Na topie

LG G5 doczeka się tańszego wariantu, którego raczej nie kupimy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Smartfony Producenci: LG

Wygląda na to, że LG G5 pojawi się w wariancie dla klientów z nieco mniej zasobnym portfelem.

LG G5

AA

Jak na flagowy model i obecne standardy, LG G5 nie został wyceniony najgorzej. Oczywiście wciąż mowa smartfonie dość drogim, w związku z czym nie każdy będzie mógł (chciał) zdecydować się na zakup. Producent wyciągnie pomocną dłoń?

Wygląda na to, że tak. Jednocześnie jednak nie spodziewajcie się już teraz znaczącej obniżki ceny. Zanosi się na to, iż LG G5 doczeka się tańszego, a co za tym idzie nieco okrojonego wariantu.

Tego typu propozycja pojawiła się na stronie internetowej jednego z południowoamerykańskich oddziałów LG. Pozycja dość szybko zniknęła, ale udało się dostrzec specyfikację. Względem oryginału zanosi się na dwie, ale istotne zmiany. Pojawić ma się procesor Snapdragon 652 oraz 3 GB RAM (zamiast układu Snapdragon 820 i 4 GB RAM).

Zagadką jest na ten moment, z jaką obniżką ceny będzie się to wiązało. Możliwe też, że okrojony LG G5 będzie sprzedawany tylko w Ameryce Południowej i Meksyku. Trzeba jednak poczekać na potwierdzenie tego przez producenta.

Źródło: phonearena

Odsłon: 5395 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. sceri
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2016-03-22 09:49

    "którego raczej nie kupimy"

    Dlaczego benchmark stara się być portalem opiniotwórczym i narzuca użytkownikom decyzje, które mają podejmować poczas zakupów?

    Myślę, że czytelnicy tego portalu cechują się inteligencją i sporą wiedzą o IT, dzięki czemu potrafią sami podejmować takie decyzje.
    Ja nie kupuję tego newsa.

    Skomentuj

    1. R2rr0
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2016-03-22 09:53

      Geniusz. Tu nie chodzi o znajomość IT tylko o możliwy brak dostępności.
      "Możliwe też, że okrojony LG G5 będzie sprzedawany tylko w Ameryce Południowej i Meksyku."

      Czytaj całość a nie tylko tytuł.

      Skomentuj

    2. luq529
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-03-22 09:55

      Trochę źle się autor wyraził, według mnie wystarczyło dodać "który raczej nie będzie dostępny w Polsce" albo chociaż samo " w Polsce" na koniec tytułu.

      A kolega wyżej nie przeczytał do końca, bo telefon nie będzie prawdopodobnie dostępny w Polsce ani nawet w Europie. :p

      Skomentuj Historia edycji

      1. sceri
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2016-03-22 10:05

        Przeczytałem cały wpis, do końca.
        Wiele telefonów nie jest oficjalne sprzedawana w Polsce (szczególnie chińskich), a jednak można je kupić na portalach aukcyjnych.
        Druga kwestia, tak jak napisał luq529, to rzetelność dziennikarka i precyzja w budowaniu zdań.

        Skomentuj

    3. Niepiskoj
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-03-22 10:47

      Według ciebie tytuł powinien brzmieć: "...którego raczej nie kupimy ale jest przynajmniej jeden inteligentny znawca IT w Polsce który być może go kupi". Być może bo sam się nie określiłeś dokładnie więc autor powinien być przygotowany i na taką ewentualność. Kolejny masochista tytułowy, człowieku tytuł ma ci tylko zasygnalizować o czym jest temat a nie dać odpowiedzi na każdą kwestie związana z tematem. Ja wiem że ta ściana tekstu pod tytułem przeraża ale jak widzisz ten "zły" tytuł sprawił że tekst jednak przeczytałeś, więc możesz sobie pogratulować wyczynu. To że ty i ten drugi znawca IT w Polsce co się wymądrza na jakimś innym portalu "być może" kupicie gdzieś, kiedyś, jakoś to mało kogo obchodzi.

      Skomentuj Historia edycji

  2. słabo mi
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2016-03-22 13:55

    Ale ja się trochę zgadzam z sceri. Chwytliwy tytuł niczym z Faktu albo innego brukowca. Ludzie wejdą z ciekawości: Czemu nie kupimy? A co z nim nie tak?
    Któryś z tych tytułów byłby moim zdaniem bardziej odpowiedni.
    LG G5 doczeka się tańszego wariantu ale nie będzie on dostępny w Polsce.
    LG G5 doczeka się tańszego wariantu. Będzie on dostępny w wybranych rejonach świata.
    LG G5 doczeka się tańszego wariantu dostępnego tylko w Ameryce Południowej i Meksyku.
    LG wprowadza tańszy wariant modelu G5 na rynek Ameryki Południowej i Meksyku.

    Tak, wiem według niektórych z Was czepiam się i pewnie dostanę masę minusów.

    Skomentuj

    1. Snack3rS7X
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-03-22 14:13

      To jest pewnego rodzaju manipulacja, bo nie kupimy może zarówno oznaczać, że nie będzie dostępny jak i to, że nie warto go kupować...

      Skomentuj

  3. maykey1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-03-24 14:03

    Kto wie czy nie kupicie go na nieświadomce jako ten ze snapem 820 :) w Polsce mnie nic nie zdziwi.