Na topie

Komfortowa wideokonferencja w małym pomieszczeniu z Logitech MeetUp

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: Logitech

Logitech MeetUp to rejestrująca obraz w rozdzielczości 4K kamera konferencyjna przystosowana do warunków panujących w małych pomieszczeniach.

 • Komfortowa wideokonferencja w małym pomieszczeniu z Logitech MeetUp
A A

Prowadzenie wideokonferencji w niewielkich pomieszczeniach jest poważnie utrudnione, ale Logitech postanowił coś na to zaradzić. Jego najnowszy sprzęt do firmy to MeetUp – konferencyjna kamera z szerokokątnym obiektywem i dobrze przemyślanym systemem audio.

MeetUp może pochwalić się 120-stopniowym pole widzenia. Oznacza to – ni mniej, ni więcej – że może być w stanie objąć w kadrze większą liczbę pracowników przebywających w małym pomieszczeniu. Z myślą o takich właśnie salkach Logitech wybrał mikrofony i głośniki dbające o to, by akustyka stała na odpowiednio wysokim poziomie.

Rozdzielczość nagrywania, jaką oferuje kamera Logitech MeetUp to 4K Ultra HD (czyli 3840 x 2160 pikseli). Audio przekazywane drugiej stronie jest zaś rejestrowane przez układ trzech mikrofonów z technologią formowania wiązki.

Logitech MeetUp kamera

Jak przystało na sprzęt do firmy, Logitech postarał się o uzyskanie biznesowych certyfikatów. Kamera MeetUp ma potwierdzoną zgodność z programami Skype dla firm i Cisco Jabber oraz oferuje rozszerzoną integrację z BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo i Zoom.

Kolejne cechy kamery MeetUp, którymi chwali się producent, to elegancka stylistyka, prosta instalacja (Plug&Play) i nie bardziej skomplikowana obsługa oraz przystępna cena. Ta ostatnia to konkretnie 4899 złotych. Rynkowy debiut został zaplanowany na tegoroczny lipiec.

„Logitech MeetUp został zaprojektowany z myślą o uwarunkowaniach małych pomieszczeń. Szerokie pole widzenia kamery oraz zaawansowane rozwiązania audio pozwalają na swobodne prowadzenie wideokonferencji, bez obaw o jakość dźwięku oraz o to, czy wszystkie osoby siedzące przy stole są widoczne na ekranie” – mówi Joanna Borucka z firmy Logitech.

Źródło: Logitech

Odsłon: 3148 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
  1. marcopl
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-06-12 16:11

   A co możesz mieć za te 500 zł tak dokładnie zapytam, bo szukam czegoś takiego z szerokim kątem, do grupowych konferencji?

   Skomentuj

   1. Q2hvY2hsaWs2
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-06-12 16:20

    Nie spodziewaj się jakiejkolwiek odpowiedzi - on pod każdym tematem tak pisze co to on nie ma albo by nie miał. Wszystko jest za drogie (oprócz produktów Apple, bo tam się płaci przecież za nieskazitelną jakość). Albo jest za duże, albo za małe. W zależności co to jest. Może też być za mało wydajne, albo niepotrzebnie tak wydajne, bo przecież nikt tego nie wykorzysta. Od biedy napisze, żebyś sobie czegoś poszukał za granicą, bo tam jest taniej niż w Polsce. A oczywiście on ściąga sobie z zagranicy wszystko nie płacąc ani vatu ani cła.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Mighn
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2017-06-12 17:09

     To pokaż mi dowolną kamerkę za 4K 400zł z kątem 120 stopni - albo nie pisz głupot.

     Skomentuj

     1. Q2hvY2hsaWs2
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-12 17:50

      A nie mówiłem, że to pozorant i debil?

      Skomentuj

     2. MrSpock
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-13 06:57

      Kamerek takich jest mnóstwo i ceny zaczynają się od 300zł. Sprawdź zanim zaczniesz komuś ubliżać. Przykład Overmax 4k 160 stopni. Droższe to choćby Gopro, które mają świetny obraz i rewelacyjną cenę (od 3+ w górę).

      Skomentuj

     3. Q2hvY2hsaWs2
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-13 10:32

      Ja nie mówię, że nie ma kamerek - mnie ten temat nie interesuje. Napisałem, że ten gość to debil, bo on pod każdym artykułem na wszystko narzeka - i jak widzisz dostał bana. Ty chociaż podałeś jakiś konkretny model.

      Skomentuj

     4. MrSpock
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-14 13:35

      Mimo wszystko mógłbyś wyluzować. A w tym przypadku miał rację. Przypomniał mi się skecz Aberalda Gizy, a w nim jak ubliżył widzowi, gdy ten przyszedł na jego przedstawienie w podkoszulce. Napiętnował go tak, że cała sala wybuczała kolesia w podkoszulce. Ale to co później zrobił Aberald to mistrzostwo świata. Piszę o tym, gdyż widziałem, że inni ci wtórowali klikając łapkę w górę. Za dużo jadu.

      Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!