Na topie

Koncert Marshmello w Fortnite oglądało ponad 10 milionów graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Ciekawostki Tematyka: gra akcji gra sieciowa Producenci: Epic Games

Fortnite okazuje się zapewniać dobrą zabawę nie tylko z racji rozgrywki. Specjalne wydarzenie pozwoliło cieszyć się również muzyką popularnego artysty.

  • Koncert Marshmello w Fortnite oglądało ponad 10 milionów graczy
A A

Cieszące się ogromną popularnością Fortnite nie przestaje zaskakiwać i dostarczać ciekawych informacji dotyczących niekoniecznie samej rozgrywki. Nie tak dawno pisaliśmy, iż gra jest wykorzystywana do prania brudnych pieniędzy, teraz możemy pochylić się nad zdecydowanie mniej szkodliwym zjawiskiem.

W grze odbył się wirtualny koncert Marshmello. Myślicie, że okazał się niewiele znaczącą ciekawostką? Błąd. Okazuje się, że wzbudził zainteresowanie ponad 10 milionów osób. Co więcej, mowa tutaj jedynie o osobach obecnych w grze, a nie brakowało także tych oglądających wydarzenie w sieci.

Nad bezpieczeństwem czuwało Epic Games. Koncert odbył się w Przyjemnym Parku, dezaktywowano bronie w celu uniknięcia zamieszek i ustawiono natychmiastowy respawn aby nikt zainteresowany nie przegapił nawet chwili.

Niewtajemniczonym dodajmy, iż Marshmello to pseudonim, jakim posługuje się Christopher Comstock. Amerykański producent muzyczny i DJ, którego sympatyzujący z innego rodzaju muzyką mogą kojarzyć przede wszystkim z bardzo popularnego utworu Happier.


Źródło: IGN, youredm

Odsłon: 11583 Skomentuj newsa
Komentarze

22

Udostępnij
  1. Flick3r
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2019-02-04 09:58

    rak lvl 100000000/10

    Skomentuj

    1. Flick3r
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 10:13

      przepraszam, ale z pewnych powodów ta gra zasłużyła sobie u mnie na taką opinię

      Skomentuj

      1. wojtas1613
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-04 10:31

        Uważaj bo już gimbaza minusuje :)
        Ja akurat popieram Twój pogląd, gra stworzona dla dzieci...
        O ile sama rozgrywka jeszcze kiedyś była całkiem fajna to niestety cukierkowa oprawa mnie odepchneła na stałe...

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-02-04 11:47

          Dlatego na rynku gier jest całe mnóstwo. Poważne, mniej poważne, różne gatunki, style graficzne itd itd. To, że coś tobie się nie podoba nie oznacza, że nie ma prawa istnieć. Nie graj, nie komentuj, bo nikt ci tą grą krzywdy nie wyrządza. Znajdź sobie coś innego, w gatunku Battle Royal jest dużo propozycji.


          A do kolegi od skorupiaków... nikogo to nie obchodzi. Jak ktoś cię skrzywdził to są odpowiednie poradnie i osoby, które mogą ci pomóc.

          Skomentuj

      2. rlistek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2019-02-04 10:46

        Bardzo mnie ciekawi jakież to powody?

        Widzisz ja w tę grę nie gram, bo gram w inne gry, które mnie interesują bardziej, ale jakoś jest mi kompletnie obojętne, że wielu ludziom ta gra się podoba i sobie w nią grają.

        https://meme.xyz/uploads/posts/t/l-7202-hating-popular-things-doesnt-make-you-an-interesting-person.jpg

        Skomentuj

  2. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-04 10:42

    Plus wszędzie tylko fortnite i fortnite, nie rozumiem fenomenu tej gry.

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-02-04 10:59

      1. Battle Royal, który jest od strony projektowania rozgrywki genialnym casualowym trybem online bo w zasadzie łączy zalety wielu różnych typów gier online, praktycznie bez przenoszenia ich wad. Nic dziwnego, że tak wielu ludziom się bardzo podoba.

      2. Za darmo.

      3. Łatwa, bo bardzo małe wymagania mechaniczne, więc mając niepełnosprawność w dwóch rękach wciąż można "wymiatać" w tej grze.

      4. Niskie wymagania sprzętowe, a dzieciaki nie często siedzą na R7/i7 i 2080(Ti).

      5. Kreskówkowy styl graficzny, może nie o tyle przyciągający dzieciaki, a bardziej, że raz, że ich matki nie widzą problemu w tym, że sobie ich dzieciaki w to grają, a dwa, że nie jest to tylko "gra dla chłopaków", co znacząco zwiększa wielkość potencjalnej bazy graczy. Jak zakładam wszyscy dobrze wiemy, że dzieciaki są najliczniejszą potencjalną grupą odbiorców gier komputerowych.


      Nie trzeba być ani geniuszem, ani nawet graczem tego tytułu, żeby zrozumieć jego fenomen, także tym, że tego nie rozumiesz na twoim miejscu bym się raczej tak na prawo i lewo nie chwalił.

      Skomentuj Historia edycji

      1. Yaceek
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-04 12:02

        "3. Łatwa, bo bardzo małe wymagania mechaniczne, więc mając niepełnosprawność w dwóch rękach wciąż można "wymiatać" w tej grze."


        Ty chyba nigdy nie grałeś nie? Przecież Fortnite ma strasznie wysoki skill cap ze względu na mechanikę budowania.

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2019-02-04 12:12

          Lmao.
          Ty chyba nie grałeś w jakąkolwiek grę z jakimikolwiek wymaganiami mechanicznymi, jeśli to nazywasz "wysokim skill capem".

          Skomentuj Historia edycji

          1. Yaceek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-04 12:29

            Jest wiele gier z wysokim skill capem, a Fortnite jest właśnie jedną z nich. Możesz mieć najlepszą celność i skill w strzelaniu, ale nic nie ugrasz jeżeli nie potrafisz budować. Z resztą to samo działa w drugą stronę. Jeżeli potrafisz zbudować Tadź Mahal w sekundę, ale masz celność ślepca to też nic nie ugrasz. Zaprzeczy tylko ktoś, kto nigdy w to nie grał na wysokim poziomie.

            Skomentuj

          2. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-04 13:00

            @rlistek

            W wielu grach które nawet pierwotnie nie zostały zaprojekowane z myślą o stawianiu graczowi wyzwania dla jego umiejętności mechanicznych, mogą być bardziej złożone niż jakiś CS czy OW w kwestii skill cap.

            Ja bym uznał, że fortnite jest gdzieś po środku - nie jest wybitnie złożony i wymagający, ale też nie można mu odmówić, dość wysokiego skill capa jeżeli chodzi o rozgrywkę na poziomie pro. Gdzie zarówno budowanie, pomysłowość, ogarnięcie w tworzonych na bieżąco konstrukcjach jak i refleks mają znaczenie. Wiadomo, że nie jest to poziom Starcrafta... ale zdecydowanie przewyższa CS'a czy OW. A może nawet QCh, choć wydaje mi się, że QCh może być bardziej wymagający, bo jest praktycznie cały czas równie intensywny i praktycznie nie ma spadku tempa.

            Skomentuj

          3. rlistek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-02-04 13:35

            Fortnite to jest gra w którą na dobrą sprawę możesz grać na padzie i być tak samo "dobrym". Wymagania aima to żart, mechaniki movementu nie ma żadnej, a nazywanie spamowania budowania ścian wymaganiem mechanicznym jest imo nie na miejscu.

            Skomentuj

          4. Yaceek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-04 16:34

            Grać na padzie możesz dosłownie we wszystko co pojawia się na konsolach. Nieważne czy jest to Fortnite, czy Call of Duty. Również tam jest ogromna różnica między ludźmi potrafiącymi dobrze wykorzystać narzędzie, a tymi, którzy tego robić nie potrafią. Widać, że ty nie masz zielonego pojęcia jak bardzo dobry gracz odstaje od tych gorszych w Fortnite.

            Skomentuj

          5. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-02-04 19:26

            @rlistek

            no to śmiem twierdzić, że nie wiesz o czym mówisz

            Skomentuj

    2. noizebeat
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-02-04 10:59

      Zgadzam się, grałem w to jakieś 15 minut i kompletnie mnie to nie wciągneło... Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach gra nie musi być "grywalna" tylko "popularna"...

      Skomentuj

      1. Azik73
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-02-04 11:45

        Wolę Age Of Empires 2, Ciekawe, że po tylu latach nadal ten tytuł wygląda świeżo...

        Skomentuj

      2. JanuszJestem
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-04 11:52

        Nie jest grywalna dla ciebie... i wcale nie musi. Każdy jest inny, ma inne potrzeby, inne rzeczy dają satysfakcję czy przyjemność. Wydawać takie globalne osądy na podstawie swojej subiektywnej opinii wydanej na podstawie jednego przypadku to jest bezwzględne nadużycie i głupota. Ja np mógłbym po twoim komentarzu wnioskować, że w dzisiejszych czasach to już nie trzeba nic sobą reprezentować, wystarczy powtarzać najpopularniejsze w swoim gronie opinie, dla zdobycia poklasku.

        Skomentuj

    3. Betonowy Druid
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-04 16:07

      Dobry pomysł na grę, sprowadzony do poziomu przeciętnego dziesięciolatka, nie specjalnie wymagający dla przeciętnego gracza, oraz wepchnięty na wszystkie możliwe platformy.
      Szału nie ma, ale kasę robi.
      Idzie w to grać, ale tracenie czasu na fortnite, kiedy jest tyle innych gier do ogrania jest bez sensu.

      Najlepszy komentarz jaki słyszałem o fartnite, to "jest to wirtualne przedszkole", dzieciaki się tam zlazły i normalne gry multi mają trochę spokoju.
      Tak moda były pokemony, jest fart, będzie coś innego.

      Skomentuj

  3. gregory7
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-04 14:17

    Ludzie co to za DJ?
    Porażka z tą dzisiejszą muzyką:(

    Skomentuj

  4. kitamo
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-02-04 18:29

    Nie grałrem i nie zagram choć gra mi totalnie obojętna ale koncert? serio?

    Wczoraj oglądałem zapis koncertu Queen na Wembley i żałuję że nie mogłem czegoś takiego przeżyć na żywo.

    Teraz czytam że dzieciaki w fortnite oglądają koncert jakichś ludków co wyglądają jak ludziki lego.

    Dokąd zmierzamy.

    Skomentuj

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-04 19:30

      Zmierzamy tam gdzie starty zgred kitamo coraz częściej będzie zadawał to pytanie... tak samo jak to robiły pokolenia przed nim.

      Skomentuj

  5. patol1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-04 20:15

    Ale to głupie :D