Na topie

Legimi - jakie są różnice na poszczególnych czytnikach e-booków?

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Usługa Legimi jest dostępna dla użytkowników czytników inkBOOK, PocketBook i Kindle. Nie jest jednak taka sama w każdym przypadku – oto porównanie.

  • Legimi - jakie są różnice na poszczególnych czytnikach e-booków?
A A

Legimi to sposób na to, by na czytniku e-booków nigdy nie zabrakło ciekawych książek do przeczytania. Usługa zwiększa jednak swój zasięg, a funkcjonalność nie na każdym urządzeniu jest taka sama. Jeśli więc nie jesteście pewni, czego się spodziewać, to pomocne może okazać się to porównanie.

Zacznijmy jednak od tego, że Legimi jest usługą na abonament, która daje dostęp do bazy około 20 tysięcy e-booków i audiobooków. W zależności od wybranej opcji w ciągu miesiąca można przeczytać 150, 500 lub 750 stron, albo też (od 32,99 zł miesięcznie) nieograniczoną ich liczbę. Skupmy się na tym ostatnim rozwiązaniu, jako że zdecydowanie ma najwięcej sensu.

Legimi abonemnty

 

Wybierając opcję „bez limitu”, można korzystać z bazy Legimi w przeglądarce internetowej lub przez aplikację na czterech urządzeniach: laptopie, tablecie, smartfonie oraz oczywiście czytniku e-booków. Nie na każdym czytniku zasady są jednak takie same – na przykład na Kindle’ach ograniczenia są dość znaczne. Dlatego też nadszedł czas na… 

Porównanie Legimi na inkBOOK, PocketBook i Kindle

Legimi - porównanie oferty bez limitu na czytnikach e-booków

 

Inaczej wygląda też korzystanie z aplikacji na poszczególnych czytnikach – najprościej konfiguracja przebiega na inkBOOKu, a najbardziej nagimnastykować muszę się właściciele czytników firmy Amazon.

Legimi – porównanie konfiguracji na czytnikach e-booków

 

Jak więc widać, posiadacze czytników Kindle mają najwięcej do zrobienia, by zacząć korzystać z Legimi, a zarazem najmniej otrzymują w zamian, właściciele PocketBooków zaś pod jednym i drugim względem znajdują się pośrodku. Największe korzyści są natomiast zarezerwowane dla użytkowników inkBOOKów – nie da się tego ukryć.

Źródło: inkBOOK, Legimi

Odsłon: 4891 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!