textur, aut itp
            No i najprawdopodobniej optymalizacja też będzie dobra więc na średnim PC będzie i tak lepiej niż na konsoli a na w miarę mocnym 60 klatek.

            Skomentuj

  4. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:08

    Ciekawe czy pogram na średnich/wysokich ustawieniach na moim kompie (i5 4690k gtx 770)?

    Skomentuj

    1. qwerty1997
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:09

      Oczywiście w 1080p i 30/60FPS-ach

      Skomentuj

    2. Fraa_Orolo
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:54

      kup lepiej konsole

      Skomentuj

        1. adriandj83
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-04-02 22:48

          Głupoty gadasz, gdyby było mnie stać to z miłą chęcią grałbym na PC i konsoli. Co do wersji GTA5 na PC, z tego co widzę, niektórzy myślą, że owa wersja to gra pisana od postaw xD GTA5 na PC ma oferować UHD, 60fps, ostrzejszą grafikę, kolorystykę, lepsze oświetlenie, większą dynamiczność, ponieważ komponenty w komputerze na to pozwalają, nie wiem czemu większość ma o to ból. Co do traileru, ma pokazać, jak wygląda GTA5 w 60fps, a nie jakieś gameplaye, ludzie, opanujcie się, bo niezły cyrk tutaj jest xD

          Skomentuj

    3. LuckyNumber8
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-02 19:30

      Przy ustawieniach konsoli będzie pewnie jak z innymi grami multiplatformowymi, czyli 2x taki fps jak na konsoli, z 50-70 fps powinno być. Ja mam zresztą przeczucie, że te gta5 będzie znacznie mniej wymagać od Watch Dogs :), po samych wymaganiach sprzętowych to widać, a też rockstar pewnie będzie chciał udowodnić, że optymalizacja gta4 to był wypadek przy pracy :)

      Skomentuj

  5. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:09

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Nie widzę różnicy miedzy pa4 a PC.

    Skomentuj

    1. Sezar186
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:19

      Mi się rzuca taka jedna.

      Skomentuj

  6. ares788
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:09

    http://videos.rockstargames.com/v2/V-pc60fps-pl_pl-1080p60.mp4

    Skomentuj

    1. piotrektomaszek
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:28

      dzięki mi nie odtwarza na yt

      Skomentuj

    2. davidoff
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:31

      no robi wrażenie i widać tą płynność nie to co 30kl/s

      Skomentuj

  7. Vaclav
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:22

    Miałem okazję pograć w GTA V na pożyczonej PS4, fajna grafika, ale 30fps waliło po oczach nie do wytrzymania.

    Skomentuj

  8. Vaclav
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-02 17:50

    O mam pytanko, gra zajmuje ok 60GB, w wersji pudełkowej będzie 10 płyt DVD czy tylko klient do ściągnięcia zawartości z internetu?

    Skomentuj

    1. qkiz_xt
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-02 17:57

      Będzie 86 płyt CD. Martwisz się że twój komp nie ma tyle odtwarzaczy?

      Skomentuj

      1. Satanski
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-02 18:09

        Albo kaseta do streamera

        Skomentuj

  9. Michur
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-04-02 18:03

    Dla tych którzy mówią że nie widać różnicy chciałem przypomnieć zwiastun na pierwsze konsole;)

    https://www.youtube.com/watch?v=GxmSPtykFjE

    Skomentuj

    1. piotrektomaszek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-02 18:29

      hahaha dobre na ps3 grafika straszy

      Skomentuj

  10. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-02 18:05

    ograne na ps3, xbox one...to teraz czas na pc.....

    Skomentuj

    1. R2rr0
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-02 21:03

      Spoko. Dałeś już 130 zł za pełne bugów Pillars :D

      Skomentuj

        1. czarnobrody
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-04-03 23:19

          Haha jasne. Wystarczy poczytać opinie na forach. Ludzie wydali kasę a dostali bubel z błędami. Gierka pogrzebana na starcie.

          Skomentuj

  11. hasati
    Oceń komentarz:

    18    

    Opublikowano: 2015-04-02 18:20

    Dla konolowców jest zalecane oglądanie tego trailera w szybkości 0.5x żeby nie doznali żadnego wstrzasu mogącego urazić ich dumę.

    Skomentuj

    1. tomx1989
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2015-04-02 19:40

      Powodzenie w odpaleniu w stałych 60 fps, raczej będzie 60 fps w zamkniętym pomieszczeniu, a mieście 20-40fps. Przy czym na większości PC będzie na niskich ustawieniach.

      Skomentuj

      1. BariGT
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2015-04-02 20:03

        Dla ludzi z podobnym gruchotem jak twój to moze byc problem.
        W większości przypadków grafika za 6-7 stówek i nawet jakiś używany Core i5 2500 w zupełności wystarczy.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-03 10:13

          jeszcze gra nie wyszla a Ty juz wiesz co wystarczy do 60fps ? :D

          Skomentuj

          1. BariGT
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 16:59

            zapytaj wujka google o wymagania

            Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-04-02 21:44

      Konsolowcy juz dawno gre zaliczyli i zapomnieli a ty sobie poogladaj i czekaj az laskawie wydadza .

      Skomentuj

      1. Michur
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-02 21:54

        Mówisz o beta testach?;)

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2015-04-02 22:16

          Nie o o zebraniu gry ;)

          Skomentuj

  12. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-04-02 19:49

    war never ends....

    Skomentuj

  13. 4NV815
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-04-02 19:59

    https://www.youtube.com/watch?v=RbMK14kFUl0 :)

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-04-02 20:06

      http://www.quickmeme.com/img/a4/a433780952463c3e5769a194df4ac05a8595a960109b99e6b590626d9598bbeb.jpg

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2015-04-03 08:59

        pies niezły gigant :) dał w końcu rade ?

        Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-02 22:13

      Hehe dobre dojechali go na forum i teraz się mści.
      Poziom tego bloga na widać już po pierwszym komentarzu gdzie "laik" punktuje gospodarza przy okazji pokazujac jak można fajnie i ciekawie pisać. Niestety tego nie mozna powiedziec o samym autorze bloga.

      Skomentuj

      1. Fraa_Orolo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-03 00:03

        Dojechali w sensie załatwili go banem czy zamknęli mu mordę w realu(znana jest sprawa na jednym z zagranicznych for jak blacharnia nękała w realu jednego gościa)?
        Podobnie kiedyś blacharze zrobili Wulfenowi na forum pclab i na głównej benchmark.pl

        Skomentuj

        1. BariGT
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-04-03 17:00

          wulfen, To ty????

          Skomentuj

    2. bandan
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-03 00:14

      Ale koleś pierdoły pisze że aż go szkoda :) PCty są najlepsze do gier i żadne głupie pudełka tego nie zmienią. na konsoli nie da się zrobić wielu rzeczy które da się zrobić na PC, bo on służy nie tylko do gier.

      Skomentuj

      1. Fraa_Orolo
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2015-04-03 00:17

        a kto w dzisiejszych czasach nie ma pc? Każdy konsolowiec ma pc, a odwrotnie już nie.

        Skomentuj

        1. hasati
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2015-04-03 00:52

          A po co mi Konsola skoro mam PC ? Rozumiem mieć konsole to wiadomo że trzeba mięć PC bo ile można grać w 30 fps :D

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-03 08:55

            latami można

            Skomentuj

          2. hasati
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 13:07

            A potem się mózgi lasują i mówią że nie widać różnicy między 30 a 60 :)

            Skomentuj

          3. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-03 14:30

            Dlaczego szykanujesz ludzi którzy maja inne zdanie niz ty ? moze faktycznie ktoś nie widzi , ale to nie znaczy że trzeba go obrażac .

            Skomentuj

          4. hasati
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-03 14:59

            Bo robią to samo ? No jak jest ślepy to nie widzi, każdy normalny człowiek widzi różnice :) jedni mniejsza a inni większą ale jest różnica znaczna. :)

            Skomentuj

          5. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-04-03 16:18

            Pamiętaj że jak chcesz szacunku to sam go okazuj .Jak ktoś nie widzi to jego problem nie twój .Wydaje mi się że nazywanie takich ludzi ślepcami , nienormalnymi itp. to cios poniżej pasa .

            Skomentuj

    3. secior1989
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-04-03 13:50

      A ten nadal udawadnia jakim jest fajnboyem Konsolki:) Nie stac cie na PC to poprostu siedz cicho i pogodz sie z faktem:]

      Skomentuj

    4. BariGT
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-04-03 17:02

      "Ale ostrzegam, trzymajcie się swoich radeonów / nvidii pecetowcy, żeby wam się przypadkiem nie spaliły i zainstalujcie od razu dodatkowe chłodzenie xD."

      haha, co za debil to pisał? XD

      Skomentuj

  14. mattax
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-02 22:12

    po obejrzeniu video stwierdzazm że duże R wyru%^&ło nas po równo

    Skomentuj

  15. Ganster
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-03 00:42

    Czemu film jest prywatny?

    Skomentuj

  16. cubaxx
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-04-03 07:46

    Wrzucacie prywatny film? Gratuluję inteligencji!

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-03 08:56

      kiedy moderacja da w końcu bana temu panu za szarzenie nienawiści , chamstwa i pogardy w komentarzach ?

      Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-04-03 13:01

          wciąż mam nadzieje że cos sie zmieni , w szczególności w traktowaniu na forum .

          Skomentuj

  17. ares788
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-03 18:25

    Ta strona może dziś zniknie.


    http://suckmyjoystick.blogspot.com/2015/02/witam-na-moim-blogu.html?showComment=1424027205794

    Skomentuj

  18. ares788
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 18:37

    https://www.youtube.com/watch?v=U4lWSh3cSww

    Skomentuj

  19. Pieprzu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 18:44

    Hm, znając życie pewnie do tych 60 fps stałych potrzeba np GTX970 w SLI :D

    Skomentuj

    1. hasati
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-03 21:46

      Nie przesadzajmy, chyba że mówisz o 4k to na pewno :D

      Skomentuj

  20. Pieprzu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-03 22:40

    Miejmy nadzieję, że optymalizacja będzie dobra :)

    Skomentuj

  21. Pieprzu
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-04-03 22:44

    Różnicę w FPS widać nawet między 45 a 60, a co dopiero między 30 a 60. :D

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2015-04-04 09:30

      To ty masz wzrok jak sokół nie ma co .

      Skomentuj

  22. Pieprzu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-04 10:47

    Bez przesady, gołym okiem widać różnicę między 30-60 , jest to na prawdę duża różnica, pewnie grasz ciągle na 30 i dlatego myślisz że nie ma różnicy.