• benchmark.pl
 • Gry
 • Klimatyczny zwiastun wprowadzający w świat Dark Souls 3
Gry

Klimatyczny zwiastun wprowadzający w świat Dark Souls 3

opublikowano przez w dniu 2016-02-09

Powoli zbliżać będziemy się do premiery kolejnej produkcji studia From Software. Pora sobie o niej przypomnieć.

Dark Souls 3

Dark Souls 3 nie zalicza się do tych gier, o których słyszymy najczęściej. Ostatnio pojawiły się jednak materiały, które są wystarczającym powodem aby o produkcji szykowanej przez From Software wspomnieć.

Twórcy zdecydowali się opublikować nowy zwiastun gry, stanowiący jednocześnie jej intro oraz wprowadzenie w świat, w jaki zostaniemy zabrani. Ponure lokacje przyniosą nam spotkania z wieloma mało sympatycznymi postaciami. Najtrudniej może być z Legionem Nieumarłych Farrona i Stróżami Otchłani. I oni zdają się jednak blednąć przy tym jak wygląda Yhorm - gigant w dosłownym tego określenia znaczeniu.


Nieco wcześniej w sieci wylądował natomiast zapis z rozgrywki, chociaż w tym przypadku materiał nie pochodzi już od producenta czy wydawcy. Mimo tego warto rzucić na niego okiem, zwłaszcza, że prezentuje już to co być może najważniejsze - walkę.


Dodajmy na koniec, że premiera Dark Souls 3 planowana jest na kwiecień. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, BANDAI NAMCO Entertainment Europe, polygon

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nigdy nie grałem w DS i pytanie do Was, warto zagrać w 1 i 2 zanim pogram w 3 czy mogę od razu zacząć od 3. Chodzi i o to, czy dużo stracę?
  Zaloguj się
 • avatar
  Duzo. Te gry nie roznia sie zbytnio od siebie jednak kazda opowiada inna historie i ma niepowtarzalny klimat. Jesli tylko czesc 3 bedzie tak grywalna i klimatyczna to napewno przejde do konca bez dwoch zdan :)
 • avatar
  "Dodajmy na koniec, że premiera Dark Souls 3 planowana jest na kwiecień przyszłego roku."

  Tego roku.
 • avatar
  Ja w ogóle nie jestem w temacie. Może ktoś pokrótce napisać o co chodzi w Dark Souls? Wiem tylko że jest trudna i szaro-bura. To coś jak seria Elder Scrolls? Przemierzasz lokacje, walczysz, jakieś questy, nowy ekwipunek i levelowanie postaci?
  Zaloguj się