Na topie

Już nie rendery, ale zdjęcia - Galaxy Note 8 w pełnej krasie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Potwierdzają się wcześniejsze sugestie. Galaxy Note 8 będzie dość mocno podobny do Galaxy S8.

  • Już nie rendery, ale zdjęcia - Galaxy Note 8 w pełnej krasie
A A

Wprawdzie premiera Galaxy Note 8 dopiero w przyszłym tygodniu, ale o smartfonie wiemy już niemal wszystko. Łącznie z tym, jak ma wyglądać i to właśnie o tym będzie teraz mowa.

Rendery prasowe widzieliśmy już wcześniej. Nie jest jednak tajemnicą, że zdecydowanie bardziej miarodajne są zawsze zdjęcia. A najlepiej, jeśli nie pochodzą one od producenta. Wtedy zobaczyć możemy smartfona bez zabiegów upiększających. Tak jak teraz.

W sieci, a konkretnie na chińskim portalu Weibo, wylądowało kilka zdjęć Galaxy Note 8. Prezentują one najprawdopodobniej prototyp urządzenia, ale nie chodzi przecież o jego działanie, a wygląd. Ten pokrywa się natomiast z wcześniejszymi renderami. I tutaj widać odchudzone ramki wokół wyświetlacza (sugeruje się, że 6,4-calowy o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli) oraz tylny panel dość mocno przypominający Galaxy S8.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 smartfon

Informacje na temat specyfikacji pozostają bez zmian. Smartfon oferować ma procesor Exynos 8895 z grafiką Mali-G71 i 6 GB pamięci RAM, a także system Google Android w wersji 7.1.1, który wzbogacony zostanie o autorską nakładę graficzną producenta. Podwójna kamera główna cechować ma się matrycami 12 Mpix i 13 Mpix, a bateria oferować pojemność 3300 mAh.

Przypominamy, że oficjalną premierę smartfona zaplanowano na 23 sierpnia. Z ostatnich doniesień wynika, że tego samego dnia zobaczyć możemy również opaskę Gear Fit 2 Pro.

Źródło: phonearena

Odsłon: 6365 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. ahael
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-08-18 14:56

    Zapowiada się "wybuchowa" premiera tego roku :-)

    Skomentuj

      1. rob 25
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-08-18 15:49

        S...Ss...Ssss...........K BOOM !

        Skomentuj

          1. Wiskas
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2017-08-18 18:05

            Slabiutkie te żarty....

            Skomentuj

  2. karbog3235
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-08-18 16:22

    Mnie to trochę dziwi strasznie mała bateria. Ekran jeszcze większy niż w s8 +. A bateria mniejsza....

    Skomentuj

  3. karbog3235
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-18 16:22

    Mnie to trochę dziwi strasznie mała bateria. Ekran jeszcze większy niż w s8 +. A bateria mniejsza....

    Skomentuj

  4. karbog3235
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-18 16:23

    .

    Skomentuj

  5. michael85
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-18 18:37

    No właśnie jak wspomnieli przedmówcy małą bateria. Czy seria Note podniesie się z popiołów. Od Note 4 nie było telefonu z serii Note wartego uwagi. Note 5 miał wbudowaną baterię i mało pamięci nie sprzedawano go też na rynku europejskim, Note 6 nie występował, a Note 7 wybuchał.

    Skomentuj

  6. Player120
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-18 19:26

    A teraz dzieci czas na prawde, Galaxy Note 8 to jedyny godny rywal Iphona 8 w tym roku, a jak ktos chce zobaczyc jaki smartfon obecnie rzadzi na rynku to prosze zobaczyc ten link:
    http://thinkapple.pl/2017/08/16/iphone-7-galaxy-s8-sprzedaz-udzial-w-rynku/

    Skomentuj

  7. marcin_kg
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-18 19:27

    Skaner odcisków palców jeszcze bardziej przesunięty, aby korzystało się lepiej.
    Poproszę wersję płaską, bez bezużytecznego zagiętego ekranu.

    Skomentuj

  8. vegasnight9
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-08-18 21:45

    Jakiś ten tył taki tandetny. Nie wygląda mi to na prestiżowy biznesowy smartfon. No ale co ja tam mogę wiedzieć :)

    Skomentuj

  9. x7nofate3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-19 18:52

    Za mały ekran za wąski, powinnien mieć 7cali