Na topie

Mirror’s Edge Catalyst – otwieramy edycję kolekcjonerską

Autor:

Szef strefy Gry

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Polska premiera nowej odsłony Mirror’s Edge już jutro. Do naszej redakcji zawitała specjalna edycja kolekcjonerska. Zobaczcie jak się prezentuje.

  • Mirror’s Edge Catalyst – otwieramy edycję kolekcjonerską
A A

Trochę dziwnie się czuje zapowiadając nasz redakcyjny „unboxing” edycji kolekcjonerskiej Mirror’s Edge Catalyst. Dlaczego? Bo pierwsze wzmianki o tej specjalnej odsłonie gry pojawiły się niemal rok temu. Co więcej, od tego czasu nic się w zawartości tej kolekcjonerki nie zmieniło.

W gustownym, czarnym pudełku z wyciętym logo Mirror’s Edge otrzymujemy bowiem dokładnie ten sam dawno zapowiedziany steelbook, tymczasowe tatuaże, komplet grafik koncepcyjnych i litografię. No i oczywiście 14-calową figurkę, która stanowi najważniejszy element tego zestawu. Zresztą co tu dużo mówić – sami zobaczcie co kryje kolekcjonerka Mirror’s Edge za 200$! Przy okazji przypominam tylko, że jej dostępność jest bardzo ograniczona.

Odsłon: 6283 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. Franz
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2016-06-08 15:12

    Zawsze się zastanawiałem kto takie edycje kolekcjonerskie kupuje - przecież to w większości przypadków badziewie warte parę groszy, a poza tym to trzeba być co najwyżej 10 latkiem, aby podniecać się takimi figurkami z gry, czy innymi tego typu zbieraczami kurzu.

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2016-06-08 15:31

      Każdy ma inne hobby. Czy to że dla przykładu lubię sklejać modele albo malować figurki armii Warhammera dla samej przyjemności, czyni mnie 10-latkiem?:)

      Skomentuj

      1. sambaverde
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-06-10 19:35

        Owszem, to sprawia, że jesteś dziesięciolatkiem...
        Ale czy warto dorosnąć? ;)

        Skomentuj

      2. behemot
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-13 18:33

        Hobby polegające na *robieniu* czegoś, czy to uprawianie sportu czy tez niszczenie sobie kręgosłupa z pędzelkiem w jednej i lupą w drugiej dłoni jest zupełnie czym innym niż "hobby" w postaci kupowania plastikowego badziewia na półkę. To drugie to właśnie "hobby" - konsumpcja absolutnie niczym się nie różniąca od kupowania przez dziewczynę setnej bluzki w której nie będzie chodzić. Myślę, że do tego uderza Franz.

        Nie to, żebym kogoś oceniał, każdy robi ze swoją kasą co uważa za słuszne, ale nie dodawajmy do tego ideologii i nie oklejajmy etykietką pt. hobby ;)

        Skomentuj Historia edycji

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-06-08 15:42

      Mam kilka kolekcjonerek - jak lubi sie jakąs gre to nawet taka figurka cieszy oko wsrod innych kolekcjonerek.
      Wiek nie ma t uznaczenia - wrecz przeciwnie , na ogol kolekcjonerki kupuja ludzie ktorzy dawno posiadaja wlasne dzieci.

      Przyznac musze ze tu figurka bardzo fajnie im wyszła i nie wygląda badziewnie

      Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-06-08 15:42

      .

      Skomentuj Historia edycji

  2. Frodo5000
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-06-08 15:38

    Moim zdaniem wersje kolekcjonerskie są najlepsze dla hobbistów jak naprzykład dla mnie,posiadam każdą gre która mi sie podobała w wersji kolekcjonerskiej może to i czasem kilka stów ale warto.

    Skomentuj

  3. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2016-06-08 16:52

    Zaraz, zaraz 200 zielonych i nie ma gry w środku? Tak samo jak kolektorka ostatniego Dragon Age? EA.....

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-06-08 23:09

      Normalnie jest. Po prostu w naszej, dziennikarskiej edycji miejsce gdzie winna być gra było puste.

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-06-10 15:17

        Tylko źe w wielu sklepach jest wyraźnie napisane źe w kolektorce nie ma gry...

        Skomentuj

        1. sambaverde
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-06-10 19:36

          Może to i lepiej.... ;)

          Skomentuj

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-06-26 23:54

    Pokazujecie edycje kolekcjonerką a pod spodem ceny i linki do sklepów zwykłej pudełkowej.
    Może czas się zdecydować? :) Gdyż usilne wciskanie pod różne artykuły linków do sklepów partnerów komicznie wygląda.