Na topie

Jak wygląda walka w Mass Effect: Andromeda? EA udziela odpowiedzi

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Materiał wideo z fragmentami rozgrywki przedstawia walkę, ale i arsenał, który w niej pomoże.

  • Jak wygląda walka w Mass Effect: Andromeda? EA udziela odpowiedzi
A A

Czekacie na premierę Mass Effect: Andromeda? Jeśli tak to z całą pewnością zechcecie zapoznać się z najnowszym materiałem udostępnionym przez EA.

Wideo zawierające fragmenty rozgrywki skupia się na walce. Wedle zapewnień, będzie ona płynna i dynamiczna, a zakres ruchów bohatera szeroki. W połączeniu z nowym systemem osłon pozwoli to na stosowanie różnego rodzaju taktyki.

Każda wymagać będzie oczywiście odpowiedniego arsenału. Liczyć można będzie na 4 kategorie broni palnej, a także broń białą. Duże znacznie odegrają także dodatkowe umiejętności rozwijane wraz z postępami w rozgrywce.

W szczegółach opowiada o tym przywoływany materiał wideo. Z nim Was zostawiamy, przypominając, iż premiera Mass Effect: Andromeda planowana jest na 23 marca - na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i Xbox One.

„Witamy w serii prezentującej rozgrywkę w Mass Effect: Andromeda. Z tego filmu dowiecie się wszystkiego o walce. Wykorzystaj w boju uzbrojenie z obcej galaktyki, wymanewruj przeciwników dzięki plecakom odrzutowym i wykorzystaj potęgę biotyki. Twoją misją w Mass Effect: Andromeda jest znalezienie nowego domu dla ludzkości. Jak daleko się posuniesz?”


Źródło: eapolska

Odsłon: 3612 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. Ethanar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 20:37

    Nie rozumiem po co aż do Andromedy polecieli. Droga Mleczna ma ponad 100 miliardów gwiazd. Naprawdę tak trudno znalźć miejsce w naszej Galaktyce? Przecież ludzkość w ME 1-3 miała już kilka kolonii w zaledwie 30 lat od opanowania podróży międzygwiezdnych. Gdyby jeszcze ta wyprawa była planem awaryjnym na wypadek niepowodzenia Sheparda. Ale nic o tym nie mówią w trailerach.

    Skomentuj

    1. Agares
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-17 20:42

      Bo wyruszają do Andromedy Po ME 1 a przed ME 2. A sama gra dzieje się 600 lat później. więc nikt o żniwiarzach nic nie wie. W truchło lewiatana nikt nie wierzy że to akurat żniwiarz tylko założyli że to super statek gethów o ile dobrze pamiętam.

      A co do podróży akurat do Andromedy to nie tylko ludzie ale różne rasy poleciały w celu nowych kolonizacji i jak zawsze ciekawości co tam może być

      Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-17 21:16

      Ja bym podsumował te gameplaye tak. Nic nowego i ciekawego w porównaniu do ME3. Bardzo sporo starych rozwiązań w nieco innej szacie, a sama modele postaci i ich mimika dalej jest przeciętna(czyli tak jak było). Oczywiście trzymam kciuki za fabułę i oceniam jedynie to co pokazują, a to co pokazali nie jest warte 200zł.

      Skomentuj

  2. Agares
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-02-17 20:38

    W końcu pokazali konkretny trailer i gameplay a nie jakieś urywki. Podoba mi się i jestem spokojniejszy o grę ale jak zawsze "wyjdzie w praniu"

    Skomentuj

  3. czorcik696
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-02-17 20:43

    Kurczę, straszny mam problem z tym nowym Mass Effectem. Bardzo lubię starą trylogię, i uważam, że w swoim czasie była świetna (zwłaszcza pierwsza, najbardziej RPGowa część). Miała jednak swoje minusy i wydaje mi się, że nowa seria je powtórzy. Może mój odbiór pierwszej trylogii był inny bo po prostu byłem młodszy i nie zwracałem tak uwagi na dupowate dialogi, lub na nie do końca trzymającą się kupy fabułę... Może. Jednak nie potrafię się nakręcić na Andromedę tak jak kiedyś na pierwszą część przygód Sheparda patrząc na te trailery i gameplaye.

    Skomentuj

  4. kristof080
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-18 06:45

    No coz, ciezko cos wymyslec nowego. Deus Ex to pokazal. Gry sa coraz latwiejsze, krotsze i bez duszy. Dla kazdego wazniejsza jest tylko grafika, a reszta to dodatek. A powinno byc na odwrot. :-(

    Skomentuj

    1. Fiona
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-02-18 08:22

      Mylisz się i to bardzo. Dałeś się zmanipulować. Powinno być to i to i grafika i grywalność, a nie albo, albo....

      Skomentuj

      1. kristof080
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-02-18 15:50

        Sam sie mylisz. Kiedys gry byly miodne pomimo braku niesamowitej grafiki. Byc moze ty nie pamietasz, ale ci ktorzy pamietaja, to im tego brakuje.

        Skomentuj

        1. kbrbabzbtb
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-02-18 22:35

          Miały jeszcze lepsza grafikę niż dzisiaj... jak na tamte czasy i możliwości sprzętu. Taki TR1, Unreal, HL2, czy później Far Cry i Crysis to były rewolucje graficzne jakich dzisiaj nie uświadczysz. Może Star Citizen dzisiaj zatrzęsie branżą... o ile go skończą ; - )

          Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-02-18 08:40

      Nie, nie powinno być na odwrót. Realistyczna garfika, fizyka, model zniszczeń przekłada się na lepszą imersję. Tak samo audio i tak samo elementy fabularne. Wszystko jest ważne i wszystko powinno być tip-top. Taka gra jak Witcher 3 jest przykładem tego i dlatego jest takim hitem. Twórcy MS:A po prostu postanowili mocno bazować na tym co już zrobili, tylko to trochę rozbudować i dodać nową fabułę. Gracze kochają starą serię to może im się to opłaci. Jak dla mnie za mało nowości. Już samo oglądanie materiału nudzi bo... chyba wszystko to już widzieliśmy?

      Skomentuj

  5. Fiona
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-02-18 08:20

    Brew intencjom autora filmiku widzę iż gra może być naprawdę bardzo kiepska....

    Całkowity brak inteligencji komputerowych przeciwników.
    Poziom trudności będzie zapewne polegał na tym iż w piechura trzeba będzie walnąć rakietą.

    Skakanie z tym plecaczkiem psuje jakąkolwiek strategię - po co kombinować, wystarczy odlecieć, tym bardziej iż przeciwnicy to idioci.

    A tego iż dostaniemy 50% gry a resztę w formie płatnych dlc to już norma w tej serii...

    Ja poczekam z miesiąc z zakupem.
    Niech królikami doświadczalnymi będą inni..

    Jeśli to będzie choć w 70% tak dobre jak me2 to się skuszę, jeśli nie to może za rok, dwa na jakiejś wyprzedaży kupię...

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-02-18 11:35

      A to które dlc dawało 50% fabuły?

      Skomentuj

      1. NextGen1987
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-02-18 20:01

        Nom, trochę lipnie to wygląda, chyba nici z taktycznego grania jak w ME1 :/