Gry

Mroczne Oddworld: Soulstorm w drodze

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-09-25

Kolejna odsłona przygód Abe'a będzie mroczniejsza niż którakolwiek z poprzednich. Zobaczcie teaser platformówki Oddworld: Soulstorm.

Trwają prace nad Oddworld: Soulstorm, czyli kontynuacją wydanego w 2014 roku New 'n' Tasty, będącego odświeżoną wersją kultowego Abe’s Oddysee. Poznaliśmy konkretne szczegóły na temat tej zręcznościówki.

Ekipa Oddworld Inhabitants potwierdziła, że Soulstorm pozwoli nam poznać dalsze losy Abe’a, który staje na czele mudokońskiej rewolucji. Ma to być najmroczniejsza z dotychczasowych odsłon, ale pod względem samej rozgrywki zmieni się niewiele. Na pewno jednak istotnym elementem zabawy stanie się gromadzenie, wykorzystywanie i tworzenie przedmiotów.

A skąd taki tytuł? Otóż Soulstorm Brewery to nazwa koncernu, który produkuje wysoce uzależniający napój z łez i kości Mudokonów. Żeby ocalić siebie i „swoich”, Abe będzie musiał się z nim rozprawić. Zdecydowanie nie będzie to najprzyjemniejsza z misji naszego sympatycznego bohatera, co jasno pokazuje krótki filmik z EGX 2017:

Premiera gry jest planowana na przyszły rok. Wciąż jednak nie wiadomo, jakie są platformy docelowe.

Źródło: Oddworld Inhabitants, Eurogamer

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Super! Gry ze świata Oddworld mają coś w sobie.
  • avatar
    masakryczny trailer, głowa do wycierania
  • avatar
    CZEKAM !