Nawigacja GPS

MODECOM: mały GPS, duże możliwości

opublikowano przez Paweł Mnichowski w dniu 2010-12-07

MODECOM FreeWAY MX2 jest urządzeniem GPS wyposażonym w dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas IV, który zapewnia efektywne przetwarzanie i obliczanie tras, pozwalając jednocześnie użytkownikowi cieszyć się dużymi możliwościami multimedialnymi.

  Warto przeczytać:
 

Urządzenie wyposażone jest w pamięci DDR 128 MB, które w połączeniu z procesorem SiRF Atlas IV  zapewnią płynną obróbkę danych oraz zachowanie dużej mocy obliczeniowej, niezbędnej do obsługi uaktualnianych map i dodatkowego oprogramowania.

5-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 480x272 pikseli wyposażony jest w czujnik natężenia światła, który automatycznie koryguje jasność ekranu do panujących warunków oświetleniowych.

Moduł Bluetooth pozwala sparować urządzenie z telefonem komórkowym, dzięki czemu możemy używać nawigacji jako niewielkiego tabletu z dostępem do internetu, przeglądać strony www, nawiązywać połączenia oraz zarządzać kontaktami (import książki adresowej).

Wbudowany multi-player pozwala na odtwarzanie plików audio-wideo, przeglądanie zdjęć, a także czytanie książek, które można zapisać w pamięci flash urządzenia (2 GB) lub na karcie microSD.

Zastosowanie transmitera FM umożliwia bezpośrednie przesyłanie sygnału do radia samochodowego, które daje użytkownikom większą przestrzeń akustyczną. Podczas informowania kierowcy o konieczności manewru następuje automatyczne wyciszenie tła muzycznego.

W komplecie z  MODECOM FreeWAY MX2 znajduje się poręczny uchwyt, ładowarka samochodowa, a także kabel Mini USB pozwalający na kopiowanie i instalowanie danych z komputera.

Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach:

 • FreeWAY MX2: 359 zł brutto,
 • FreeWAY MX2 + AutoMapa Polska XL: 559 brutto,
 • FreeWAY MX2 + AutoMapa Europe: 769 zł brutto.

Źródło: MODECOM

Polecamy artykuły:    
Poradnik świąteczny
MEGATEST: wydajne laptopy i poręczne netbooki
Jabłko czy gruszka? Test iPada z iOS 4.2
marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Na jakim systemie operacyjnym to działa??
  Zaloguj się
 • avatar
  Całkiem fajne urządzenie za przyzwoitą cenę Ma w zasadzie wszystko co trzeba. Jak jeszcze szybko łapie satelity i potem ich nie gubi - to nic więcej nie trzeba. Gdybym nie miał Larka, poważnie bym się zastanowił.