Na topie

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - start publicznej bety i filmowy zwiastun

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Karty w dłoń waszmościowie! Jeśli jeszcze się wahacie, trailer rozwieje wasze wątpliwości.

  • Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - start publicznej bety i filmowy zwiastun
A A

Zgodnie z zapowiedzą CD Projekt RED uruchomił wczoraj otwartą betę Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Z tej też okazji możemy podziwiać całkiem zacny filmowy zwiastun.

Przypominamy, że postepy graczy uczestniczących w zamknietej becie zostały zresetowane (chociaż za udział otrzymali oni nagrody, jak np. beczki z kartami), więc nie należy się obawiać, że ranking zdominowany jest przez wymiataczy, którzy stworzyli już potężne zestawy kart. Dodatkowo producent wprowadził do gry wiele modyfikacji, więc wiele strategii z zamkniętej bety, może się teraz nie sprawdzać. Więcej o zmianach możecie się dowiedzieć z naszej publikacji.

Darmowy Gwint dostępny jest teraz na trzy platformy, czyli PC, XboxOne i PS4. W grze zawarte są mikropłatności, ale nie są one niezbędne do rozgrywki.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: CD Projekt RED

Odsłon: 3896 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. astutus
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-05-25 13:15

    Gwint mial olbrzymi potencjal ale slabo to wykorzystali.
    Niesteyty grafika mnie odpycha. A druga bardzo duza wada to brak wersji na urzadzenia mobilne. Mysalem, ze w koncu przyda mi sie na cos ten moj napakowany telefon. Wychodz na toi, ze zeby grac w taki graficzny "crap" mam odpalac swojego kompa z poteznym GPU. Wczoraj zainstalowalem, chwile zagralem i jednak podziekuje.

    Skomentuj

      1. astutus
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-25 22:43

        heh mam na mysli "tradycyjna" grafike, ktora powinna cieszyc oko, chodzi mi szkice, a nie tryskajace fontanny kolorow, HairWorks etc. Karcianka powinna "cieszyc" oko

        Skomentuj

          1. Q2hvY2hsaWs2
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-05-26 10:34

            A to to Ci się pewnie nie zdarza...

            Skomentuj

          2. astutus
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-05-26 15:11

            sluchaj, jesli bylaby tylko 1 karcianka, to moznaby bylo powiedziec: "ok karty moga byc z napisani, a nie grafika" ale jesli rynek karcianek jest mocny, to chyba zgodzisz sie, ze konsument ma prawo wymagac wszystkiego na najwyzszym poziomie?

            Skomentuj

  2. cochinek
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-05-25 13:25

    Ta gra jeszcze nie miala premiery, wiec krytyka o "niewykorzystanym potencjale" i "odpychajacej grafice" jest mocno nie na miejscu. Przyznaje ze w zamknietej becie gra faktycznie mnie lekko odrzucila, ale wlaczylem teraz w otwartej becie i jest duzo lepiej. W koncu sa wyzwania, samouczki, gra z SI wiec jest jak potrenowac.

    Skomentuj

    1. astutus
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-05-25 22:46

      tak, uwazam, ze potencjal nie zostal ykorzystany gdyz:
      1. za dlugo to robili, wielki bUm na wiedzmina troche minal
      2. zrobili prosta karcianke bez wersji mobilnej, nie wiem jak oni chca konkurowac z HearthStone'm

      Skomentuj

      1. Mandalorian
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-26 23:49

        Ta gra nawet nie miała oficjalnej premiery a ty tylko narzekasz. Może daj redom wypuścić grę najpierw na PC i poczekaj kilka miesięcy zanim wypuszczą ją w wersji mobilnej. Blizzard dopiero po 9 miesiącach od premiery HS wypuścił go w wersji na androida.

        Skomentuj

  3. Zero-Cool
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-05-25 14:25

    Co kur... gra karciana zajmująca prawie 5GB?!?! Tosz to jest szaleństwo, chętnie bym zagrał ale nie zaśmiecę sobie transferu grą karcianą która zajmuje jak dobry tytuł AAA z otwartym światem.

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-05-25 20:03

      Masz na myśli 50GB, z tym AAA?

      Skomentuj

      1. Zero-Cool
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-05-26 20:20

        Stary Skyrim, Prototype, Assassin's Creed nie mówie o tym co dzisiaj się wyrabia, o tym że prosta bijatyka zajmuje 50 gb (taki MK X), chodzi mi o ten tręd gdzie gra mająca piksele wielkości grubego żwiru a rozbudowie podobnej to konstukcji z kolocków lego ułożonej przez 3latka (czyt. prostej) zajmuje po kilka GB.

        Czym jest to spowodowane? Teksturami?

        Skomentuj Historia edycji

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-05-26 21:12

          Super, 5 lat temu i więcej gry zajmowały po kilka do kilkunastu GB. Co to się wyrabia teraz w tych czasach, olaboga!
          Ale nie uwierzysz... jak kiedyś, ponad 20 lat temu grałem na 386, to gry się mieściły na dyskietkach! 1,44Mb jedna! Szaleństwo gdzie ten świat zmierza!

          ;)

          Skomentuj

        2. Mandalorian
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-05-26 23:58

          Może tym że tekstury są w wysokiej rozdzielczości i jest pełno efektów specjalnych. A jeżeli pytasz też o inne gry, to coraz bardziej skomplikowane animacje, coraz bardziej rozbudowana fizyka. Nie wiem gdzie ty masz to 5gb otwarty świat bo dragon age origins z 2009 zajmował 20gb (sama podstawka, zero dlc) a była to gra tunelowa. Proszę cię, zastanów się co za głupoty wygadujesz.

          Skomentuj

  4. stach122
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-25 14:51

    Pograłem zachęcony oryginałem z W3 i no jak narazie mnie sprzątają jak chcą więc podziękuje ;)

    Skomentuj

  5. diabolum
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-25 22:43

    Ale ten zwiastun im wyszedł!!! Rewelacja! Na pewno zagram, skoro już w samej grze ten rodzaj rozgrywki w Gwinta bardzo mi się podobał! Trzymam kciuki, oby wyrosła konkurensja dla Heartstone'a.

    Skomentuj

  6. Marucins
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-05-26 15:05

    Nie lubię karcianek. Niezależnie kto na tym położył łapska :)

    Skomentuj

    1. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-26 23:51

      A ja nie przepadam za FPS, ale nie wchodzę w artykuły o Codzie czy battlefieldzie tylko po to żeby napisać że ich nie lubię...

      Skomentuj

  7. Zero-Cool
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-26 20:19

    To nie miało tu być.

    Skomentuj Historia edycji

  8. mariovenager
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-27 13:03

    No gra naprawdę niezła, potrafi dobrze wciągnąć. Mam nadzieję tylko że pozostanie bezpłatna i że nie wprowadzą niezbędnych mikropłatności. Polecam!