Na topie

HITMAN z edycją GOTY

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

HITMAN doczeka się wydania Game of the Year Edition. Premiera już w przyszłym miesiącu.

 • HITMAN z edycją GOTY
A A

Jeśli do tej pory HITMAN nie pojawił się w Waszych kolekcjach, być może wkrótce się to zmieni. IO Interactive potwierdziło edycję GOTY (Game of the Year Edition).

Tego typu edycje towarzyszą nam wprawdzie od dawna, ale w tym przypadku jej debiut będzie dość istotny. HITMAN to bowiem nietypowy model dystrybucji, twórcy w kolejnych miesiącach udostępniali tzw. sezony.

Tutaj można będzie liczyć na wszystko w jednym pakiecie. Edycja GOTY zawierać będzie komplet misji, lokacji, kontraktów i wyzwań (tych uzbierało się ponad 700). Zapewni to około 100 godzin zabawy.

Aby dodatkowo zachęcić do zakupu, przewidziano też kilka nowych elementów. Najważniejsze z nich to mini-kampania Patient Zero z 4 misjami i nowe stroje (widoczne na powyższej grafice), w których wykonać trzeba będzie określone kontrakty. Pojawią się też dodatkowe bronie.


Edycja GOTY zadebiutuje 7 listopada na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Cena wyniesie 60 dolarów. Osoby posiadające w kolekcji wszystkie sezony mogą skorzystać z „aktualizacji” do GOTY za 20 dolarów.

Źródło: ioi

Odsłon: 2754 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-24 17:32

  Rotfl. W tej cenie to nabędą ją chyba tylko amatorzy skrzynek do singleplayera...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!