Na topie

Innowacyjne start-upy poszukiwane - New Economy Heroes 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu New Economy Heroes 2017 na najbardziej innowacyjny start-up związany z Internetem Rzeczy.

  • Innowacyjne start-upy poszukiwane - New Economy Heroes 2017
A A

Prowadzisz start-up, którego działalność opiera się na Internecie Rzeczy? Od dziś możesz zgłosić się do konkursu New Economy Heroes 2017 i powalczyć o cenne nagrody.

Dla właścicieli trzech najbardziej innowacyjnych i mających największy potencjał start-upów – a zadecyduje o tym jury złożone z ekspertów z branży nowych technologii – przygotowano nagrody w postaci kursu programowania Front-end i Back-end na platformie CodersTrust Polska. Zwycięzca zaś otrzyma zaproszenie na sesję szkoleniowo-mentoringową z Mortenem Lundem, anioła biznesu, który zainwestował już w ponad 100 start-upów, w tym w Skype’a.

Oczywiście nie mniej istotną nagrodą jest prestiż związany z uzyskaniem tytułu najbardziej innowacyjnego start-upu 2017 roku. Szczególnie, że obok Lunda w jury zasiadają między innymi Dariusz Żuk (założyciel Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości), Maciej Balsewicz (dyrektor generalny bValue.vc), Grażyna Piotrowska-Oliwa (prezes zarządu Virgin Mobile Polska) i dr Małgorzata Bonikowska (prezes THINTANK).

Po co powstał taki konkurs? Przede wszystkim aby docenić kreatywnych właścicieli nowatorskich start-upów. Trzeba jednak wiedzieć, że jest to część znacznie szerszej inicjatywy New Economy Heroes. Celem tego projektu jest napędzanie innowacyjności w Polsce, a także stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami i aniołami biznesu.

„W konkursie New Economy Heroes 2017 chcemy nagrodzić polskie start-upy, które mają realny wpływ na tworzenie nowej ekonomii i przyczyniają się do budowania silnej gospodarki. Realizacja innowacyjnych, często odważnych i przełomowych projektów stanowi wzór do naśladowania dla wielu młodych przedsiębiorców i zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie” – mówi Beata Jarosz z CodersTrust Polska.

Do konkursu można zgłosić się na stronie internetowej, najpóźniej 6 marca. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 15 marca podczas specjalnego wydarzenia w Warszawie.

Źródło: CodersTrust Polska

Odsłon: 2469 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!