Na topie

Najostrzejsza ekipa na All-Star

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: e-Sport League of Legends

Już w najbliższy weekend do słonecznej Kalifornii przyjadą najlepsze ekipy League of Legends.

 • Najostrzejsza ekipa na All-Star
A A

Zobaczymy elitę z czterech kontynentów: Europy, Azji, Ameryki Północnej oraz Ameryki Południowej. Transmisja z meczy będzie prowadzona także w języku polskim z komentarzem Damiana „Nervariena” Ziaji i gości.

Impreza zorganizowana została przez Riot Games - amerykańskie studio gier, odpowiedzialne za wydanie kultowego League of Legends. Dobór ekip do udziału w turnieju nie był łatwy i wymagał pewnego zbalansowania ze względu na dominację rejonu azjatyckiego. Dwa osobne zespoły wystawią Chiny i Korea Południowa, trzeci Tajwan razem z Hong Kongiem i Makau, a czwarty Azja Południowo-Wschodnia.

Europa będzie reprezentowana przez drużynę kontynentalną, a także drugą krajową, czyli Turcję. Brazylia będzie wspierana przez wszystkich fanów League of Legends w Ameryce Południowej. Natomiast drużynę kontynentalną wystawi też Ameryka Północna.

Na imprezie zobaczymy reprezentantów drużyn i krajów, które zdobyły 8 najwyższych pozycji Mistrzostw Worlds 2017, które zakończyły się 4 listopada. Gracze, którzy będą mieli okazję zagrać w Kalifornii zostali wybrani przez fanów w głosowaniu internetowym.

Wśród pojedynkujących się w League of Legends znajdzie sięMarcin „Jankos” Janaszewski, członek Najostrzejszej Drużyny Gillette, który będzie jedynym polskim esportowcem na imprezie w Los Angeles. W roli komentatora zobaczymy Norberta „Disa” Gierczaka”, a w tym samym czasie w polskim studiu analizą gry zajmą się Patrycja „Veneea” Wenitkowska wraz z Jakubem „Kubonem” Turewiczem oraz Krzysztofem „ArQuelem” Sauciem.

All-Star Event to impreza będąca swego rodzaju posezonowym after party. Chociaż na stanowiskach zobaczymy najlepszych graczy z całego świata, cały turniej ma mieć charakter towarzyski i rozrywkowy. Podczas polskiej transmisji prowadzący będą przeprowadzali konkursy z nagrodami przygotowanymi przez Gillette. Impreza potrwa od 7 do 10 grudnia.

Odsłon: 4338 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Bialy
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-12-06 10:48

  "Transmisja"...
  Gdzie? Jak? I dlaczego nie w 8k?

  Jak już owa "transmisja" została wspominana to moglibyście podać jak się na nią można załapać.

  Skomentuj

  1. Rantarus
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-12-06 13:28

   Twitch.tv/nervarien :)

   Tu będzie wszystko. Z racji tego, że Alstarsy odbywaja się w nocy w dzień będą re-transmisje.

   PS. Niestety tylko w 1080 :)

   Skomentuj Historia edycji

 2. PayStation4PowerOF18fps
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-06 11:42

  Jankos pozamiata las :) A z tego o wiem to event zaczyna się 8 grudnia i potrwa do 11 grudnia.

  Skomentuj Historia edycji

  1. Rantarus
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-12-06 12:21

   Taa, Trzymam kciuki za ich dobry występ.

   Poza tym autor tekstu chyba nie za bardzo wie co pisze.

   Po pierwsze w tym roku allstars nie będzie juz tak rozrywkowe jak dotychczas. RIOT postanowił zrobić ten turniej na powaznie wiec zamiast trollpicków i zabawy prawdopodobnie zobaczymy wiecej tryhardu..

   Po drugie DIS nie będzie komentatorem tylko korespondentem. Jest obecnie w LA gdzie bedzie przeprowadzał wywiady i robił "wejścia" na żywo z imprezy.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!