Na topie

Kitana i Kollector w obsadzie Mortal Kombat 11

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Mortal Kombat 11 pozwoli wcielić się nie tylko w dobrze znanych, ale również w nowych bohaterów. Do grona tych ostatnich zaliczany będzie Kollector, który dość szybko powinien zjednać sobie sympatię graczy.

  • Kitana i Kollector w obsadzie Mortal Kombat 11
A A

Czekający na premierę Mortal Kombat 11 nie mogą narzekać na brak materiałów promujących grę. Twórcy nie mają zamiaru zwalniać tempa i właśnie zaprezentowali nową porcję zwiastunów. Lubicie rozgrywkę w dwie osoby (nie tylko w bijatyki)? Zerknijcie do naszego zestawienia najlepszych gier na 2 osoby na jednym komputerze.

Przede wszystkim zaznaczyć trzeba, iż poznaliśmy kolejne grywalne postacie. Wielu fanów serii powinno się ucieszyć, ponieważ jedną z nich jest doskonale znana Kitana. Co ciekawe, w tym przypadku twórcy zdecydowali się na nieco inną zapowiedź, ponieważ wykorzystano do niej zwiastun aktorski. Ten sam, który będzie służył jako reklama telewizyjna gry.

„Spot potwierdza również obecność Kitany w najnowszej odsłonie Mortal Kombat. Licząca dziesięć tysięcy lat księżniczka Edenii dorastała wierząc, że Shao Kahn jest jej biologicznym ojcem i służyła mu wiernie przez lata jako jedna z najbardziej zabójczych żołnierzy. Gdy Kitana dowiedziała się prawdy, stanęła przeciwko Shao Kahnowi, i ostatecznie poległa w walce. Po przywróceniu do życia jako zła wersja siebie, Kitana panuje nad Czeluściami u boku ożywionego Liu Kanga – mając na celu zniszczenie wszystkich wymiarów.”


To jednak nie wszystko. Mortal Kombat 11 pozwoli poznać także kilka nowych postaci. Jedną z nich będzie Kollector. Zaprezentowany zwiastun pozwala poznać go nieco bliżej. Wygląda na to, że, oczywiście pod kierunkiem zaprawionego w bojach gracza, będzie w stanie zrobić użytek ze swoich (aż) sześciu rąk.


Premiera Mortal Kombat 11 jest planowana na 23 kwietnia.

Źródło: Cenega Polska, Mortal Kombat

Odsłon: 4090 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!