Gry

Homefront: The Revolution ma nas pozytywnie zaskoczyć

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-03-20

Twórcy Homefront: The Revolution zapewniają, że gra będzie bardzo dopracowana i nikogo z jej oczekujących nie zawiedzie.

Homefront: The Revolution

Czekający na Homefront: The Revolution zadają sobie zapewne wiele pytań. Gra powstaje już dość długo, borykała się też ze sporą liczbą problemów i ostatecznie można mieć obawy co do tego, jakie będą efekty. Zdaniem twórców nie ma się jednak o co martwić.

Klemens Kundratitz, CEO Deep Silver, przypomniał w ostatnim wywiadzie, iż prace nad grą powoli dobiegają końca. Chociaż jego ekipa ma teraz sporo zajęć (na targach E3 zobaczyć mamy zapowiedzi nowych produkcji) to właśnie Homefront: The Revolution znajduje się w centrum uwagi. Jednocześnie padły też obietnice, iż tytuł ten nikogo rozczarować nie powinien.

„Od teraz aż do lata wszystkie wysiłki skupiamy na Homefront. Mamy zamiar zaskoczyć wszystkich jakością produktu, który zostanie ostatecznie dostarczony. Mieliśmy pewne problemy po drodze, ale jesteśmy zdeterminowani, aby Homefront stało się mocną marką w gatunku strzelanek. Gra zaoferuje ogromną kampanię dla jednego gracza, bardzo głęboką i wciągającą, a tryb co-op pozwoli na świetną zabawę i niepowtarzalne emocje.”

Jak zawsze przy tego typu deklaracjach pozostaje mieć nadzieję, że zostaną one spełnione. Przypominamy, iż polska premiera Homefront: The Revolution zaplanowana została na 20 maja. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: gamespot, videogamer

marketplace

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  i dont think so
  Zaloguj się
 • avatar
  Dishonored 2 :)
 • avatar
  Nareszcie jakaś porządna strzelanka wyjdzie, a nie jakiś daremny superhot, gdzie strzela się do poruszających brył. Szkoda tylko że niewiele FPSów wyjdzie w tym roku, oprócz nowego Dooma, Shadow Warriora 2 i może jeszcze Inner Chains.
  Widać ze FPSy najlepsze czasy mają już za sobą.
  Zaloguj się
 • avatar
  Hm...u nich maj to lato? Ok...