Na topie

Już niedługo rozpocznie się NiuCon 2017 we Wrocławiu

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Gry Ciekawostki Wydarzenia Tematyka: e-Sport

Od 11 do 13 sierpnia w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się ósma edycja festiwalu popkultury NiuCon 2017.

  • Już niedługo rozpocznie się NiuCon 2017 we Wrocławiu
A A

Tym razem organizatorzy przygotowali coś naprawdę ekstra! Jeśli jesteś fanem dalekiego wschodu, czy po prostu lubisz fantastykę, w tym miejscu na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli jesteś amatorem nowinek technicznych, w tym roku podczas trwania festiwalu będzie można spróbować swoich sił z technologią PlayStationVR. Jeśli zaś jesteś typem kanapowca i lubisz spędzać wieczory przy dobrych filmach, NiuCon także ma coś dla siebie - w tym roku pierwszy raz rusza sala projekcyjna gdzie będzie można obejrzeć ulubione anime.

Jeśli masz w sobie coś z artysty specjalnie dla Ciebie uruchomiona została strefa WACOM, gdzie będzie można przetestować najlepsze tablety graficzne, czy warsztaty z rysowania komiksów.

Dla fanów gier czekają dwa duże turnieje: Hearthstone oraz Gwint, poza tym strefa gier retro i konsolownia. To nie koniec atrakcji. Żaden konwent nie może odbyć się bez dziesiątek paneli, prelekcji, czy spotkań z ulubionymi artystami. Nie zapominajmy też o wspaniałych pokazach Cosplay i games roomie.

Jeśli masz wolny weekend to pędź jak najszybciej do Wrocławia i daj się zaczarować tej niezwykłej imprezie! Do zobaczenia na miejscu!

Oficjalna strona konwentu: niucon.pl

Odsłon: 2807 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!