Na topie

Kampania SMS organizowana w MS Excel

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

W SerwerSMS.pl pojawiła się możliwość prowadzenia SMS-owych kampanii bezpośrednio z poziomu arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.

Kampania SMS organizowana w MS Excel

A A

Wiele firm przechowuje swoje bazy numerów w arkuszu Microsoft Excel. Choć niezupełnie z myślą o takim zastosowaniu powstał ten program, fakty pozostają faktami i dobrze jest je wykorzystać. Tak zrobiła platforma SerwerSMS.pl, która właśnie zintegrowała swoją usługę z Excelem.

Dlaczego Excel miałby być praktycznym narzędziem do prowadzenia kampanii SMS? Oddajmy głos właścicielom usługi: „jest to niezwykle użyteczna integracja, głównie z uwagi na uniwersalność, jaką to narzędzie oferuje – po wprowadzeniu danych w tabelki arkusza kalkulacyjnego, użytkownik może w prosty sposób prowadzić swoje kampanie”.

Krótko mówiąc, taka uzupełniona numerami tabelka może być źródłem danych do wysyłki automatycznych wiadomości o tej samej lub różnej treści. A że SMS-y wciąż stanowią istotną część marketingowych działań, z pewnością rozwiązanie to znajdzie swoich zwolenników. 

Moduł, umożliwiający wysyłanie wiadomości SMS bezpośrednio z poziomu arkusza jest bezpłatny i można go pobrać ze strony SerwerSMS.pl.

Źródło: SerwerSMS.pl

Odsłon: 2776 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-07 00:36

  smsy w excelu to Kelly Rowland pisała w 2002 roku :D

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!