Na topie

Krystyna Czubówna o myszach (Microsoftu)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Microsoft miał świetny pomysł na reklamę i wyszło tak dobrze, jak można było się spodziewać. Oto opowieść o myszach w korpodżungli.

  • Krystyna Czubówna o myszach (Microsoftu)
A A

Krystyna Czubówna zachęca nas, byśmy przyjrzeli się myszom w dżungli. A właściwie w korpodżungli. Zobaczcie nową i, co trzeba przyznać, pomysłową reklamę nowych gryzoni Microsoftu. Ufając narratorce, myszy perfekcyjnie potrafią dostosować się do swojego środowiska. Ich właściciele zaś mają czerpać z ich posiadanie spore korzyści. Jakie cechy mają świadczyć o ich praktyczności w firmie?

Charakteryzujące się minimalistyczną stylistyką i ważące tylko 82,5 grama myszki Microsoft Arc Mouse (w liczbie mnogiej, bo występujące w wersji czarnej i jasnoszarej) mogą być rozłożone na płasko, dzięki czemu ich transport w torbie na laptopa nie stanowi najmniejszego problemu. Kolejnym atutem ma być jednolity panel, który pełni zarazem funkcję lewego i prawego przycisku, jak i gładzika (do przewijania w pionie i poziomie).

Microsoft Arc Mouse

Wróćmy jeszcze na moment do konstrukcji, ponieważ spłaszczenie automatycznie wyłącza myszkę, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o odpowiednim ustawieniu przełącznika (i tym samym można cieszyć się dłuższym czasem na bateriach – 2x AAA). Zanim film, dodajmy jeszcze tylko, że gryzoń łączy się z komputerem (lub tabletem) przez Bluetooth, oferuje czułość 1000 DPI (w sam raz do pracy biurowej) i kosztuje 410 złotych bez grosza.

Źródło: Microsoft

Odsłon: 4975 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. sjozwiuk
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-08-25 15:58

    Dosyć słaby scenariusz, zupełnie nie w stylu Krystyny. Już lepsze bezkrwawe safari:
    https://www.youtube.com/watch?v=1o2_AUdObig

    Skomentuj

  2. Raider0001
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-08-25 17:08

    Miałem w ręku podróbkę takiej myszki - była tragiczna bo tam gdzie ląduje kciuk nie ma nic.

    Skomentuj

    1. kokosnh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-25 18:57

      używam właśnie "microsoft arc touch bt mouse" prawie identyczna konstrukcja, trzymam ją kciukiem i serdecznym palcem za końcówkę tej grubszej części i tu nie ma problemu, problemem da mnie jest brak przycisków cofnij i naprzód, brak wsparcia dłoni i zawieszający się scroll ( trzeba zresetować myszkę przez rozprostowanie ).

      Zadanie swoje spełnia, bo w transporcie jest bardzo łatwa i jako nie podstawowa mysz będzie ok, ale na podstawową to bym jednak odradzał...

      Skomentuj

  3. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-25 20:45

    Tak się zastanawiam - z tą ceną to jakiś żart prawda? Cóż ma w sobie takiego, że aż tyle kosztuje?

    Skomentuj

    1. sambaverde
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-08-25 22:09

      Logo Microsoftu ;)

      Skomentuj

      1. Snack3rS7PL
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-26 03:31

        A po ostatnich wybrykach z Windows 10 jest w jakikolwiek sposób cenne? :D

        Skomentuj

        1. sambaverde
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-08-27 19:14

          410 złotych - 50 złotych za mysz = 360 złotych za logo :)

          Skomentuj

    2. PawelQ
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-08-27 22:23

      Niebawem będzie to jedyna myszka kompatybilna z W10 :D

      Skomentuj

  4. derunim
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-08-27 23:19

    Po jej występach w roli neoliberalnej twardogłówki przestałej ją lubić. A nawet zacząłem jej nie lubić.
    Ta reklama tylko mnie w tym mniemaniu ugruntowuje, ms nie lubię bardziej ;)

    Skomentuj

    1. Fiona
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-08-28 07:26

      A twój lekarz wie że odstawiłeś psychotropy ???

      Skomentuj

      1. derunim
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-08-28 16:32

        :D
        Oczywiście.