Na topie

Need for Speed Payback - wymagania sprzętowe i gameplay w 4K

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

EA przedstawiło konfiguracje sprzętowe, które pozwolą na komfortową zabawę przy Need for Speed Payback.

  • Need for Speed Payback - wymagania sprzętowe i gameplay w 4K
A A

Być może seria Need for Speed nie ma się tak dobrze jak kiedyś, ale wciąż nie brakuje graczy, którzy z nią sympatyzują. Z pewnością czekają oni na Need for Speed Payback, w kontekście którego EA podało warte odnotowania informacje.

Za takowe uznać wypada bowiem wymagania sprzętowe gry. Standardowo przedstawione zostały dwie konfiguracje. Wedle komunikatu EA, minimalna pozwoli na zabawę w rozdzielczości 720p i 30 fps przy niskich ustawieniach, podczas gdy zalecana da szansę na rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i 60 fps przy wysokich ustawieniach.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

  • system operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
  • procesor: Intel i3 6300 3,8 GHz lub AMD FX 8150 3,6 GHz
  • 6 GB RAM
  • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850 lub inny procesor graficzny kompatybilny z DX11 i posiadający 2 GB pamięci

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

  • system operacyjny: 64-bitowy Windows 10
  • procesor: Intel i5 4690K 3,5GHz lub AMD FX 8350 4,0 GHz
  • 8 GB RAM
  • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • karta graficzna: AMD Radeon RX 480 4 GB, NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB lub inny procesor graficzny kompatybilny z DX11 i posiadający 4 GB pamięci

Jednocześnie opublikowany został krótki materiał wideo w 4K. Do jego zarejestrowania wykorzystano komputer z grafiką GeForce GTX 1080 Ti.


Need for Speed: Payback zadebiutuje 10 listopada. Gra trafi nie tylko na PC, ale również na konsole Xbox One i PlayStation 4. Nieco wcześniej rozgrywkę będą mogli sprawdzić abonenci programów EA Access i Origin Access.

Źródło: ea, NVIDIA GeForce

Odsłon: 4778 Skomentuj newsa
Komentarze

21

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. aendrju
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:10

    Bida panie.

    Skomentuj

  2. kitamo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:15

    ta gra to mogla by miec i filmik w 100k ktory by jej i tak nie pomogl

    Skomentuj

  3. gieteiks
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:24

    gra słaba bardzo sterowanie jak na smartfona ew. tableta...

    Skomentuj

  4. gural23
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:24

    Wkradł się błąd

    Minimalna konfiguracja sprzętowa:
    system operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub nowszy
    procesor: Intel i3 6300 3,8 GHz lub AMD FX 8150 3,6 GHz (...)

    Minimalna konfiguracja sprzętowa:
    system operacyjny: 64-bitowy Windows 10
    procesor: Intel i5 4690K 3,5GHz lub AMD FX 8350 4,0 GHz(...)

    Skomentuj

    1. Q2hvY2hsaWs8
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-09-21 10:54

      Obie są minimalne w zależności od pory roku.

      Skomentuj

  5. k0chan
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:51

    mechanika jazdy gorsza niż w pierwszym Motorstorm z PS3 z 2007 roku

    Skomentuj

  6. krzemien95
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-21 10:58

    Graficznie ładnie, pięknie, no ale ten arcade'owy model jazdy... szkoda, mogliby chociaż dodać opcje, które by pozwoliły na przyjemniejszą, trudniejszą jazdę samochodem (również na kierownicy)

    Skomentuj

    1. mesjan
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-09-21 11:32

      Seria Need for Speed ma 20 części i wszystkie są arcadowe, teraz wychodzi 21 a ty się dziwisz że arcadowa?

      Skomentuj

      1. Q2hvY2hsaWs8
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-09-21 12:02

        Nie wszystkie - Shift i Shift 2 pretendował do simcade'a

        Skomentuj

        1. mesjan
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-09-21 12:36

          Tych nie liczyłem ale Shift wiadomo był taką chwilową odskocznią.

          Skomentuj

          1. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-09-21 13:33

            No łącznie 3 odsłony były - ProStreet, Shift i Shift 2. Ale fani płakali, że chcą modować samochody w absurdalny sposób i ścigać z policją. Dziwisz się więc, że zaprzestali? A tak naprawdę NFS mógłby mieć dwie serie tak jak ma teraz Forza.

            Skomentuj

      2. krzemien95
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-09-21 16:53

        Po prostu mogli dodać parę pierdółek dla "wyjadaczy" ścigałek, by jeździło się przyjemniej

        Skomentuj

        1. Q2hvY2hsaWs8
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-09-21 17:28

          A no tak, zapomniałem, że model jazdy tworzy się dając i zabierając pierdółki. Wcale nie trzeba na każdą tę pierdółkę poświęcić czas i pożenić z resztą. Założenia gry są takie a nie inne, więc jest taki a nie inny model jazdy. A zrobić dobry model jazdy to nie są takie tam pierdółki. A jeszcze ten model jazdy odpowiednio przystosować do różnych peryferiów sterujących tak, żeby dało się w ogóle grać... no cóż... NFS to nie jest seria, w której model jazdy jest skomplikowany. Ma dawać frajdę każdemu od 3-latka do starego konia również na klawiaturze. Pogódź się z tym.

          Skomentuj

  7. SebastianFM
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-21 11:50

    Nad modelem jazdy nie będę dyskutować, dopóki sam nie zagram, natomiast jeżeli chodzi o stronę wizualną to uważam, że FH3 bardzo wysoko podniosła poprzeczkę i ciekawi mnie, czy nowy NFS jej dorówna pod tym względem.

    Skomentuj

  8. MaxDamageDA
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-09-21 12:21

    Nie dość , że kotlet to jeszcze podany na zimno.

    Skomentuj

  9. Skaza
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-21 18:06


    Powiem szczerze, że bez rewelacji... Trailer pokazuje sztuczną, pudełkowatą i plastikową grę. Jednak nie sposób dokonać pełnej oceny na postawie samych trailerów. Zobaczymy.

    Pragnę jednak powiedzieć, że mające swoje lata The Crew ładnie pokazywało, jak pojazd brudzi się po przejechaniu przez pobocze i oblepia błotem lub piachem na bezdrożach. Natomiast deszcz pozostawiał krople wody na karoserii...

    Niby szczegół, a jednak zmienia odbiór gry.

    Skomentuj

  10. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-21 20:02

    Po tym co pokazuje materiał wideo model jazdy jest bardzo ubogi/sztywny.
    To nie symulator ale w Need For Speed było już ciekawiej tutaj auta pod względem jazdy są jak tanie gry z gazetek Play za 9,99zł.
    Zobaczymy jak gra ujrzy światło dzienne ale póki co jakoś nie bardzo zachęca (w przeciwieństwie do poprzednika który z gameplayów już pokazał jakiś poziom).

    Skomentuj

  11. HardCorak
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-21 22:21

    pisałem kiedyś że gta5 będzie lepszą grą wyścigową od nfs rivals. widać zostanie tak dalej.

    Skomentuj

  12. randallandhopkirk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-22 01:06

    Ciekawe czy chociaż będzie można wyłączyć ten bezsensowny HUD, gra jak dla mnie na ten moment prezentuje się chyba nawet gorzej od Rivals ................... :-/

    Skomentuj

  13. PITUCH1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-22 02:01

    co za firma robi tą grę ?

    Skomentuj

  14. PITUCH1
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-09-23 11:44

    299 zeta za DELUX , chyba ich posrało !

    https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/need-for-speed/need-for-speed-payback/deluxe-edition?fq=genre:racing

    za samą cene noty powinny być 2.0 MAX !