Na topie

Mario i Kórliki z nowym trybem dla dwóch graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: gra zręcznościowa strategia Zwiastuny gier Producenci: Nintendo Ubisoft

Firma Ubisoft przygotowała aktualizację gry Mario+Rabbids: Kingdom Battle. Wprowadza lokalny tryb dla dwóch graczy o nazwie Versus.

 • Mario i Kórliki z nowym trybem dla dwóch graczy
A A

Marian i Kórliki od kilku miesięcy dają sporo frajdy właścicielom Nintendo Switch. Jeśli i wam, to wiedzcie, że dzisiaj w grze Ubisoftu debiutuje ciekawa nowość w postaci lokalnego trybu dla dwóch osób.

Versus Mode – tak nazywa się nowy tryb zabawy w Mario+Rabbids: Kingdom Battle. Nowość udostępniana jest od 8 grudnia w ramach bezpłatnej aktualizacji. Czym jednak tak właściwie jest ta forma rozgrywki?

Mario + Rabbids Kingdom Battle screen

Jak tłumaczy Ubisoft, w Versus Mode „dwóch graczy musi wykorzystać przeciw sobie swoje zdolności taktyczne (dzieląc się parą Joy-Conów lub korzystając z Pro Controllerów dla Nintendo Switch) na wyjątkowych, zmiennych polach walki”.

Każdy z dwóch graczy wybiera trzech bohaterów (z ośmiu dostępnych) i każdemu z nich może dobrać po trzy zestawy umiejętności i cech. Wszystko to, aby realizacja opracowanej strategii była możliwa. 

Mario + Rabbids Kingdom Battle Versus

Gracze mogą również modyfikować ustawienia zabawy – przede wszystkim ustalać limit czasu lub rund. Podczas rozgrywki natomiast będą na nich czekać losowo dobierane bonusy, które mogą mieć poważny wpływ na przebieg pojedynku.

Mario + Rabbids Kingdom Battle – zwiastun trybu Versus

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 2838 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Kamil369
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-08 15:04

  Kórliki. No pięknie ;-)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!