Na topie

Miła niespodzianka - OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

OnePlus 3 i OnePlus 3T to smartfony z 2016 roku. Nikt nie przypuszczał, że załapią się na trzecią już aktualizację systemu Google Android.

 • Miła niespodzianka - OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P
A A

Aktualizacja Androida to temat, który wywołuje zazwyczaj negatywne skojarzenia. Większość producentów ma z tym ogromne problemy, od święta pojawiają się miłe niespodzianki. Tym razem pokusił się o takową OnePlus.

Ten chiński producent jakiś czas temu zachęcał do swoich smartfonów obietnicą regularnych aktualizacji. Nic nie wskazywało jednak na to, iż OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P, a ostatecznie tak się stanie. Informację przekazał sam producent, jest zatem oficjalna.

Oczywiście Android P trafi też (i to w pierwszej kolejności) na nowsze smartfony tego producenta - OnePlus 6, OnePlus 5T i OnePlus 5. Dopiero później aktualizacja pojawi się na OnePlus 3 i OnePlus 3T.

OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida P

Jednocześnie właściciele OnePlus 3 i OnePlus 3T nie powinni wyglądać Androida 8.1, zrezygnowano z jego wydania. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż pojawi się przynoszący zdecydowanie więcej nowości Android P nie ma chyba na co narzekać.

OnePlus 3 i OnePlus 3T to smartfony z 2016 roku, debiutowały mając na pokładzie Androida 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: OnePlus

Odsłon: 3003 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. drocom
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2018-07-31 08:12

  Gdyby ktoś chciał kupić One Plusa 6 (obojętnie którą wersję) przez oficjalną stronę producenta, wstawiam poniżej link do zniżki 20€ na akcesoria podczas zakupu
  https://www.oneplus.com/pl/invite#EQV3E9VTWPEXQSU

  Skomentuj Historia edycji

 2. kombajn
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-31 13:14

  OnePlus 3T wyszedł niecałe dwa lata temu, ktoś ma ten model i mógłby się podzielić informacją jak się trzyma bateria po takim okresie? Bo używane sztuki są na eBay dostępne w całkiem dobrych pieniądzach.

  Skomentuj

  1. Damiano1302
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-08-02 14:13

   Bateria trzyma się bardzo dobrze, nie tak dobrze jak na początku ale w innych telefonach bywało gorzej. Osobiście używam go dość często i ładuję go codziennie. Gdybym używał go trochę rzadziej to bateria by trzymała dłużej, ale w wolnych chwilach staram się w miarę możliwości restartować baterię. Po takich 3-4 restartach z rzędu od razu trzyma dłużej o ok. 3-4h.

   Skomentuj

   1. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-03 14:08

    W jakim sensie restartować baterię?

    Skomentuj

    1. Damiano1302
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2018-08-13 14:11

     Restartowanie baterii polega na całkowitym wyładowaniu baterii oraz następnie jej naładowaniu do pełna bez włączania telefonu. Jeżeli kupujesz nowy telefon to zalecane jest to zrobić minimalnie 3 razy w celu przystosowania baterii do pracy po okresie nieużywania telefonu.

     Skomentuj

 3. Hezen
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-07-31 15:26

  Posiadam od 1.5 roku OP3T, z telefonem nie miałem zadnych niespodzianek... oprócz kiczowatego androida O (8.0.0) który drenuje baterie i musiałem wrócić do Nugata.
  EDIT: Ocenianie baterii po takim czasie to trochę niezbyt dobry pomysł bo każdy używa telefonu inaczej.

  Skomentuj Historia edycji

 4. Damiano1302
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-08-02 14:17

  Jeżeli miałbym na coś narzekać to na to, że bateria nie trzyma tak dobrze jak na początku (tak wiem, że z czasem baterie trzymają coraz mniej, oraz to też wynika z mojego częstego użytkowania), ale i tak trzyma lepiej niż konkurenci. Czasami mam problemy z wgrywaniem innych systemów, np. przez dualboot oraz nakładek ale to wynika raczej z moich błędów.

  P.S. Linux jako drugi system działa bardzo dobrze na tym telefonie.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!