Na topie

Gamingowe podsumowanie roku 2017

Autor:
Jakub Kuczma

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole

Dzięki głosom oddawanym w sondach pod premierami gier, udało nam się wybrać 12 tytułów, które zawładnęły waszą wyobraźnią w 2017 roku.

  • Gamingowe podsumowanie roku 2017
A A

Zasada, według której powstało zestawienie jest bardzo prosta. Przez cały rok pod każdymi premierami gier były zamieszczane sondy, w których oddawaliście głosy na najlepsze, waszym zdaniem, propozycje danego miesiąca.

W ten sposób powstał lista dwunastu gier, które wzbudzały największe zainteresowanie w 2017 roku.

Zobacz podsumowanie roku 2017 w grach

Odsłon: 3974 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-02 13:35

    Car Mechanic Simulator

    Skomentuj

  2. JacobLeo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-01-02 13:39

    A dlaczego w zestawieniu nie ma AC: Origins?

    Skomentuj

    1. Jakub Kuczma
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-02 13:45

      W październikowym głosowaniu zwyciężyła gra Wolfenstein II: The New Colossus.

      Skomentuj

  3. KENJI512
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-01-02 14:40

    Chyba Spellforce 3, jeden z ciekawszych tytułów, nie robionych jako "skok na kasę". Tylko po poprawkach, bo wiele błędów jeszcze :)

    Torment: ToN, raczej nie - już ciekawsze było Tyranny, bardziej innowacyjne, inna perspektywa (zaczynasz jako ten zły).

    ME: Andromeda

    COD:WWII

    :)

    Skomentuj

    1. KENJI512
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-02 14:42

      oh zjadło mi nawiasy ostre, a edytować oczywiście nie mam możliwości!

      ME:Andromeda (haha, szczególnie za te piękne postacie i zakończenie rozwoju projektu po obietnicach super gry)

      COD:WWII (haha, szczególnie za "kolejny cod" i "kolejny cod na tym samym silniku")

      Skomentuj

  4. dawid72622
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-01-02 14:56

    Trochę boli, że nie ma Nier Automata

    Skomentuj

  5. Zwis88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-02 15:16

    Dla mnie PREY był bezkonkurencyjny, mam na steam 160 godzin, bo grę przeszedłem w sumie 3x zaglądając w każdy kąt i czytając wszystkie notatki oraz rozwiązując każdy problem na każdy sposób, bawiłem się tak dobrze jak jako 11 letni szczyl dostałem deus-ex-a i go ogrywałem do nieprzytomności, niewiele gier jest w stanie mnie tak wciągnąć bo już jestem starym znudzonym graczem i malkontentem growym, mało gier mnie wciąga, wiele gier nie kończę bo się nudzę i wiem że to we mnie tkwi problem ale jednak zdarza się taka gra której nie przepuszczę i taki jest PREY...

    Skomentuj

    1. entropic
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-02 15:46

      jezeli nie brzydzi cie stara a nawet bardzo stara grafika to polecam system shocka 1 i 2, bez nich nie byloby deusa czy preya, obie gry czerpaly garsciami ze sprawdzonych rozwiazan, od biedy mozesz sprobowac bioshocka ale przy oryginalnych shockach nie jest to wybitny tytul

      p.s takze zaglosowalem na prey, bo z listy jest to bezsprzecznie najlepsza pozycja (nie gralem w nowego wolfa jeszcze), a jak zobaczylem na liscie andromede to smiechlem

      Skomentuj

      1. Zwis88
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-01-02 17:10

        Dobrze mówisz, systemshocki oba kupiłem na gog-u jakoś pół roku temu i póki co nie ukończyłem jeszcze dwójki, ale gry są na prawdę świetne

        Skomentuj

  6. Skeletor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-03 09:41

    Dla mnie grą roku jest: Hellblade: Senua's Sacrifice.

    Skomentuj

  7. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-08 22:47

    Według mnie Nier Automata zasługuje na GOTY 2017.