Na topie

HTC z systemem Android 4.0: smarfony objęte aktualizacją

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telefony

Kategoria: Telefony Producenci: HTC

Czy Twój model się załapie?

Wielkimi krokami zbliża się moment, w którym właściciele smartfonów HTC będą mogli cieszyć się systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

AA

Ostatnio dużo mówiło się o aktualizacji dla Samsunga Galaxy S II, teraz przyszedł czas na smartfony tajwańskiego producenta. Objętych nią zostanie łącznie aż 16 modeli, a na pierwszy ogień pójdą HTC Sensation oraz HTC Sensation XE, dla których to aktualizacja powinna być dostępna już za kilka tygodni, a być może nawet jeszcze w marcu.

HTC Android 4.0 Ice Cream Sandwich aktualizacja

Później, systematycznie obejmować będzie kolejne modele. Założeniem producenta jest to, by Android 4.0 Ice Cream Sandwich trafił na następujące smartfony:

Miejmy nadzieję, że wszystko przebiegnie dość sprawnie i skończy się przynajmniej przed premierą Androida 5.0 Jelly Bean.
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: esato, pcworld

Odsłon: 8449 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. hideo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-15 10:02

    albo się nie cieszyć, pierwsze recki ics na sgs2 są marne a ludzie są zawiedzeni, lepiej niech inne firmy się nie spieszą a wydadzą to lepiej

    Skomentuj

  2. matt105
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-15 10:10

    Szczerze ciut późno większość zapewne pobrała romy tak więc może i to dobrze a może szukają czasu przed premierą 5.0

    Skomentuj

  3. GreQonE
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-15 10:15

    nie podoba mi sie brak desire z na tej liscie :(

    Skomentuj

    1. kubbak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-15 11:07

      Nie masz co się smucić. Na DHD najnowszy 2.3.5 z Sense 3.0 działa średnio a ICS trochę więcej chyba stawia wyzwań przed sprzętem.

      Skomentuj

      1. Glass
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-15 19:57

        ICS lepiej działa od GB i do tego HTC postanowiło optymalizować sense 4 pod względem zasobożerności.

        Skomentuj

        1. kubbak
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-03-16 10:32

          Patrząc na SGS II można by z tym polemizować. Znajomy zaktualizował telefon i zaczął narzekać.

          Skomentuj

    2. cekword
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-15 19:43

      dokładnie ? dlaczego go tu nie ma ? czyżby zegar 800 MHz był za słaby ?

      Skomentuj

      1. Glass
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-15 20:01

        Bo nie.

        Dlatego bo większość tych telefonów działa na tym samym CPU, a Zetka ma procek innej serii i trzeba pisać specjalnie dla niej sterowniki pod jądro 3.0

        Z tych 800MHz można spokojnie zrobić 2GHz ;)
        Przypominam że HTC One V też ma tylko 512MB Ramu.

        Skomentuj

  4. mendzior87
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-15 10:57

    A gdzie Desire ??? :(

    Skomentuj

    1. bryniol
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-03-15 11:39

      Desire jest za słaby

      Skomentuj

      1. SoundsGreat
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-15 15:14

        Desire Z też?

        Tak po prawdzie to chyba wiem, dlaczego na DZ nie będzie 4,0. Kwestia procesora starszej serii i aparatu fotograficznego. Czytałem, że uruchomienie aparatu na tym procesorze przy 4,0 jest nierealne z uwagi na brak jakiegoś sterownika... Nie drążyłem dokładniej tematu, jeśli ktoś za cała prawdę chętnie bym ją przeczytał.

        Skomentuj

  5. smar.n
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-15 18:26

    Tabletki Archosa dostały ICSa tydzień temu ale tylko o samsungach czy htc piszą serwisy, o maluczkich mało kto wspomina, jeśli chodzi o 4 to jest wyraźnie lepiej ale zdarzają się czasami zwiechy.

    Skomentuj

  6. pryiwumek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-15 18:40

    Również ubolewam nad Desire Z. Można było się tego spoedziewać, 800 mhz do zwyczajnej pracy starcza ale już wymagajace aplikacje 3D wymiekają. Zostaje poczekać na nowego Cyanogena :D

    Skomentuj

  7. mm251
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-15 21:18

    Ja niestety obecnie nie mam czasu na zabawy z ROMami i Modyfikacjami więc poczekam, zobaczymy jak na Desire S będzie to działać :) Informacja jak najbardziej pozytywna.