Na topie

Jeż Sonic: film (z Jimem Carreyem) zmierza do kin - zobacz pierwszy trailer

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film Kiedy premiera

Jeszcze przed końcem tego roku w kinach zadebiutuje Jeż Sonic – film przedstawiający opowieść o polowaniu Eggmana na superszybkiego niebieskiego jeża.

  • Jeż Sonic: film (z Jimem Carreyem) zmierza do kin - zobacz pierwszy trailer
A A

Jeż Sonic (czyli Sonic The Hedgehog) to jedna z najpopularniejszych postaci ze świata elektronicznej rozrywki. Już wkrótce do kin wejdzie aktorski film, którego będzie on głównym bohaterem. Otrzymaliśmy wreszcie pierwszy zwiastun tej produkcji. 

Reprezentujący gatunek przygodowych komedii film przedstawi opowieść o szybkim jak błyskawica jeżyku, który „generalnie ma uratować naszą planetę”. Doktor Ivo „Eggman” Robotnik (w tej roli rewelacyjny Jim Carrey) będzie chciał jednak wykorzystać ponadprzeciętne zdolności bohatera do innego celu: zapanowania nad światem. 

Oprócz Jima Carreya i Sonica na ekranie pojawią się między innymi James Marsden, Neal McDonough i Adam Pally. Współautorami scenariusza są Patrick Casey, Josh Miller i Oren Uziel, a reżyserem filmu – Jeff Fowler (który w tej roli jak dotąd stworzył tylko krótkometrażowe Gopher Broke, za które był jednak nominowany do Oscara).

Kinowa premiera filmu (przynajmniej na rynku amerykańskim) została zaplanowana na tegoroczny listopad. Świeżutki zwiastun pozwala wyrobić sobie zdanie na temat tego, czy warto mieć Jeża Sonica na radarze czy niekoniecznie. Poniżej znajdziecie ten trailer w dwóch wersjach: oryginalnej oraz z polskim dubbingiem.

Jeż Sonic (Sonic The Hedgehog) – trailer filmu:

Źródło: Paramount Pictures, ScreenRant, Polygon

Odsłon: 6458 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. człowiek-taboret
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2019-04-30 16:28

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    {facepalm}

    Co będzie następne? Hydraulik Mario??? A nie to już jest tylko w wersji dla dorosłych...

    Mówiąc już serio... kto dał na to budżet?

    Skomentuj

    1. gormar
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-04-30 21:47

      Pełnometrażowy film o braciach Mario już dawno powstał.
      Nawet film o Pikatchu będzie wcześniej. Najpewniej Nintendo zostało tym zainspirowane.

      Skomentuj

      1. człowiek-taboret
        Oceń komentarz:

        -10    

        Opublikowano: 2019-05-01 09:31

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Stary, a co mnie obchodzą te marketingowe popłuczyny kinematografii?

        Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-05-01 17:29

          O co ci chodzi człowieku. Fajna bajka i tyle. Ja też nie lubię współczesnego Disco Polo, ale to nie znaczy, że komuś się nie podoba.

          Skomentuj

          1. Startrek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-05-01 22:31

            To jakiś flustrat życiowy vel smerf maruda nic mu się nie podoba specjalnie założyłem konto żeby napisać komentarz bo rzygać mi się chcę jak widzę coś takiego na każdym portalu jakaś maruda się wszędzie udziela.

            Skomentuj Historia edycji

          2. człowiek-taboret
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-05-02 09:26

            "flustrat" - hahah... to jeszcze specjalnie zajrzyj do słownika, żeby się czegoś przy okazji nauczyć.

            Skomentuj

          3. Startrek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-05-02 09:42

            Wiesz kogo określa się mianem taboret lub parapet typie? bo widzę że nie bardzo masz tą świadomość popytaj może cie ktoś uświadomi albo wpisz sobie w przeglądarce Google to się dowiesz Poziomko jakiego babola zrobiłeś robiąc sobie taką ksywę.

            edit//: Nawet nie czekam na twoją durnowatą odpowiedz tylko usuwam konto które założyłem specjalnie żeby napisać parę słów o twoim smęceniu więc POZDRO I POĆWICZ wymyślanie sobie ksywek.

            Skomentuj Historia edycji

          4. człowiek-taboret
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-05-02 19:11

            Tak bardzo mi wszystko jedno...

            Skomentuj

  2. pawluto
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-04-30 20:05

    Mnie tylko zastanawia - Kim trzeba być by zapłacić za bilet i pójść na coś takiego do kina...?!?
    No pewnie ten film jest dedykowany amerykanom...!

    Skomentuj

    1. PITUCH3
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-05-01 12:27

      Avengres...., kim trzeba być ... aby lubić DC i Marvela, masło maślane, masłem wymasłowane ...

      Skomentuj

    2. Eternal1
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-05-01 21:56

      A Ty dzieckiem nigdy nie byłeś?

      Skomentuj

      1. PITUCH3
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-05-02 22:12

        no byłem dlatego prze ostatnie 30 lat oglądania tego samego gówna trochę mi w nie smak :(

        Skomentuj

  3. newhousik
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-04-30 21:44

    Odpowiedź jest prosta, takie filmy się robi tylko dla wskrzeszenia marki. Potem sprzedaż gier gadżetów itp. Pewnie z 90 % bajek dla naszych pociech jest robiona dla sprzedaży gadżetów ;).
    O oglądalność się nie martwię, ja też ciągle nie mogę zrozumieć kto chodzi na spidermana, supermana i avengersów - a jednak się sprzedają. Mój syn ogląda "pana" w kombinezonie któremu nitki z rąk wypadają. Nie łapie ja wolę anime ;), dla każdego coś miłego.

    Skomentuj

  4. kitamo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2019-05-01 00:37

    Czekam na dobra ekranizację Tetrisa.

    Skomentuj

  5. człowiek-taboret
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2019-05-01 09:31